W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Dla zainteresowanych przystąpieniem do naszego klanu.
Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 20 mar 2009, 01:48

W takim razie Anonim zakładam dla ciebie osobny temat tam będziemy omawiać twoją sprawę , tymczasem musisz rozegrac bitwy testowe z 3 rycerzami, łap nas na gg i steam. Powodzenia.

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 1248
Rejestracja: 27 gru 2006, 12:00
Lokalizacja: £ódź

Postautor: Woland » 20 mar 2009, 08:00

Witaj Anonim,

Jakie to gry i klany przykuły wcześniej Twoje zainteresowanie? Szczerze mówiąc nick Anonim trochę nie pasuje do realiów TW i naszego klanu :wink: Może zastanowisz się nad zmianą?

Pozdrawiam i życzę powodzenia w czasie testów.

Awatar użytkownika
Aron
Posty: 3005
Rejestracja: 06 kwie 2007, 12:00

Postautor: Aron » 20 mar 2009, 16:40

Ave Anonimie
Wolandzie wyjąłes mi to z ust

Anonim
Posty: 6
Rejestracja: 18 mar 2009, 12:00

Postautor: Anonim » 20 mar 2009, 17:25

Mysle ze nick daloby sie przelknac ale zmiana na "Anonimus" moze doda mu troszke majestatu:p i pozostanie w nim troche niezlaeznosci... Wczesniej wiele czasu spedzilem na czeskim serverze Gamepark grajac w L2, trafilem rowniez na oficjalne servery warhammera, ale nie ujelo mnie to na tyle aby tam zagoscic na dlugo. Przgoda na czeskim servie nadal trwa, tnz nie opuscilem swoich znajomych, wraz z przyjaciolmi z In Memoriam (tak nazywa sie klan) spotykalismy sie kilkukrotnie na zlotach, przednia zabawa i klimatyczne towarzystwo powodowalo iz tak dlugo trzymamy sie razem. Kazdy robi z reguly to co najbardziej mu pasuje, ja kupowalem czesci TW z mysla o singlu, tak bylo do tej pory , teraz kiedy steam zmusil mnie jakoby do zajzenia w multi i spolecznosc jaka ten tryb skupia, spodobala mi sie rywalizacja na polu bitwy z "prawdziwymi umyslami". Chcialbym jakos kontynuowac zabawe wsrod pozytwywnie nastawionych wspoltowarzyszy, wspierajacych i sluzacych rada ktora jesbardzo istotna.

Awatar użytkownika
Ibran
Posty: 1979
Rejestracja: 11 lut 2007, 12:00
Lokalizacja: Imladris

Postautor: Ibran » 21 mar 2009, 17:34

Zastrzelcie mnie, ale co to jest L2?

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 1248
Rejestracja: 27 gru 2006, 12:00
Lokalizacja: £ódź

Postautor: Woland » 21 mar 2009, 18:54

lineage 2 :P

Awatar użytkownika
Peter z Eylau
Posty: 39
Rejestracja: 21 mar 2009, 12:00
Lokalizacja: Iława

Postautor: Peter z Eylau » 21 mar 2009, 19:41

Witam wszystkich.
Byłbym zaszczycony gdybym mógł zostać poddany próbom na giermka Waszego klanu i ewentualnie w przyszłości reprezentować IPL.
Mam na imię Piotr, 36 lat, żonaty, dzieci. Mimo swojego wieku (pamiętam pierwsze kasetowe komputerki) wolę pograć w dobre strategie niż oglądać coraz gorszą tv.
W serię TW gram od początku ale tylko singiel. Posiadam oczywiście orginalne Empire oraz Medka2. Online grywam dopiero od 2 tyg. (Empire) najbardziej podoba mi się część morska i jej bitwom poświęcam gro czasu. Staram się grać codziennie (od 20.00) gdy żona ogląda seriale a dzieci śpią :D . Chciałbym o ile to będzie możliwe specjalizować się głównie w bitwach morskich. Grywam dla przyjemności i dobrej zabawy ale do swoich zobowiązań i obietnic staram się podchodzić poważnie.
Dlaczego Wy? Od kilku lat chociaż pobieżnie ale orientuję się w rodzimej scenie TW i nie są mi obce Wasze dokonania oraz zaangażowanie. Wpływ na moją decyzję miał także artykuł na stronie Total War oraz pozytywna opinie kilku graczy.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 1248
Rejestracja: 27 gru 2006, 12:00
Lokalizacja: £ódź

Postautor: Woland » 21 mar 2009, 19:50

Czesc Piotrze!

Matko jesteś taki stary... no nie wiem... jaki dziadek, znajdziesz sobie w takim razie kompanów do rozmowy! :) Ja to im muszę już kółka w wózkach oliwić i laski naprawiać coby się mieli czym podpierać.

A tak na serio - życzę Ci powodzenia w testach. Ja na razie nie gram (matura - nie myśl, że każdy tutaj taki jest staruszek jak Ty :P ) ale bacznie obserwuje wszystkich nowych kandydatów :)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Silverado
Posty: 499
Rejestracja: 11 wrz 2007, 12:00
Lokalizacja: Kielce

Postautor: Silverado » 21 mar 2009, 20:07

A wiec zapraszam do testow szukaj nas na steam. Co do gier Morskich to wydaje mi sie ze jak jestes dobry to bedziesz nas uczyl :) A przynajmniej mnie :D

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 22 mar 2009, 01:40

Witaj Peter z Eylau, W takim razie zakładam dla ciebie osbny topik tam będziemy omawiać twoją sprawę, musisz zagrac testy z 3 rycerzami szukaj nas na steam!

Awatar użytkownika
IPL Michaś
Posty: 1205
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:00
Lokalizacja: Starachowice

Postautor: IPL Michaś » 22 mar 2009, 02:44

IPL_Woland pisze:Czesc Piotrze!

Matko jesteś taki stary... no nie wiem... jaki dziadek, znajdziesz sobie w takim razie kompanów do rozmowy! :) Ja to im muszę już kółka w wózkach oliwić i laski naprawiać coby się mieli czym podpierać.

A tak na serio - życzę Ci powodzenia w testach. Ja na razie nie gram (matura - nie myśl, że każdy tutaj taki jest staruszek jak Ty :P ) ale bacznie obserwuje wszystkich nowych kandydatów :)

Pozdrawiam


taa Woldi Ty będziesz technicznym ja sie opieka zdrowotna zajme za jakies 4 lata ;P i otworzymy jakis dom spokojnej starosci IPLa dla naszych dziadków ;P Marcumar nam jeszcze pomoże po to doktór przecie ;P jak dobrze pamietam

Witam Piotrze :wink: i Anonimie :)
Powodzenia zycze mnie na gs baaardzo rzadko mozna dorwac ;P bom sztudent :wink:

Awatar użytkownika
IPL Michaś
Posty: 1205
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:00
Lokalizacja: Starachowice

Postautor: IPL Michaś » 22 mar 2009, 03:19

podajcie gg panowie bo ten kochany Steam to nie zasze working :d

Anonim
Posty: 6
Rejestracja: 18 mar 2009, 12:00

Postautor: Anonim » 22 mar 2009, 03:21

GG13056545

Awatar użytkownika
Barsa
Posty: 1695
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:00
Lokalizacja: Nou Camp ;)

Postautor: Barsa » 22 mar 2009, 17:35

Wpływ na moją decyzję miał także artykuł na stronie Total War oraz pozytywna opinie kilku graczy.


...widzę, że artykuły spelniają jedną ze swoich ról .... :roll:

Zycze kolegom powodzenia w testach w IPL. :)

Pozdrawiam.

ps. w innym klanie też po napisaniu artu też pojawił się "nowy" :wink: .

ps.2 pewnie niektórych "zemdliło" jak zobaczyli, że Barsa coś w rekrutacji skrobnął :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
IPL Michaś
Posty: 1205
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:00
Lokalizacja: Starachowice

Postautor: IPL Michaś » 22 mar 2009, 17:43

heh ;D mysłaem ze sie zgłaszasz ;p bez mdlenia :wink:
Pozdro Barsik!


Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości