W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Dla zainteresowanych przystąpieniem do naszego klanu.
Woj81
Posty: 3
Rejestracja: 29 lut 2012, 12:00

....

Postautor: Woj81 » 01 mar 2012, 22:29

boże ... następni patrzą na wiek -,- dobrze gram , juz byłem na waszym serwie , jeżeli mnie nie chcecie to nie widząć jak wy gracie -,- to daleko nie zajdziecie

Awatar użytkownika
IPL_Rikard
Posty: 957
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Bergen

Postautor: IPL_Rikard » 01 mar 2012, 22:56

Owszem patrzymy. Twoja odpowiedź jest przykładem, dlaczego tak robimy. A ocena "dobrze gram" to dość subiektywna :wink: I tak się składa, że wyjątków wiekowych nie robiliśmy, nie robimy i robić nie zamierzamy. I na przyszłość - żeby uniknąć takich sytuacji - wystarczy przejrzeć wcześniejsze podania. Masz przy większości pytania o przeczytanie statutu. I tyle. tak czy inaczej: powodzenia w dalszej grze i szukaniu klanu.

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 02 mar 2012, 13:23

Jedziemy sobie tak od 2004... :D to moze jakoś truchtem jeszcze pojedziem... paradoskalnie jak klan był zakładany to ty byłeś w chyba w 1 klasie podstawowej? :D

Awatar użytkownika
IPL_Kerk Fortetze
Posty: 1747
Rejestracja: 19 sty 2011, 12:00
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: IPL_Kerk Fortetze » 02 mar 2012, 20:43

W ciągu ostatnich kilku tygodni powstało 20 klanów, zatem masz w czym wybierać, zamiast narzekać życzymy powodzenia w drodze.
Twoja ignoracja w stosunku do zasad pisowni, nie szanowanie Boga z którym identyfikuje się 99% ludzi w naszym kraju poważnie powinno Cię zastanowić nad tym czy powinieneś siebie nazywać Polakiem.

Awatar użytkownika
Adrian523
Posty: 3
Rejestracja: 03 mar 2012, 12:00
Lokalizacja: Syców

Zgłoszenie do Klanu

Postautor: Adrian523 » 04 mar 2012, 21:36

Cześc jestem Adrian
gram w grę mount and blade warband od około roku a przed tym grałem w poprzednią wersje gry przez około 3 lata.
Chcę dołączyć do IPL ponieważ bardzo lubię gre M&B, jestem w niej dość dobry i chciałbym zawalczyć z innymi graczami dla polski.
Coś o mnie: obecnie mieszkam w Anglii, uczę się w dość dobrej szkole (niedługo będę ją kończył) a jak kończę zajęcia to mam dosyć dużo wolnego czasu tylko nie w piątki kiedy gram w piłkę nożną.
Mam nadzieję na przyjęcie do klanu. dzięki :)

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 05 mar 2012, 00:41

Ile masz lat? Czy zapoznałeś się ze statutem?

Awatar użytkownika
Adrian523
Posty: 3
Rejestracja: 03 mar 2012, 12:00
Lokalizacja: Syców

Postautor: Adrian523 » 05 mar 2012, 18:42

Mam 16 lat (w maju 17) i zapoznałem się ze statutem :)
i chciałem też zmienić nick na jakiś bez numerów ale nie mogę

Hektor
Posty: 24
Rejestracja: 07 lut 2011, 12:00
Lokalizacja: karczewo

Postautor: Hektor » 27 mar 2012, 20:47

Witam po roku. Chciałbym znowu dołączyć do IPL. Staż w wb to jakieś 2 lata w tum rok jako wolny gracz. Z kolekcji Total War posiadam Medieval 2 + dodatek, Napoleon i Shogun 2. Doświadczenia w multi na TW nie posiadam. 18 lat

Awatar użytkownika
Aron
Posty: 3005
Rejestracja: 06 kwie 2007, 12:00

Postautor: Aron » 27 mar 2012, 22:04

Witaj Hektorze :)

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 28 mar 2012, 20:36

Witaj,
Niestety po przeanalizowaniu krótkiej historii twojego "członkostwa" w naszym klanie jesteśmy zmuszeniu odmówić Ci założenia tematu rekrutacyjnego. Mimo wszystko,życzymy powodzenia.

darthtomi
Posty: 3
Rejestracja: 28 kwie 2012, 12:00

Postautor: darthtomi » 29 kwie 2012, 20:55

Nick: DarthTomi
Steam ID: tomislawus
Gra: Warband Napoleonic Wars - gram od paru dni:D
Wiek: 27
Dlaczego: chce pograć z dojrzałymi i dobrze zorganizowanymi ludźmi
Co robię: uczę się (oraz innych) na uniwersytecie i pracuje w filmotece narodowej
Czy zapoznałem się ze statutem: tak

XVIII i XIX wieczne pole bitwy to moja pasja. Słucham rozkazów i nie wygłupiam się. Nie umiem walczyć bagnetem za cholerę:D

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 30 kwie 2012, 00:51

Witaj,
Niestety w naszym klanie nie gramy w ten dodatek. Nasze gry to Warband (Native) oraz seria Total War. Jeśli mimo wszystko posiadasz te gry i wyrażasz chęć przystąpienia do klanu to założę temat. Jeśli nie jesteś zainteresowany to życzymy powodzenia w znalezieniu grupy , z którą będziesz mógł grać w Napoleonic Wars :)

darthtomi
Posty: 3
Rejestracja: 28 kwie 2012, 12:00

Postautor: darthtomi » 30 kwie 2012, 11:32

Oczywiście, że posiadam te gry, ale tylko ta daję okazję to takiej współpracy. To że klan nie gra to "stan faktyczny" czy odgórne zarządzenie?

Awatar użytkownika
IPL_Kerk Fortetze
Posty: 1747
Rejestracja: 19 sty 2011, 12:00
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: IPL_Kerk Fortetze » 30 kwie 2012, 15:43

W historyji klanu powstała sekcja 2 pułku grenadierów która następnie jako część Xięstwa Warszawskiego odłączyła się jako samodzielna grupa Mount And Musket do której mogli należeć osoby któryrzy nie chcieli np. włączać się w struktury jakiegoś klanu a chcieli tylko spotykać się na bitwach MM. Niestety spadek zainteresowania spowodował, że ta grupa w tej chwili jest nieaktywna.

Odpowiadając na Twoje pytanie, jako Wojski mogę tylko powiedzieć, że nie ma takiej możliwości żeby wprowadzać treningów stricte na jakimś modzie. W naszym klanie są osoby, które lubią pograć na Vikingru, kilka na c-RPG, kilka na PW Mod ale oficjalnie klan nasz pozostaje jako klan Native.

Nie słyszałem, żeby ktoś u nas posiadał to DLC.

darthtomi
Posty: 3
Rejestracja: 28 kwie 2012, 12:00

Postautor: darthtomi » 30 kwie 2012, 17:50

A czy jest ktoś w klanie kto mógłby być zainteresowany założeniem oddzielnej sekcji Napoleonic Wars, a który potrzebuje tylko tego jednego prztyczka - ode mnie właśnie - by samemu wyjść z taką inicjatywą? Może znacie kogoś takiego? Gra jest nowa i już całkiem popularna, a cały czas się rozwija. Można by ogłosić oddzielną rekrutacje pod auspicjami IPL do sekcji Napoleonic Wars i gracze na pewno by się znaleźli.

O co mi chodzi? Naturalnie, chciałbym wykorzystać renomę i istniejące struktury IPL by stworzyć grupę dojrzałych graczy, z którymi można by pograć w zorganizowany sposób.


Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości