W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Dla zainteresowanych przystąpieniem do naszego klanu.
maciokoki
Posty: 7
Rejestracja: 14 mar 2011, 12:00

podanie

Postautor: maciokoki » 15 mar 2011, 15:37

staż: jakieś 5 miesięcy się nazbiera z przerwami. (w warband'a)

powód przyłączenia: przeleciałem kilka stron klanów i padło na was :].

turnieje: nie brałem udziału jeszcze w żadnych.

o mnie: mam 25 lat i jestem leniem patentowanym który by ciągle nic nie robił :p. Pracuję głównie sezonowo (zwykle jakaś praca fizyczna za granicą nic specjalnego) a za jakiś czas wybieram się do woja.. lubię też obejrzeć dobry film przy piwku ze znajomymi.

Dodam też że podanie dotyczy gry Warband no ale kto wie może mnie jakaś strategia wciągnie.

Statut przeczytany.

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 15 mar 2011, 17:05

Stawiam temat

Awatar użytkownika
Toporzyc
Posty: 51
Rejestracja: 16 mar 2011, 12:00
Lokalizacja: Gorzów

Postautor: Toporzyc » 16 mar 2011, 16:39

Witam,

dot. WARBAND
niniejszym składam podanie do IPL.
Składam podanie do klanu, bo jak patrzę jak te barany biegają na rzeź w pojedynkę, i wyłapuje ich trzech-czterech skoordynowanych wojowników... to mnie krew zalewa. I marzę tylko o jakiejś, minimalnej taktyce...

staż: kilka lat w mount&blade, Warband, z pół roku. Najlepiej się sprawdzam w kawalerii.

powód przyłączenia: wybrałem IPL, bo kiedyś, jeszcze w TW należał do niego mój kumpel z Gorzowa. Jeśli się nie mylę jego nickiem było - Rutra.

turnieje: brak

o mnie: na codzień jestem grafikiem 2d, ale 3d + animacja też liznąłem. Jeśli chodzi o gry to zaczynałem od papierowych planszówek fantastycznych, później były towarzyskie rpg, komputerowe rpg i strategie. Z TW grałem w Shoguna i Medievala. Rome tylko rochę. Jednak podanie dotyczy WARBANDA.

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 16 mar 2011, 17:21

witaj, podaj swój wiek, czym sie zajmujesz, oraz czy czytales statut.. a Rutra nie pamietam i nawet nie ma go w spisie... to chyba nie ten nik albo nie ten klan.

Smolen
Posty: 6
Rejestracja: 14 mar 2011, 12:00
Lokalizacja: Warszawa

Podanie

Postautor: Smolen » 16 mar 2011, 18:26

Witam.
Chciałbym dołączyć do waszego klanu, ponieważ szukam zgranej ekipy w której panuje miła atmosfera.
W gry z serii TW gram już pare lat.Moja przygoda z tymi tytułami zaczęła się od TW:Rome. Grywam także w M&W Warband. Jeśli chodzi o tryb wieloosobowy szukam raczej klanu który będzie grał w najnowszą część gry TW: Shogun 2, ale nie koniecznie skupiać się na tym tytule w 100%.Lubie sobie pograć w Warbanda i też gram już trochę więc jakieś doświadczenia mam.
Zapoznałem się z Statutem.Mam ukończone 16 lat i jak na razie ucze sie.
Oto moje GG : 32347375
Prosze o rozpatrzenie moje podania.Z góry dziękuje.

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 16 mar 2011, 19:06

Dla Smolena temat założony. Dla kolegi Toporzyca postawię po uzupełnieniu informacji , o które prosił Rycerz Vondagar

Awatar użytkownika
Toporzyc
Posty: 51
Rejestracja: 16 mar 2011, 12:00
Lokalizacja: Gorzów

Postautor: Toporzyc » 17 mar 2011, 09:16

IPL_Vondagar pisze:witaj, podaj swój wiek, czym sie zajmujesz, oraz czy czytales statut.. a Rutra nie pamietam i nawet nie ma go w spisie... to chyba nie ten nik albo nie ten klan.


36 lat, jak wspomniałem zajmuję się grafiką, w WARBANDZIE najczęściej kawalerią. Jeśli pomyliłem nick, to mogło to być Sir Artur, czy jakoś tak.

Awatar użytkownika
Toporzyc
Posty: 51
Rejestracja: 16 mar 2011, 12:00
Lokalizacja: Gorzów

Postautor: Toporzyc » 17 mar 2011, 10:33

IPL_Vino pisze:Dla Smolena temat założony. Dla kolegi Toporzyca postawię po uzupełnieniu informacji , o które prosił Rycerz Vondagar


A statut czytałem.

Awatar użytkownika
IPL_Arris
Posty: 522
Rejestracja: 17 mar 2011, 12:00

Postautor: IPL_Arris » 18 mar 2011, 00:08

Witam i dorzucam swoje podanko do worka:
- staż gry
Rok w WB będzie na pewno, Total Warów nawet nie ma co dociekać kiedy grałem w Medka I.

- powód złożenia podania
Szukam czegoś bardziej trwałego od SRT, w którym byłem ostatnio a jak skończyło dobrze wiemy a i kilka osób mi znanych postanowiło spróbować się dostać odo IPL więc, czemu by nie spróbować?

- aktywność w turniejach
Hmm nie wiem czy ENPL czy mistrzostwa drużynowe Polski można nazwać turniejem, poza tymi wydarzeniami jakoś nie było okazji do takich zabaw aczkolwiek w razie możliwości bardzo chętnie. W Total Warach jakoś nigdy się nie zmobilizowałem (akurat wtedy brakło czasu na takie rzeczy).

- no i tego kim jesteś, uczysz się? pracujesz? Chcemy o tym wiedzieć! Wink
no i tego, studiuję Kulturoznawstwo (Kultura Japonii) zaocznie, nie pracuję (znaczy opierniczam się bezwstydnie), zainteresowania to hmm... anime, czytanie książek (fantasy, sf) i zapewne należałoby dopisać spędzanie czasu przed kompem robiąc różne mało produktywne rzeczy. Byłbym zapomniał, 21 lat (no, prawie ale lada moment więc po co później uaktualniać...). No, statut przeczytałem, więcej brudnych (i kudłatych) sekretów nie pamiętam, Amen.

Awatar użytkownika
Clear
Posty: 505
Rejestracja: 29 lis 2008, 12:00

Postautor: Clear » 18 mar 2011, 00:17

Arris pisze:- powód złożenia podania
Szukam czegoś bardziej trwałego od SRT, w którym byłem ostatnio a jak skończyło dobrze wiemy a i kilka osób mi znanych postanowiło spróbować się dostać odo IPL więc, czemu by nie spróbować?


Na to pytanie wlasnie powinienes nam odpowiedziec , a nie je stawiac.

maciokoki pisze:powód przyłączenia: przeleciałem kilka stron klanów i padło na was :].

No to mamy szczescie :roll:

Awatar użytkownika
IPL_Arris
Posty: 522
Rejestracja: 17 mar 2011, 12:00

Postautor: IPL_Arris » 18 mar 2011, 00:39

IPL_Clear pisze:
Arris pisze:- powód złożenia podania
Szukam czegoś bardziej trwałego od SRT, w którym byłem ostatnio a jak skończyło dobrze wiemy a i kilka osób mi znanych postanowiło spróbować się dostać odo IPL więc, czemu by nie spróbować?


Na to pytanie wlasnie powinienes nam odpowiedziec , a nie je stawiac.

maciokoki pisze:powód przyłączenia: przeleciałem kilka stron klanów i padło na was :].

No to mamy szczescie :roll:


Wiesz, nie wydaje mi się by zawsze istniała jednoznaczna odpowiedź na "czemu by nie?" zwłaszcza, że ten zwrot nie koniecznie pełni funkcję pytania skierowanego do kogoś. :wink: Jeśli miałbym podejść do tego z tej strony to rozpisywanie się czemu miałbym nie spróbować dostać się do IPLu uważam za mało edukacyjne czy fascynujące. Z kolei roztrząsając różne znaczenia tego zwrotu jednak rzeczywiście mógłbym się was pytać czemu miałbym nie próbować składać podania (bo może ot tak dla przykładu grozi to wystawieniem na promieniowanie radioaktywne poprzez niespodziewany kontakt I stopnia ze stojącymi za kanapą skarpetkami). Dlatego też zdecydowałem się w podaniu skrócić te wywody i zostawiłem jedynie mało (jak widać) satysfakcjonujący zwrot "czemu by nie". :wink:

Awatar użytkownika
IPL_Dunleap
Posty: 893
Rejestracja: 02 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Fountainstown
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Dunleap » 18 mar 2011, 02:48

Arris fajne studia, anime, manga, jeśli ci sie uda do nas dołączyć będziemy mieli o czym pogadać. więc życzę ci shiawase!!

Major
Posty: 4
Rejestracja: 19 mar 2011, 12:00

Postautor: Major » 19 mar 2011, 17:31

Nick w Warbandzie i na Total Warach Major
wiek: 17 lat
staż w WB: 601h
staż w Serii Total War: gram we wszystkie części od premier
Dlaczego wybrałeś ten klan: Gdyż ma fajny klimat
Skąd sie o nas dowiedziałeś: TW i na serwerach.
coś o sobie: Mam na imię Mateusz mam 17 lat interesuje się historią Polski i jestem rekonstruktorem żołnierza II RP.
Kontakt: Steam majorkirkor
gg: 4355176

Awatar użytkownika
Grzewit
Posty: 403
Rejestracja: 21 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Oświęcim

Postautor: Grzewit » 19 mar 2011, 17:37

czyżbyś to był Ty majorze? :wink:
co tam u Ciebie?

Major
Posty: 4
Rejestracja: 19 mar 2011, 12:00

Postautor: Major » 19 mar 2011, 17:39

Tak to ja a dobrze mam dość bycia generałem w SD i chce sie starać o range a nie mieć ją od ręki :D a co u ciebie?
Zdejmijcie mi bana gdyż nie wiem czemu go mam. Z góry dzięki.


Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości