W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Dla zainteresowanych przystąpieniem do naszego klanu.
Awatar użytkownika
Woland
Posty: 1248
Rejestracja: 27 gru 2006, 12:00
Lokalizacja: £ódź

Postautor: Woland » 09 lut 2008, 17:54

Super :)

W związku z tym otwieram dla Ciebie specjalny temat poświęcony Twojej kandydaturze. Pisz tam o swoich testach. Nawiązując do tego tematu, musisz rozegrać 3 mecze z 3 wybranymi Rycerzami. Jeden mecz składa się z 3 bitew. ¯yczę powodzenia :)

BOGARODZICA!!!

Karollos
Posty: 6
Rejestracja: 15 lut 2008, 12:00

Postautor: Karollos » 16 lut 2008, 18:28

Witam

Chciałbym bardzo dołączyć do waszego klanu. Posiadam orginalnego Roma, Medievala i dodatek Królestwa. Medievala posiadam od grudnia 2006r. a przez sieć gram od wakacji (lipiec), w roma niestety nie mogę ponieważ zapodział mi się gdzieś CD KEY. Mam 16 lat i uczęszczam do szkoły Salezjańskiej(Katolickiej).Mój ulubiony przedmiot szkolny to oczywiście HISTORIA(Polski i nie tylko). Bardzo mi zależy na wstąpieniu do waszego klanu. Było by fajnie walczyć z wami przeciwko innym. Aha żeby nie było zaskoczenia kandydowałem do klanu SK ale niestety mi się nie udało ponieważ niestety po tyg. od napisania zgłoszenia kończyło się półroczę i musiałem wyciągać oceny i przez ciągłą naukę nie mogłem grać wieczorami w medievala a panowie z SK są tak od 23 lub od 24 żadko raczej od 21. Najczęściej na GS jestem w piątki i soboty(teraz mam ferie to mogę codziennie)

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 1248
Rejestracja: 27 gru 2006, 12:00
Lokalizacja: £ódź

Postautor: Woland » 16 lut 2008, 18:51

Cześć!

Statut jak mniemam przeczytałeś. Czy grałeś już w jakimś turnieju? Opowiedz nam o swojej przygodzie z naszą ukochaną grą?

Pozdrawiam

Karollos
Posty: 6
Rejestracja: 15 lut 2008, 12:00

Postautor: Karollos » 16 lut 2008, 19:05

Medieval to jedna z moich ulubionych gier!!! Gram w nią ponad rok i nadal mi się nie znudziła.Przeszedłem Kampanię(długą)Polski,Anglii Francji i Hiszpanii(trudny) a w kingdoms to przeszedłem kampanię brytyjską i teutońską.Na GS grałem już z członkami klanu B-S, SK, Slayer,SC,i jeszcze kilkoma którzy przy okazji tłumaczyli mi moje błędy które popełniam w czasie walki szczególnie pomógł mi Feldmarshal. Hmm w turniejach jeszcze niestety nie grałem. Aha kiedyś stoczyłem walkę z Jeleniem który chyba do was należy.

Pozdrawiam :D

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 1248
Rejestracja: 27 gru 2006, 12:00
Lokalizacja: £ódź

Postautor: Woland » 16 lut 2008, 19:06

Ok.

W takim razie zakładam dla Ciebie odrębny temat. Tam będziemy się zajmować Twoją kandydaturą.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Aron
Posty: 3005
Rejestracja: 06 kwie 2007, 12:00

Postautor: Aron » 17 lut 2008, 08:55

Witaj i zycze powodzenia

KAERHA
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2008, 12:00

Postautor: KAERHA » 03 mar 2008, 17:54

Cześć Wam.Chciałbym przyłączyć sie do waszego klanu.W serie Total War Gram od Shogun:TW,jednak w MTW2on-line od paru msc.
Uprzedzając Wasze pytania czemu IPL itp.itd.odpowiem,że jako jedyni z pośrod polskich klanow macie jakąś ideę - Polska.
W tej chwili słabo oceniam moje umiejętność,jednak z dnia na dzień odczuwam ich progres,wiec za jakiś czas,zgłoszę sie do Was o wyznaczenie ewentualnych terminow testow,o ile Będziecie zainteresowani moją kandydaturą.
Pozdrawiam i do zobaczenia

Awatar użytkownika
Drellas
Posty: 591
Rejestracja: 23 lip 2007, 12:00
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Drellas » 03 mar 2008, 20:28

witaj Kaerha :) w takim razie czekamy na oficjalne zgloszenie o rekrutacje , pamietaj aby zapoznac sie wtedy z naszym statutem ktory znajdziesz w odpowiednim dziale na naszym forum.

Awatar użytkownika
Neonadis
Posty: 3
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:00

Re: Tutaj można zgłosić swoją kandydaturę do Klanu IPL

Postautor: Neonadis » 25 mar 2008, 23:27

Witam,
W gry z serii Total War gram od premiery Medieval: Total War. Grałem w wszystkie części wraz z dodatkami oprócz Shogun Total War. W gry strategiczne gram praktycznie od pierwszego zetknięcia z komputerem (amiga, settlersi). Miesiąc po premierze MTW 1 zainteresowałem się tą grą i postanowiłem zagrać (nigdy wcześniej nie grałem w tego typu strategie). Jako, że wtedy nie umiałem jeszcze dobrze grać nie wciągnąłem się w nią na długo. Potem nadszedł czas na Romka, gram w niego do dzisiaj (kupiłem sobie nie dawno złotą edycję). W MTW2 gram nieprzerwanie od premiery tejże gry w Polsce. Ostatnio zainteresowałem się trybem multiplayer, w którym teraz często pogrywam. Właśnie dlatego postanowiłem złożyć podanie w Waszym klanie. Pragnę nauczyć się nowych technik taktycznego kunsztu dowódcy średniowiecznej armii i chcę poznać ludzi grających w tą świetną grę.
Nie miałem okazji uczestniczyć w żadnym turnieju. Rozegrałem około 20 pojedynków w MP (głównie 1vs1). Jestem czytelnikiem serwisu totalwar,org,pl codziennie przeglądam forum w poszukiwaniu różnych opinii i pomocy.

A teraz coś o życiu prywatnym:
Mam 15 lat, w regulaminie jest informacja (czytałem:D), że przyjmujecie ludzi od 16 lat ale mam nadzieję, że to nie przeszkoda. Sądzę, że chodzi Wam głównie o uniknięcie jakiegokolwiek kontaktu z dzieciakami neostrady. (itp) Lecz mogę Was zapewnić, że nim nie jestem, można to poznać chociażby po moim zachowaniu (jeśli dacie mi szanse to zobaczycie:]).
Obecnie uczęszczam do 2 klasy gimnazjum. Moim głównym zainteresowaniem są gry komputerowe i wideo (konsole). Jestem zapalonym strategiem. Oprócz MTW, RTW grywam również w EU3 (niezły hardkor).
Mam nadzieję, że rozpatrzycie moje podanie. Jeśli mnie przyjmiecie to będzie super, jeśli nie to zrozumiem i gdy się poduczę spróbuję ponownie tutaj lub w innym klanie;)
Dziękuję za przeczytanie i pozdrawiam,
Neonadis

Awatar użytkownika
Ibran
Posty: 1979
Rejestracja: 11 lut 2007, 12:00
Lokalizacja: Imladris

Postautor: Ibran » 25 mar 2008, 23:45

No tak ładnego CV to dawno nie widziałem :wink: Amiga i settlersi, ahhh przypominają mi sie młode lata.(aż głupio to brzmi w moich ustach :wink: )
Pytanie mam: kiedy masz urodziny? Ponieważ niestety, nie możemy przyjąć Ciebie dopóki nie ukończysz tych magicznych 16... Przykro nam z tego powodu, ale trzymamy się tej zasady i jeszcze nikomu nie popuściliśmy. Serdecznie zapraszamy po ukończeniu 16 lat, ponieważ widać iż zaiste prawy z Ciebie człek. Nie chodzi tutaj o dzieci neo (choć pokrótce też) czy Twoje zdolności, bo te się poprawiają z czasem. Po prostu taką mamy zasadę.

Pozdrawiam i zapraszam po urodzinach, jeśliś nadal zainteresowany. :wink:

Awatar użytkownika
IPL Michaś
Posty: 1205
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:00
Lokalizacja: Starachowice

Postautor: IPL Michaś » 26 mar 2008, 14:46

jaki wysyp..... :P Powodzenia zycze ^^

Awatar użytkownika
Neonadis
Posty: 3
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:00

Postautor: Neonadis » 26 mar 2008, 15:44

No szkoda, ale jak zasada to zasada;)
Do moich urodzin jeszcze sporo czasu, ale jeśli już ukończę 16 lat to napiszę ponownie.
Dzięki i pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Deathlord
Posty: 895
Rejestracja: 29 kwie 2008, 12:00
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Postautor: Deathlord » 30 kwie 2008, 22:47

Bry wieczór
Chcę dołączyć do klanu IPL
Przygoda z total war zaczęła sie z pierwszym medkiem potem był rome i medek 2. Jeżeli chodzi o motyw który skłonił mnie do złożenia podania to atmosfera panująca w klanie jaką spostrzegłem bywając na gs oraz by sie szkolić. Mam jeszcze braki ale sądze że jestem w stanie raz dwa je nadrobić . Niewielką część klanowców już znam z gs bądź z ligi więc mają już lekko zarysowane lepsze lub gorsze zdanie na mój temat . Status przeczytałem.
gg 8001369
Dzięki za uwagę

Awatar użytkownika
Drellas
Posty: 591
Rejestracja: 23 lip 2007, 12:00
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Drellas » 01 maja 2008, 11:04

jedno pytanko Deathlordzie w jakim wieku jestes?i zaraz zakladam dla Ciebie osobny temat :wink:

Awatar użytkownika
Deathlord
Posty: 895
Rejestracja: 29 kwie 2008, 12:00
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Postautor: Deathlord » 01 maja 2008, 11:54

lat mam 18 w lipcu będzie 19 jak już pisałem czytałem statut :)


Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości