W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Dla zainteresowanych przystąpieniem do naszego klanu.
Awatar użytkownika
Konrad III
Posty: 454
Rejestracja: 27 maja 2009, 12:00

Postautor: Konrad III » 04 lut 2012, 02:20

W woli sprostowania pewnych faktów. Okres, w którym chciałem do Was powrócić był czasem przeprowadzek i ważnych decyzji w moim życiu. Jak każdy wie zmieniłem w tym czasie stan cywilny i skończyło się życie kawalerskie. Faktem jest to, że miałem mniej czasu dla IPL, ale chciałem tu z Wami być. Miałem trochę spięć z małżonką, jak to bywa podczas mieszkania z teściami. Później mieliśmy podróż poślubną, pracę i brak internetu. Gdy byliśmy jeszcze w PL testy rozegrałem z Aronem i chyba Rabbe, później gdy przyjechaliśmy do NL, jako tako łapałem neta z sieci niezabezpieczonej. Raz był, raz go nie było. Więc pytałem się co trochę kto ma chęć rozegrania ze mną testów, w tej chwili, kiedy miałem taką możliwość. Vondagar chciał grać na NTW3, tego niestesty wówczas nie miałem, a jak bym miało to ściągnąć to by trwało wieki, więc pytałem innych i ciągle było później, a ja dłużej nie mogłem siedzieć po nocy bo miałem pracę. W końcu pod wpływem nerwów porzuciłem starania. Później jak każdy wiem złożyłem podanie do SB tam też długo nie zabawiłem, gdyż pewnego wieczoru po chyba 3 spotkaniach na TS rozłączyło mi neta, i nie miałem go, aż do teraz. Więc mi podziękowali. Internet zamówiłem 3 tygodnie temu, i zamontowali mi go dopiero w czwartek. Więc skoro mam już stałe łącze, wydaje mi się, że nie ma chyba żadnych przeszkód do tego aby do Was dołączyć. Mam nadzieję, że dacie mi kolejną szansę (pewien kredyt zaufania) i będę mógł rozegrać testy na rekruta :)

Awatar użytkownika
Konrad III
Posty: 454
Rejestracja: 27 maja 2009, 12:00

Postautor: Konrad III » 06 lut 2012, 21:26

Czy już może wiadomo coś w mojej sprawie?

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 06 lut 2012, 22:44

Konradzie,
Z przykrością muszę Cię powiadomić o negatywnym rozpatrzeniu twojego padania. Rada Rycerska stwierdziła, że najważniejszą rzeczą jest trzymać się wcześniej ustalonych zasad i wszystkich traktować jednakowo. Mimo wszystko życzymy Ci powodzenia i wielu sukcesów.

Seba_Fallus_3_Wielki
Posty: 3
Rejestracja: 15 lut 2012, 12:00
Lokalizacja: Zduny

Postautor: Seba_Fallus_3_Wielki » 16 lut 2012, 22:18

Witam :D
Jestem Sebastian mam 17 lat aktualnie uczęszczam do liceum. Gram w Rome Total War Barbarian Invasion i Aleksandra (podstawka mi się przejadła ale mniejsza o to ) ale zastanawiam się nad zakupem Medivala 2 (na Empire i nowsze sprzęt mi nie pozwala).Mój nick to Seba_Fallus_3_Wielki. W podstawke multi grałem z pół roku , a Barbarian Invasion trochę z kumplami i na Wielkich Igrzyskach 2011. Na Aleksandrze zająłem 1 miejsce ,a na Barbarian Invasion zająłem 3 miejsce (szkoda trochę skopanego półfinału). Postanowiłem dołączyć do tego klanu ze względu że skupia on sporą grupę bardzo dobrych graczy. Nie wiem czy jestem godzien członkostwa w klanie ale bardzo chętnie zmierzę się z najlepszymi :wink:

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 17 lut 2012, 14:20

Witam, musisz wiedzieć ,że aktualnie nie ma u nas zbyt wiele aktywnych osób grających w Rome Total War (chyba tylko dwie), może to być przyczyną problemów z rozegraniem testów i dalszą integracją z innymi graczami. Nie myśl ,że próbujemy Cie zniechęcić, lepiej napisać od razu, żeby nie było niespodzianek pózniej. Być może poradzisz sobie z tymi przeciwnościami. Zatem proponuje przemyśleć sprawę . Jeśli wciąż będziesz chętny przyłączyć się do nas, odpowiedz nam w tym temacie a ja założę temat rekrutacyjny. Proponowałbym jednak zastanowić się nad okrojeniem twojego nicku.

Seba_Fallus_3_Wielki
Posty: 3
Rejestracja: 15 lut 2012, 12:00
Lokalizacja: Zduny

Postautor: Seba_Fallus_3_Wielki » 17 lut 2012, 14:44

Nick to nie problem mogę zmienić w każdej chwili :wink:
Widziałem na forum że jest sporo graczy posiadających RTW ale tak jak myślałem niestety wszyscy przerzucają się na nowsze Total War'y. Nie wiem czy to ma jakiś większy sens ale spróbuje na pewno mi to nie zaszkodzi i być może zyskam okazje zagrania kilku ciekawych pojedynków.

wiesio2805
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2012, 12:00

rekrutacja

Postautor: wiesio2805 » 25 lut 2012, 23:46

Siema mam na imię Radek mam 21 lat. W Mount & Blade Warband gram od kilku dni . Przyłączenie mnie do klanu dałoby mi szanse szybciej i lepiej poznać ta gre Przyjemnoscia by bylo zagrac w klanie Imperium Polskie z najlepszymi graczami i tego tez powodu ubiegam sie o przyjecie ... prosze o przychylne rozpatrzenie mojej prosby z poważaniem Radek (Wiesio:P)
gg 10269673

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 26 lut 2012, 02:47

Czy zapoznałeś się ze statutem ?

wiesio2805
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2012, 12:00

Postautor: wiesio2805 » 26 lut 2012, 13:09

No tak

Gumek022
Posty: 4
Rejestracja: 01 lut 2012, 12:00

Witam

Postautor: Gumek022 » 26 lut 2012, 19:05

Chciałbym dołączyć do waszego klanu.
Gram w gry: Napoleon Total war ,M&M , World of Tanks.
Dołączenie do klanu zaproponował mi Dudek

Luther
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2012, 12:00

Postautor: Luther » 29 lut 2012, 17:20

Witam mam 16lat jestem z Zielonej Góry chciałbym dołączyć do klanu.
Gram w M&B Warband mój staż na steam 1356H gram jeszcze w Napoleona Total War 10H. Dlaczego chcę do was dołączyć hmmm ... Byłem jednym z liderów klanu Assasyns ale opuściłem go ponieważ na meczach klanowych był nie ogar ( spamowanie na ts bieganie na golasa z 2h kiedy przeciwnicy maja łuczników ) dlatego przegrywaliśmy. Napisałem do was podanie bo wasz klan jest ogarnięty.
Mój steam piotrus455

PS: Sorry nie mogę dołączyć nq

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 01 mar 2012, 09:22

witaj

co to jest ogar?

Woj81
Posty: 3
Rejestracja: 29 lut 2012, 12:00

Re: Tutaj można zgłosić swoją kandydaturę do Klanu IPL

Postautor: Woj81 » 01 mar 2012, 18:31

Witam, chciałbym dołączyć do klany gram w M&B warband dobry w kawaleri , byłem w LCDH bardzo dobry klan francuski ,
-Czemu chcę dołączyć ... bo jestem polakiem ;D
-w LCDH brałem udział w wielu treningach , i w meczu ENL mogę tylko grać w week-andy ale skillu nie trace ;D
-ucze się mam 15lat , nazywam się Dawid ...

To chyba to wszystko ?

Woj81
Posty: 3
Rejestracja: 29 lut 2012, 12:00

Re: Tutaj można zgłosić swoją kandydaturę do Klanu IPL

Postautor: Woj81 » 01 mar 2012, 18:32

aha i mam 402 godzin w WB ^^

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 01 mar 2012, 20:34

i tylko 15 lat... poczytaj statut.


Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości