W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Dla zainteresowanych przystąpieniem do naszego klanu.
Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 30 sty 2011, 16:37

Temat dla Ciebie został postawiony

Awatar użytkownika
Wambo
Posty: 8
Rejestracja: 01 lut 2011, 12:00

Wambo (czyt. £ambo)

Postautor: Wambo » 02 lut 2011, 21:04

Pozdrowienia!

Nazywam się Marcin, lat mam 17 (W październiku będzie 18 ;p). Mój staż to głównie M&B Warband, grałem od pierwszego dnia premiery. Z serią Total War nie mam jakiś specjalnych doświadczeń kupiłem sobie z ciekawości Medieval'a II na początku mnie nie wciągnął, ale pewnego dnia usiadłem przy tym, pograłem i stwierdziłem że te strategie są świetne kupiłem sobie potem napoleona w którego gram od zeszłej soboty ale nie radzę sobie z tą epoką najlepiej. Dołączyć chcę dlatego iż szukam klanu który gra w serię TW i czegoś się też chce nauczyć od graczy bardziej doświadczonych. Miałem też okazję poznać paru ludzi od was. Trochę zajmuję się moddingiem WB, ale geniuszem w tym nie jestem, głównie robię mapy (Od czego robię sobie przerwę bo mam dosyć). Dodam też że planuje zdobyć Shoguna II którego najprawdopodobniej będę mieć jako nagrodę w Bitwie Narodów za zajęcie drugiego miejsca :). A tak pisząc coś o sobie to zainteresowań nie mam jakiś wielkich lubię trochę o historii posłuchać jakiś ciekawostek się dowiedzieć i czasem po świrować :D. Obecnie chodzę do drugiej klasy technikum gastronomicznego, w marcu mam pierwsze praktyki w hotelu no i to chyba wszystko.

Ze statutem się zapoznałem, lecz tu jest jedna rzecz która może trochę przeszkadzać. Mianowicie jestem założycielem klanu wraz z moim kumplem "Rzeczpospolita". Jest to klan do gry w Ogniem i Mieczem: Dzikie Pola Niby WB i OiM to dwie różne gry. Mój klan nie gra w WB jest stworzony wyłącznie na scenę Dzikich Pól i funkcjonuje jako normalny klan w tej grze. Jeśli chodzi o to czy byłbym w stanie pogodzić te dwa klany gdyby mnie przyjęto odpowiedź brzmi tak, Dzikie Pola to ślimacza scena i nie wymaga tyle poświęcenia uwagi co WB gdzie klanów i spraw do rozwiązania jest znacznie więcej.

Pozdrawiam
Wambo

Awatar użytkownika
Sir Godric
Posty: 12
Rejestracja: 03 lut 2011, 12:00
Lokalizacja: Pruszków

Postautor: Sir Godric » 03 lut 2011, 16:18

Siemka!
Chciałbym dołączyć do waszego klanu.
W gry akcji i strategiczne gram od dawna.
Powód: Chcę poznać nowych znajomych i pograć ze zgraną ekipą.
Nazywam się Radek, chodzę do 3 gimnazjum, interesuje się informatyką.
KONIEC.xD

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3019
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 03 lut 2011, 16:24

Mój Drogi Przyjacielu Mam nadzieje ze Przeczytałeś Statut Który tu obowiązuje a jeśli nie zapraszam do przeczytania :) http://www.ipl.fora.pl/sklad-osobowy-statut-oraz-nasze-trofea,6/statut-klanu-ipl,55.html
Pozdrawiam Serdecznie Lord Legionista
Bogarodzica!!

Awatar użytkownika
Sir Godric
Posty: 12
Rejestracja: 03 lut 2011, 12:00
Lokalizacja: Pruszków

Postautor: Sir Godric » 03 lut 2011, 17:17

Zapoznałem się i mam ukonczone 16 lat.

P.S. urodzi mam 14 Stycznia

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 03 lut 2011, 22:08

Temat dla Ciebie został założony.

Hektor
Posty: 24
Rejestracja: 07 lut 2011, 12:00
Lokalizacja: karczewo

Postautor: Hektor » 07 lut 2011, 20:40

Witam. Mam na imie tomek. Mam 17 lat i gram w warbanda od kwietnia zeszlego roku. Moimi ulubionymi epokami sa starozytnosc, sredniowiecze i 2 wojna swiatowa. Juz od pierwszych dni przy kompie zamiast grac w fife jak reszta znajomych we wsi wolalem pograc w settlersy, herosy 3 lub jakas inna strategie. Powodem, dla ktorego chce dolaczyc do waszego klanu jest to iz od niedawna nie naleze do zadnego klanu i mam tu paru znajomych. Wedlug mnie dobry klan to taki, ktory ma jak najmilsza atmosfere i dobra administracje. Na tw nie gralem nawet w multi. Moze kiedys 1 z kumplem w roma. Moj byly klan na wb zdobyl 4 miejsce w mistrzostwach polski. W warbandzie jestem raczej lepszym strzelcem niz piechurem. Moj manual nie jest zbyt dobry, ale obserwacja otoczenia i zgranie z kusza robi ze mnie dobrego strzelca. Jezeli chodzi o gry z serii tw wlasnie zamowilem meda 2. Dodam ze przez pare miesiecy bede miec problem z pojawianiem sie po 20 zwiazanym z moim starym, oraz w niektore dni. Zapoznalem sie z statutem. Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 07 lut 2011, 22:40

Temat dla Ciebie założony

Wladimir
Posty: 7
Rejestracja: 13 lut 2011, 12:00
Lokalizacja: Gdańsk

Wladimir

Postautor: Wladimir » 14 lut 2011, 20:00

Witam.

-STA¯ GRY
M&B mam tydzień... ale...
Byłem dowodzącym sił lotniczych w klanie Desert Combat KGW - czołówka CB w EU.
WOW: Raidowałem już MC kilka lat temu. Jednak wolałem BG. Grałem w premade najlepszego klanu pvp naszego serva. Jestem dzieckiem pvp.
Sporo grałem w CS, pod koniec tylko klanówki na ESL

Ponadto jestem od jakichś 8 lat Mistrzem Gry w systemie D&D (kiedys WH) Jestem wielbicielem świata Dragon Lance

-POWÓD
Bo we wszystkie gry gram w multi. Nie gram niemal wcale w single. Chcę doznać tego uczucia które zawsze towarzyszy biegnącej do boju zgranej ekipie. Chcę walczyć z dyscypliną i honorem ku chwale zwycięstwa.

-TURNIEJE
zerowa aktywność

Mam 30 lat. Jestem mgr inż. mechaniki/energetyk o specjalizacji okrętowej i od 4,5 roku projektuję statki.


Moje wymagania:
Pozwolę sobie to wypisać żeby określić z góry czego ja oczekuję od was. Nie mieliśmy okazji się poznać dlatego, żeby się zbliżyć muszę poprosić o członkowstwo. Liczę na to, że jesteście inteligentnymi ludźmi którzy potrafią się relaksować przy grze bez "ciśnień". Nie toleruję wszelkich wulgaryzmów ciśniętych w kogoś (NP: O kur.... - akceptuję / Ty kur.... - nie akceptuję) Zgraną ekipę można zbudować tylko na wzajemnym szacunku. Liczę, że macie TS i że gracie razem. Singiel mnie nieco męczy. Multi w solo też się szybko nudzi. Mam nadzieję, że z wami sobie pogram i się czogoś naucze.

W razie pytań to zapraszam na GG1919535.

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 15 lut 2011, 00:47

Napisz jeszcze czy zapoznałeś się ze statutem i stawiamy temat.

Wladimir
Posty: 7
Rejestracja: 13 lut 2011, 12:00
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Wladimir » 15 lut 2011, 19:19

Przeczytałem.

Sir Radek
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2011, 12:00
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: Sir Radek » 19 lut 2011, 20:06

Witam
Nazywam się Radek i mam 17 lat. Chodze do szkoły w Gdynii. Gram w gry różnego typu jak Fifa, M&B, Battlefiled itp. Mojom ulubionom grą jest M&B mam wszystkie części gry :). Gram w tą gre codziennie, więc mam trochę doświadczenia. Specjalizuję sie w kawaleri i piechocie. Staż: byłem w klanie SWM
ale niestety klan się rozpadł :(. Powód dlaczego chcę być w klanie: dlatego, że chciałbym uczestniczyć w turniejach M&B Warband. Moim ulubionym modem jest Musket Batalion Rusia 3, uwielbiam takie czasy. Gram jeszcze w Empire Total War,
Medieval 2 Total War. Lubię grać w piłkę nożną, koszykówke i hokeja.

Proszę o rozpatrzenie mojego podania jak powiedziałem grałem w każdą gre z seri
M&B. Dobry jestem także w serie Total War

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 19 lut 2011, 20:44

A statut przeczytany?

Awatar użytkownika
Hawkx
Posty: 184
Rejestracja: 27 gru 2010, 12:00
Lokalizacja: czuję się Krakowiakiem

Postautor: Hawkx » 19 lut 2011, 21:16

Sry za spam ale Vino, to pytanie pewnie ci się już przejadło :lol:

Awatar użytkownika
Deathlord
Posty: 895
Rejestracja: 29 kwie 2008, 12:00
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Postautor: Deathlord » 19 lut 2011, 21:46

IPLr_Hawkx pisze:Sry za spam ale Vino, to pytanie pewnie ci się już przejadło :lol:

Miło z twojej strony, że z góry przepraszasz ale staraj się ograniczyć do powitania :wink:


Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości