W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Dla zainteresowanych przystąpieniem do naszego klanu.
Awatar użytkownika
Dagobert
Posty: 7
Rejestracja: 10 sty 2013, 12:00
Lokalizacja: ¯agań City:)

Postautor: Dagobert » 10 sty 2013, 23:44

Witam,

Na wstępie swojego podania informuję, że zapoznałem się i akceptuję statut klanu IPL.

Imię: Jarek
Wiek: 24 lata
Miejsce zamieszkania: ¯agań, woj. lubuskie
Nick w grze: Dagobert Saint-Amand
Kiedy gram?: Zazwyczaj codziennie od godziny 20, no chyba, że praca...

W CMW gram od pierwszego dnia ukazania się gry na rynku. Pomagałem również zespołowi Torn Banner przy nadchodzącym spolszczeniu gry, które ukazać się ma w tym miesiącu wraz z nową łatką. W chwili obecnej osiągnąłem 34 level grając w sumie przez 171 godzin z groszem. Swoje umiejętności oceniam na poziomie med+. Bardzo dobrze radzę sobie w klasie Vanguard z halabardą i włócznią jednak obecnie namiętnie gram jako Knight wyposażony w sow + shield / broadsword + shield. Początkowo grając w CMW zaczynałem od serwerów TO/FFA, obecnie jednak bezsensowne nabijanie fragów przestało mnie bawić więc szlifuję umiejętności na LTS i duelach, często grając przeciwko IO czy RK.
Jeżeli chodzi o ogólny zarys mojego giercowania pierwszy poważny tytuł, który do dziś wywołuje miłe wspomnienia to Heroes III. Na początek wszystkie kampanie + dodatki, następnie ja vs cpu, później Polska Liga H3, gdzie dwa lata temu załapałem się na 5 miejsce.
Pomijam tutaj inne tytuły gier, które przewinęły się przez lata na moim PC ponieważ nie zagrzały one zbyt dużo ani czasu w moim sercu, ani miejsca na moim dysku;] Fakt, faktem, grałem i w Medieval:TW I i II, także w Rome:TW i trochę w M&B ale tylko single player.

Powodów złożenia podania jest prozaicznie prosty. Chcę grać w CMW na najwyższym szczeblu i o najwyższe podia z ludźmi, którzy też tego chcą. Bić jak mokre żyto inne klany, bez pardonu i miłosierdzia na polu walki. Poza tym tak jak już wspomniałem, obecnie szukam czegoś więcej niż po prostu fragowanie, które ni sensu nie ma ni uciechy nie daje.

W kwestii turniejów i lig:

- 5 miejsce w Polskiej Lidze H3 (2010)

Zapisałem się także na Winter Cup 2013 ESL CMW 1vs1, który startuje 18.01 br.

Oprócz danych osobowych podanych na początku dodam, że jestem fanem literatury fantasy - w szczególności osadzonej w realiach starożytności/średniowiecza (Gemmel, Sapkowski, Tolkien, Martin, Erikson, Brett, Komuda).
Moją wielką miłością jest również muzyka co wyrażam w twórczości djskiej.
Na co dzień jestem kierownikiem działu IT/Multimedia salonu MediaExpert.

Myślę, że więcej dowiecie się o mnie kiedy uda mi się zmierzyć z trzema rycerzami i podejmiecie decyzję o przyjęciu mnie w poczet rekrutów.

Pozdrawiam:)

Meanful
Posty: 9
Rejestracja: 18 sty 2013, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Podanie 19.01.13

Postautor: Meanful » 19 sty 2013, 12:37

Witam.
-Mój staż gry w shogun 2 to jakieś 3 miesiące. chivalry medieval gram od jakiegoś tygodnia. Ale za to w medieval 2 total war gram jakieś 2lata.
- Samemu nie zbyt fajnie się gra powoli się nudzi a z innymi graczami to lepsza zabawa.
- W turniejach chętnie będę uczestniczył czasu mam nawet dużo ale na sobote i Niedziele mam czasami turnieje a szczególnie w okresie sezonu Piłki ręcznej
-Mam na imię Mikołaj uczę się jestem w 3 klasie liceum w Mielcu jest to klasa sportowa o profilu piłki ręcznej. Mam już 18 jak co

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 19 sty 2013, 13:00

Czy zapoznałeś się ze statutem? .

Meanful
Posty: 9
Rejestracja: 18 sty 2013, 12:00
Lokalizacja: Mielec

statut

Postautor: Meanful » 19 sty 2013, 15:32

zapoznałem się z statutem

Rutek
Posty: 93
Rejestracja: 12 sty 2013, 12:00
Lokalizacja: £ęczyca

Postautor: Rutek » 19 sty 2013, 15:32

Witam!

Na wstępie chciałem powiedzieć ze zapoznałem się ze statusem, w pełni go rozumiem i akceptuje.


STA¯ GRY:
Bardzo lubie gry FPP, gram w każda część Counter-Strike i właśnie na tej grze miałem jakieś tam osiągnięcia w moich młodzieńczych latach na CB
Gram w grę Chivalry Medieval Warfare, można powiedzieć ze od świąt. ¯ona kupiła mi tą grę w prezencie :), a także w grę dostępna na Steamie Age of Chivalry wcześniejsza wersja. W Age gram juz jakej pół roku więc doświadczenie w machaniu mieczem już jakieś posiadam :)
W Chivalry mam poziom 18 na 41 godzin gry po przeliczeniu daje chyba nawet niezły wynik:)

POWÓD PRZY£¡CZENIA DO KLANU:
Powód jest jeden: Chce zgrać w rozgrywkach klanowych, ponieważ nudzą się z czasem gry FFA,

DLACZEGO WASZ KLAN?
Dlatego ze macie zasady które trzeba przestrzegać, więc nie ma przez to samowolki co za tym idzie pewnie wysoki poziom. A jak grać to z najleprzymi. Znam Lorda Legioniste Który też polecał ten klan.

O SOBIE:
Jak juz wspominałem jest żona i dwójka dzieci. Pracuje jako spawacz/kontrola jakości. Praca przewaznie na pierwszą zmiane wiec wieczory mogą przeznaczone być na treningi klanowe.

Jeżeli chcecie wiedzieć więcej o mnie pytajcie.:)
GG 2653976

Nazwa konta steam : rutek1980

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 19 sty 2013, 17:17

Stawiam tematy dla obu kandydatów w takim razie

Awatar użytkownika
Miguel
Posty: 20
Rejestracja: 10 paź 2010, 12:00

Postautor: Miguel » 09 kwie 2013, 21:50

Witam wszystkich serdecznie!

Statut klanu przeczytalem pare razy, przypomnialem go sobie i calkowicie akceptuje.

Nazywam sie Michal, mam 20 lat, mieszkam w Hiszpani na wyspach kanaryjskich i takze jestem wielkim wielbicielem Mount & Blade i Total war. W tym momencie ucze sie do egzaminow kontrolera lotow w hiszpani i tak ogolnie mam sporo czasu poniewaz sam sobie wyznaczam godziny nauki. Ostatnio mialem spora przerwe od komputera bo bylem na studiach(niuadnych niestety). Niektorzy z was moze mnie kojarza a niektorzy nie, ale bylem w IPL giermkiem juz jakis czas temu, ale sie urwalem bez slowa porzegnania na studia za co chialbym przeprosic.
Bardzo bym chcial ponownie byc jednym z czlonkow IPL, poniewaz nie ma nic lepszego niz granie z tak doswiadczonymi graczami i naraz sie swietnie przy tym bawic. Rozumiem ze jezeli wogole dostane druga szanse to zostane zdregradowany do rekruta, ale i tak bede mial zamiar byc aktywnym i dazyc do zostania Rycerzem IPL :?
Jak sie tylko dowiedzialem ze teraz w klanie gracie w Chivlary, dokonalem zakupu i sie bardzo z tego ciesze ale jeszcze musze pocwiczyc
:wink:

Awatar użytkownika
Deathlord
Posty: 895
Rejestracja: 29 kwie 2008, 12:00
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Postautor: Deathlord » 10 kwie 2013, 18:04

Jest opcja zrobienia u Ciebie zjazdu?? :D

Awatar użytkownika
IPL_Prawy
Posty: 246
Rejestracja: 04 cze 2013, 12:00
Lokalizacja: Górny Śląsk \G/

Postautor: IPL_Prawy » 04 cze 2013, 14:46

Witam :)
Chce prosić o przyjęcie do waszego klanu do sekcji Chivalry Medieval Warfare.
W CMW gram może nie zbyt długo bo od dwóch tygodni ale uważam że idzie mi co najmniej dobrze :) Poza tym od długiego czasu gram w M&B Warband więc nie byłem w nowej grze całkiem zielony :)
Chcę przyłączyć się do waszego klanu bo pragnę grać zespołowo z graczami w miłej atmosferze i dobrze się bawić :) Chcę zwyciężać z innymi klanami dzięki zgraniu i technice oraz talentowi mojego dowódcy.
Oczywiście chcę też udowadniać wyższość mojego klanu w turniejach :)
Mam 19 lat, jestem uczniem technikum i mieszkam na Górnym ¦ląsku.
Kocham swój region, kraj, uważam się za patriotę :) Poglądy mam raczej nacjonalistyczne ;p
Gram przeważnie po szkole i wieczorami. Do późna jeśli na drugi dzień nie idę do szkoły :) Przeczytałem status i go akceptuję.
Mój nick to "Prawy"

Czekam niecierpliwie na odpowiedź ^^

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 04 cze 2013, 19:07

temat dla Ciebie już jest.

Ernesticator
Posty: 15
Rejestracja: 15 lip 2013, 12:00

Postautor: Ernesticator » 16 lip 2013, 12:10

Witam serdecznie,

Chciałbym dołączyć do waszego lany w Chivalry Medieval Warfare, gram w nią nie wiem od kiedy ale mam nabite około 100 godzin grania.
Chcę dołączyć do IPL bo chcę poprawić swoje umiejętności machania mieczem jak i szukam fajnych ludzi przy których stanę ramie w ramie na polu bitwy. Myślałem kiedyś na początku jak zacząłem grac w CMW ale byłem kompletnie zielony w tą grę i nie chciałem zabierać nie potrzebnie czasu. Teraz nabrałem trochę doświadczenia w graniu w tę grę i wiem, że nie szybko mi się znudzi.
Nie brałem nigdy udziałów w turniejach zawsze byłem w za słabych klanach ale to dla mnie się nie liczyło ważna była atmosfera i dobra zabawa.

Mam na imię Ernest mam 28 lat, jestem po studiach mechanicznych i na razie nie mam jako takiej naprawiam i sprzedaje używane rowery. Mieszkam w okolicy Koszalina w zachpom. Gram różnie teraz bo nie mam ustalonych godzin ale często można mnie zobaczyć po 20 lub w godzinach porannych chociaż w tedy nie mam ludzi na serverach wiec nie ma frajdy grania 3v2
Zapoznałem się ze statusem klanu

Awatar użytkownika
Cerberus
Posty: 10
Rejestracja: 20 lip 2013, 12:00
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Cerberus » 21 lip 2013, 13:52

Cześć, Sława!

Nazywam się Maciek, mam 22 lata, mieszkam w Katowicach. Na co dzień studiuję dzienną informatykę i pracuję jako programista. W wolnych chwilach zajmuje się odtwórstwem historycznym, czytam sobie książki, czasem gram w gry fabularne, głównie jednak interesują mnie gry komputerowe, także z racji zawodu.

Szukam ludzi, z którymi mógłbym razem grać w Chivalry, jako że gra w grupie sprawia o wiele większą frajdę, szczególnie w tego typu grze :) Grę kupiłem chyba nawet przed premierą, grałem jakiś czas, potem miałem długą przerwę, a teraz znowu wróciłem grać. Steam twierdzi, że mam nabite jakieś 80h gry. Rangę w grze mam 46, ale wskoczyła mi ona jako następna po 25, więc raczej nie jest to zbyt miarodajne. ¯aden ze mnie wymiatacz, ale zazwyczaj jestem w górnej części scoreboarda.

Tak jak mówię, szukam ludzi, z którymi mógłbym razem pograć i dobrze się bawić, bo samemu może się szybko znudzić :) Marzą mi się gry ramię w ramię z dużą grupką towarzyszy i dowódcami wydającymi rozkazy :wink:

Potwierdzam, że zapoznałem się z Statutem i akceptuje jego postanowienia.

Pozdrawiam serdecznie!

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 21 lip 2013, 22:22

Otwieram dla Ciebie temat rekrutacyjny

tomasssis
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2013, 12:00

Podanie Tomasssis

Postautor: tomasssis » 28 lip 2013, 12:40

Witam :)

- stażu gry = Warband nie pamiętam ile ale parę lat a Chivalry od niedawna jakiś miesiąc albo pół:)
- Powodem mojego zgłoszenia się była chęć współpracy w grupie :) Uwielbiam gry zespołowe gdzie każdy ma swoje zadanie do wypełnienia :)
- Nie uczestniczylem w turniejach w tej grze jedynie co to byłem w 92 pułku clanie Warband Napoleonic :) Ale to chyba się nie liczy :)
-Skończyłem 2 letnie studium fotograficzne teraz czekam na wyniki i będę wiedzieć czy jestem zawodowym fotografęę ^^ Do tego głównie zajmuję się muzyką od w sumie od urodzenia. Gram na instrumentach po clubach pubach :) Póki co nie mam pracy ale szykuję się właśnie :)

Wiek-20
Miejscowość - Szczecin
Nick steam- Tomasssis
Nr buta -45
Ulubione jedzenie - Parówki ...:D

Jestem w Clanie Battlefielda 3 Wiem co to gra zespołowa tak samo umiem się wczuć w te klimaty tej gry :)I lubię to :) Mam nadzieję że Mój miecz , mój łuk AND MY AXE się przyda ^^:)

Wszystkie części Total Wara posiadam bo uwielbiam tą serie .

Zapoznałem się z statutem

Myślę że więcej o mnie się dowiecie w trakcie rozmów :)

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 28 lip 2013, 16:22

temat został założony


Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron