W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Dla zainteresowanych przystąpieniem do naszego klanu.
Awatar użytkownika
Drellas
Posty: 591
Rejestracja: 23 lip 2007, 12:00
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Drellas » 01 maja 2009, 20:54

po takim poscie bedziesz mial spory problem kolego na scenie total warowej ktora jak juz moze zdazyles zauwazyc jest bardzo mala a kazde takie zachowanie jest tepione a osoba taka jak Ty nie bedzie tolerowana i juz moge Ci powiedziec ze w zadnym klanie nie pograsz...

Karqwka
Posty: 10
Rejestracja: 29 kwie 2009, 12:00

Postautor: Karqwka » 01 maja 2009, 21:15

Po prostu wszystko nazywam po imieniu:)A więc żegnam sam sobie założe klan i stronke:)Zapraszam wszystkich uciemiężonych:)Bardzo chętnie przyjmę buntowników moje gg 1757109.Narazie aha i 5 tobie za face:)

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 1248
Rejestracja: 27 gru 2006, 12:00
Lokalizacja: £ódź

Postautor: Woland » 02 maja 2009, 01:00

Karqwka pisze:A z resztą Woland co cie to wali co wypisuje na innych forach???Myślałem że jak klan ma swoje forum to klanowicze powinni pilnować swego:)OMG nie masz co robić tylko przeglądać co inna osoba wypisuje na innych???Każdy robi co chce dobrze lub źle sam to już wie najlepiej pierdole to wyrzućcie mnie jak chcecie:)Też mi problem...


Jak już mój przedmówca napisał scena TW jest naprawdę niewielka i klany informują się o takich osobnikach jak Ty :) Wynika to raczej nie z donosicielstwa, a sympatii poszczególnych klanów do siebie. Nie musimy Cię wyrzucać, ponieważ nie zostałeś członkiem naszej społeczności. Pomysł z nowym, własnym klanem uważam za bardzo trafny, ba, już parę takich tworów w ten sposób powstało. Niniejszym życzę Ci powodzenia w tworzeniu swojego "gniazda" i miłej zabawy z grami z serii TW :D :)

P.S. Jak możesz oceniać "face" Drellasa skoro nigdy na oczy go nie widziałeś ? :) Ja Ci daję max 15 lat kolego, normalni 18sto latkowie nie zachowują się tak jak Ty.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
_Pruber
Posty: 1057
Rejestracja: 12 lut 2006, 12:00
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: _Pruber » 02 maja 2009, 02:43

No niestety nie mamy tu festiwlu hiphopowego i choć sam lubie hiphop to ten cytat akurat jak zazwyczaj mi sie podobał tak teraz mam wrażenie, że hańbi i te piosenkę i nas i smego nawet tego oto zbłąkanego przybłęde co gardzi chlebem a talarów jedynie szuka.
Niech będzie prośbą - bo raczej nie przestrogą - dla tych co maja w pupie wiele jeśli nie wszystko, aby nie tracili czasu i swojego i naszego na pojawianie się tutaj. Tu nie ma nikt ochoty z takimi obcować bo tu też nie ma takich co mają innych w pupie i tak oto trzymamy się razem bo nie włazimy sobie w pupe jak i nie mamy się w pupie nawzajem. Zacna to umiejetność nie wpychać się w pupsko bezgranicznie, ale i wielka jest ta co pozwala szanować ludzi i szczerze i bez włażenia w pupe zarówno wtedy gdy ich szukamy jak i wtedy gdy oni nas potrzebują.

Panu dziekujemy

To były trzy słowa do ojca prowadzącego heh no czasmi zastuka kołatką i taki oto nieokrzesany wojownik z czarnego jak wnętrze pupy lasu i powstają nieporozumienia bo na dziedzińcach nie bywał to i mowy szlacheckiej nie zaznał

Marcin
Posty: 97
Rejestracja: 10 maja 2009, 12:00
Lokalizacja: Wejherowo

rekrutacja

Postautor: Marcin » 10 maja 2009, 12:48

Cześć chciałbym dołączyć do waszego grona. Mam 31 lat i zawsze jak miałem możliwości spędzania czasu przy komputerze to umilałem sobie czas przy grach strategicznych. Nie mam może zbyt wielkiego doświadczenie jeżeli chodzi o gry online "życie w skromnym wojskowym internacje nie dawało mi takich możliwości jak gra przez internet", ale teraz jak już jestem podłączony własnym mieszkanku do sieci to mogę troszkę powalczyć. Od jakiegoś czasu gram w TW Empire w dużej większości bitwy morskie - może to z zamiłowania do morza ponieważ mieszkam i pracuję na wybrzeżu. Oczywiście jeżeli mnie przyjmiecie do swojego grona zmienię te proporcje i zwiększe swoje umiejętności jeżeli chodzi o bitwy lądowe. Pozdrawiam Marcin.

Awatar użytkownika
Peter z Eylau
Posty: 39
Rejestracja: 21 mar 2009, 12:00
Lokalizacja: Iława

Postautor: Peter z Eylau » 10 maja 2009, 13:45

Witam mojego sparingpartnera w bitwach morskich. :D
Mam nadzieję że Ci się powiedzie w testach i wkrótce dołączysz do naszego grona.

sir Artur
Posty: 369
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:00
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Postautor: sir Artur » 10 maja 2009, 14:45

witamy

Awatar użytkownika
Crawler
Posty: 24
Rejestracja: 09 kwie 2009, 12:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Postautor: Crawler » 10 maja 2009, 14:54

Witam i życzę powodzenia w testach :)

Awatar użytkownika
Marcellus
Posty: 435
Rejestracja: 11 kwie 2008, 12:00
Lokalizacja: Enns,Austria
Kontaktowanie:

Postautor: Marcellus » 10 maja 2009, 17:22

witaj i powodzenia w testach

Awatar użytkownika
Aron
Posty: 3005
Rejestracja: 06 kwie 2007, 12:00

Postautor: Aron » 10 maja 2009, 17:23

Ave Marcinie zakładam dla ciebie osobny temat tam będziemy omawiać twoją sprawę , tymczasem musisz rozegrac bitwy testowe z 3 rycerzami, łap nas na gg i steam. Powodzenia.
BOGARODZICA

Gabriel
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2009, 12:00

Postautor: Gabriel » 16 maja 2009, 19:26

Witam Grono Rycerzy
Mam na imię Krystian i mam 21 lat i jestem zawodowym żołnierzem. W serie Total War miałem przyjemność grać tylko w single player i jest to dla mnie nowe doświadczenie zagrać w multi z tak dobrymi graczami jaki Wy. Empire Total War dopiero zacząłem grać. Zapoznałem się z STATUTEM. Czy będę już mógł rozegrać bitwy testowe z trzema Rycerzami??

Awatar użytkownika
Crawler
Posty: 24
Rejestracja: 09 kwie 2009, 12:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Postautor: Crawler » 16 maja 2009, 20:27

Witam i powodzonka życzę :)

Awatar użytkownika
Marcellus
Posty: 435
Rejestracja: 11 kwie 2008, 12:00
Lokalizacja: Enns,Austria
Kontaktowanie:

Postautor: Marcellus » 16 maja 2009, 20:54

witam powodzenia w testach ci zycze i prosze bys mnie poszukal na steamie chetnie z Toba zagram test

Awatar użytkownika
Aron
Posty: 3005
Rejestracja: 06 kwie 2007, 12:00

Postautor: Aron » 16 maja 2009, 23:39

Witaj Gabrielu, specjalnie dla ciebie zakladam specjalny topik lap 3 rycerzy i walcz BOGARODZICA!!!

mulas50
Posty: 9
Rejestracja: 19 maja 2009, 12:00

Postautor: mulas50 » 20 maja 2009, 16:48

Cześć, nazywam się £ukasz. Niedawno (w lutym) skończyłem 16 lat. Dużo czytałem na różnych forach o klanach i uznałem że jesteście najlepiej zorganizowani, macie fajną nazwę, i macie sukcesy. Zawsze chciałem dowiedzieć się czegoś więcej o taktyce w serii TW niż tyle ile samemu uda mi się nauczyć. Jeśli chodzi o samą rozgrywkę moją przygodę z TW rozpocząłem w Medieval-u II. Bardzo długo grałem w single lecz gdy rozpracowałem każdą z nacji postanowiłem zagrać w multi. Przyznam że bardzo się wciągnąlem. Dlatego z niecierpliwością czekał na ETW. Był jeszcze okres gdy kupiłem specjalne wydanie Rome z dwoma dodatkami. Zawsze chciałem mieć swoje własne cesarstwo. Posiadam także Kingdoms. W tej chwili przyznam, że w MTW raczej nie można ze mną pograć bo wyszedłem z wprawy. Lecz w ETW co nieco potrafię. Mam nadzieje że pozytywnie zagłosujecie na moją kandydaturę. :D

Chętnie odpowiem też na pytania.

Moje gg to: 13907072


Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości