W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Dla zainteresowanych przystąpieniem do naszego klanu.
Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 15 wrz 2011, 00:28

Napisz czy zapoznałeś się ze statutem i przy okazji możesz napisać na jakiej uczelni studiujesz ? :P

Cichy
Posty: 4
Rejestracja: 14 wrz 2011, 12:00

Postautor: Cichy » 15 wrz 2011, 09:33

IPL_Vino pisze:Napisz czy zapoznałeś się ze statutem i przy okazji możesz napisać na jakiej uczelni studiujesz ? :P

Owszem, zapoznałem się.
Studiuję na Politechnice :wink:
Wydział Elektroniki, kierunek Teleinformatyka

Awatar użytkownika
IPL Michaś
Posty: 1205
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:00
Lokalizacja: Starachowice

Postautor: IPL Michaś » 15 wrz 2011, 11:03

juz stoi w rekrutacji specjalny dla Ciebie temat

IPL_Orku
Posty: 650
Rejestracja: 21 wrz 2011, 12:00
Lokalizacja: Mordor
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Orku » 21 wrz 2011, 22:19

Hehehe , przyjęty
PS Tak zapoznałem się z Regulaminem :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

Manoflowicz
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2010, 12:00

Postautor: Manoflowicz » 02 paź 2011, 00:09

Witam!
Ja, od zawsze pasjonujący się "rycerstwem" i dawnymi dziejami, grający prawie tylko w gry strategiczne, postanowiłem poszukać ludzi o podobnych zainteresowaniach i wejść na wyższy poziom rozgrywki. W warbanda gram od beta testów, chociaż sporadycznie, oprócz native bardzo lubię mod The eagle and the radiant cross.
W Total Wary gram od czasów Medievala, którego zresztą chyba gdzieś mam. Aktywniej gram w M2 (wraz z królestwami, głównie mody: SS, TW, CoW) oraz ETW (chociaż pojawia mi się ten znany problem z multiplayerem). Bardziej zależy mi na graniu w M&B niż TW.
Konto na steamie jak nick, w Warbandzie - Zygmunt Jerzy Bujarowski (oczywiście miano fikcyjne).
Nie brałem udziału w turniejach, byłem raz na treningu the sarmatians.
Dlaczego ten klan? Bo czuje sie rycerzem i to rycerzem polskim, polskiego imperium "od morza do morza".
Prywatnie jestem drugorocznym licealistą ścisłowcem, acz wielkim miłośnikiem historii. Czytałem regulamin.

Awatar użytkownika
Deathlord
Posty: 895
Rejestracja: 29 kwie 2008, 12:00
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Postautor: Deathlord » 02 paź 2011, 16:56

Grasz prawie tylko w gry strategiczne a na multi chcesz łupać w WB? łeeee....

Awatar użytkownika
IPL Michaś
Posty: 1205
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:00
Lokalizacja: Starachowice

Postautor: IPL Michaś » 02 paź 2011, 18:40

Temat dla Ciebie juz postawiony

Awatar użytkownika
Kierownik
Posty: 84
Rejestracja: 28 kwie 2011, 12:00

Postautor: Kierownik » 12 paź 2011, 21:11

Dzień dobry

Składam podanie o przyjęcie mnie na okres próbny do klanu.
Część osób mnie już zna bo ostatnio zdarza mi się wchodzić ostatnio często na TSa i rozmawiać z osobami z klanu. Oprócz tego czuwam nad serwerem Vonda gdzie jest TS i ostatnio serwer Warbanda.
Posiadam gry Napoleon i Mount&Blade Warband. Póki co nie jestem na nich dobry ale szybko się uczę. Status przeczytałem i zaakceptowałem. Vondagar myślę, że poświadczy, iż jestem osobą zrównoważoną.
O sobie napiszę w skrócie, że jestem pełnoletni, prowadzę firmę, jestem programistą.

Na TS mam nick GMOT{Kierownik}Grzegorz.
Jak administracja będzie mi przemianowywać nicka na forum to proszę o "IPLr_Kierownik".

Awatar użytkownika
Aron
Posty: 3005
Rejestracja: 06 kwie 2007, 12:00

Postautor: Aron » 13 paź 2011, 02:31

:) powodzenia na testach

Awatar użytkownika
Minak
Posty: 72
Rejestracja: 10 wrz 2011, 12:00
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Minak » 04 lis 2011, 21:06

Witam.

Zarejestrowałem się na forum już trochę wcześniej, lecz teraz zdecydowałem, że chcę ubiegać się o przyjęcie do waszej wspólnoty.

Mam na imię Patryk, mam 16 lat, mieszkam od urodzenia w Warszawie, na Woli. W bieżącym roku zacząłem uczęszczać do technikum elektronicznego w celu przygotowania do zawodu 'technika informatyka'. Jestem patriotą.

Pierwszy raz w M&B grałem 2-3 lata temu, nie pamiętam dokładnie, ale to było również jakoś jesienią. Wtedy grałem w scrackowaną podstawkę. Od tamtego czasu trochę się zmieniłem i teraz jestem przeciwny piractwu oraz go nie praktykuje. W Warbanda pierwszy raz grałem bodajże ok. rok temu. Gram w niego regularnie, ale nie wg określonej liczby godzin czy jakiegoś harmonogramu. Posiadam też Ogniem i mieczem(podstawkę) i Dzikie Pola.

Kiedyś przez kilka lat miałem nick Wojak, ale "przerzuciłem się" na Minak.

Byłem niedawno w nieoficjalnym klanie w WB powołanym z kilku w miarę "aktywnych" graczy, ale jak się okazało nie było to nic poważnego. Próbowałem coś zrobić dla tego klanu by się rozwinął - zrobiłem stronę z forum (założyłem, ale nie napisałem; już usunięta), opracowywałem administrację, harmonogram treningów, statut itp. lecz niestety okazało się to zmarnowanym czasem, ponieważ oni się w to nie angażowali i nie brali tego na poważnie, ale nie będę zbytnio wnikał w szczegóły.

Mój login steam to "Minakowski", a nick "Minak"(nietrudno zgadnąć dlaczego). Posiadam TS3 i Skype'a, ale z nich nie korzystam z braku zastosowania. Mam również gg - nr w profilu, tak samo jak email. Mój nr to 509155658.

Przeczytałem statut i go akceptuję.

Awatar użytkownika
IPL_Dunleap
Posty: 893
Rejestracja: 02 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Fountainstown
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Dunleap » 04 lis 2011, 22:11

Czy przeczytałeś statut?

Awatar użytkownika
Minak
Posty: 72
Rejestracja: 10 wrz 2011, 12:00
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Minak » 04 lis 2011, 22:29

Przepraszam, w powyższym poście przez nieuwagę napisałem "status" zamiast "statut", już poprawiam. Tak, przeczytałem.

Morte
Posty: 4
Rejestracja: 10 lis 2011, 12:00
Lokalizacja: Polska

Postautor: Morte » 10 lis 2011, 17:53

Witam mosci panow!.
Z uwagi na to ze grywam"dosyc czesto" W gry z serii Total War, no i oczywiscie M&B:Warband. Chcialbym wstapic w wasze szeregi.
W Empire total war, grywalem pol roku?(moze dluzej, nie wiem nie liczylem)
W Warbanda bedzie to juz prawie 4 miechy.
Mam na imie Kristian, jestem uczniem 1klasy liceum o kierunku ekonomiczno logistycznym, Za granica. ofc mam 16 lat, interesuje sie sredniowieczem ale tez bardziej nowsza historia(Glownie Polska)Mimo ze mieszkam za granica jestem zgorzalym patriota.

Oczywiscie istnialem tez w innych nieoficjalnych klanach. Robilem stronki, siedzialem po 10 h na kompie zeby zachecich kazdego do gry, niestety to nic nie dalo. Od tej pory szukam bardziej (stalego podloza) i oczywiscie na 1ym miejscu znalezliscie sie wy.

Steam: kafky90.

Nick: Morte.

Statut: Przeczytalem i Akceptuje.
Dziekuje i pozdrawiam.

ps. Przepraszam z gory za bledy ort, oraz brak polskich liter. Moja klawiatura niestety ich nie posiada.

Awatar użytkownika
Mariachi
Posty: 7
Rejestracja: 09 sty 2012, 12:00

Postautor: Mariachi » 09 sty 2012, 17:33

Witam

Mam na imię Adam i mam skończone 19 lat.

Chciałbym dołączyć do IPL, ponieważ gram w Medievala II już 4 lata i chciałbym się nauczyć czegoś nowego, a także jeśli byłoby to możliwe zagrać w jakichś turniejach.
W Medievalu II jestem bardzo aktywny, jeśli tylko mam czas to bardzo chętnie zagram.

Obecnie można mnie złapać na GSie pod nickiem: Mariachi.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
IPL Michaś
Posty: 1205
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:00
Lokalizacja: Starachowice

Postautor: IPL Michaś » 09 sty 2012, 17:56

Witamy
Czy zapoznałeś sie ze statutem klanu ?


Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości