W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Dla zainteresowanych przystąpieniem do naszego klanu.
Joachim Murat
Posty: 6
Rejestracja: 09 lip 2007, 12:00
Lokalizacja: Warszawa

rekrutacja

Postautor: Joachim Murat » 09 lip 2007, 23:20

Witam.

Mam 23 lata. Mieszkam w Warszawie, kończę prawo na UW, pracuję. W strategie gram od małego (od pierwszego atari - tym, którzy pamiętają, na pewno do dziś łza się w oku kręci :wink: ). Do upadłego męczyłem grę wytwórni KOEI pt L'Empereur. Moim zdaniem, do dziś nie straciła ona swojego uroku i chętnię ją czasem "odkurzam". Jeśli chodzi o serię TW, to zacząłem od Shoguna (wcześniej w podobnej aranżacji był jeszcze Braveheart, ale pewnie mało kto go pamięta), a potem już poszło z górki. Aktualnie tylko i wyłącznie MTWII. I to najczęściej do białego rana. Nigdy się nie nudzi. Po mojej dziewczynie - największa miłość :P

Pozdrawiam wszystkich!!!

J.M.

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 1248
Rejestracja: 27 gru 2006, 12:00
Lokalizacja: £ódź

Postautor: Woland » 09 lip 2007, 23:23

Witaj Joachimie!
Czy zapoznałeś się ze statusem naszego klanu? Dlaczego akurat My? Co przykuło Twoją uwagę? I jeszcze chciałem wiedzieć czy grasz online czy w single-player, może startowałeś w jakiś turniejach?

Pozdrawiam

Joachim Murat
Posty: 6
Rejestracja: 09 lip 2007, 12:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witaj

Postautor: Joachim Murat » 09 lip 2007, 23:29

Tak, zapoznałem się.
Nie grałem wcześniej w turniejach. Jedynie po Lanie ze znajomymi.
Dlaczego Wy...? Powodów jest kilka i co jeden, to trywialniejszy.
Na pomysł dołączenia do jakiejś większej społeczności dzielącej moją pasję wpadłem niedawno.Gdy zacząłem szukać klanów, Wy wyświetliliście się jako pierwsi. To raz.
Gdy zacząłem o Was czytać. Na Waszej stronie oraz na stronach MTW, okazało się, że jesteście jednymi z najlepszych. To dwa.
A jako, że życie, studia i praca nauczyły mnie, że najlepiej obracać się i uczyć wśród ludzi w jakiś sposób się wybijających i robiących coś z pasją, to wybór był summa summarum, bardzo prosty. To trzy. :)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 1248
Rejestracja: 27 gru 2006, 12:00
Lokalizacja: £ódź

Postautor: Woland » 09 lip 2007, 23:31

Ciesze się, że tak nas postrzegasz :) Z chwilą obecną otwieram dla Ciebie oddzielny temat, tam będziemy dyskutować o Twojej osobie.

Joachim Murat
Posty: 6
Rejestracja: 09 lip 2007, 12:00
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Joachim Murat » 09 lip 2007, 23:35

Miło mi bardzo - dziękuję. Jedno pytanko tylko pozwolę sobie w tej kwestii postawić, jako że nie orientuję się jeszcze zbytnio w zakamarkach Forum... Gdzie mam szukać tego tematu...?

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 1248
Rejestracja: 27 gru 2006, 12:00
Lokalizacja: £ódź

Postautor: Woland » 09 lip 2007, 23:37

W dziale rekrutacja, czyli tym samym, w którym aktualnie piszemy :)

foltyniak7
Posty: 8
Rejestracja: 19 lip 2007, 12:00

Postautor: foltyniak7 » 20 lip 2007, 20:40

Witam cały klan IPL, a szczególnie Rade Rycerską.
Mam 17 lat i mieszkam w Wilkowicach. Zapoznałem się ze statutem. Posiadam pełną wersje gry Rome+Barbarian Invasion i Medieval II.
Chcę dołączyć do tego klanu, ponieważ go wybrałem spośród innych i chce go reprezentować. Uwielbiam grać multi w Medieval II. Jestem fanem strategii, a najbardziej serii Total War.///

Awatar użytkownika
Barsa
Posty: 1695
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:00
Lokalizacja: Nou Camp ;)

Postautor: Barsa » 20 lip 2007, 20:42

Witamy :)

ps. miło by bylo gdybys zarzucił swój nr gg :wink:

Awatar użytkownika
Voltus
Posty: 89
Rejestracja: 21 lip 2007, 12:00

Postautor: Voltus » 22 lip 2007, 10:29

Witam,
Mam prawie 18lat ("prawie dorosły :P") mieszkam w Szczecinie, jestem aktywnym graczem med2, chciałbym dołączyć do IPL status oczywiście przeczytałem bo inaczej bym tu nie pisał na pytanie dlaczego akurat ten kln a nie inny i dlaczego w ogóle che dołączyć do jakiegoś klanu odp następująco wybrałem ten klan a nie inny ponieważ po rozmowach z niektórymi ludźmi z tego klanu oraz z innych klanów zaobserwować mogłem wiele różnych podejść do graczy z poza ich kręgu i w niektórych klanach jest to przynajmniej niekulturalne zachowanie a nie chciałbym żeby moja osobę identyfikowano jako niewychowana.... następnym aspektem jest poziom gry a jak to mawia dyrektor mojej szkoły " kto wysoko mierzy nisko nie upada"
wiec postanowiłem sprobować swoich sił wśród najlepszych by w przypadku mojego niepowodzenia zyskać taki bagaż doświadczeń który pozwoliłby mi dostać sie do troszkę słabszego klanu.
gg 6802181
pozdrawiam
voltus

Awatar użytkownika
Barsa
Posty: 1695
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:00
Lokalizacja: Nou Camp ;)

Postautor: Barsa » 22 lip 2007, 10:52

Witamy.... musisz poczekac do wieczora z oficjanym otwarciem rekrutacji(foltyniak7 też :wink: ) poniewaz nasz konsul wyjechal na zgrupowanie :P i musimy nominowac "tymczasowego konsula" :)

Awatar użytkownika
Voltus
Posty: 89
Rejestracja: 21 lip 2007, 12:00

Postautor: Voltus » 22 lip 2007, 19:12

spox jesteśmy piękni i młodzi(przynajmniej ja :P (niema to jak wysokie poczucie własnej wartości )) wiec mam sporo czasu a co za tym idzie czekanie mi nie przeszkadza.

Awatar użytkownika
Tur
Posty: 722
Rejestracja: 19 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Tur » 22 lip 2007, 19:21

Witaj Voltus - widzę że jednak postanawiasz wstąpić do klanu i to nie byle jakiego :). Do miłego na GS.

Awatar użytkownika
_Pruber
Posty: 1057
Rejestracja: 12 lut 2006, 12:00
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: _Pruber » 22 lip 2007, 22:30

Witajcie :)

Awatar użytkownika
Drellas
Posty: 591
Rejestracja: 23 lip 2007, 12:00
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Drellas » 23 lip 2007, 15:29

Witam wszystkich.Jestem nowym graczem na scenie medival 2 total war.Zaczynalem oczywiscie od shoguna,pozniej byl rome i nastepnie barbarian invasion az wreczie zakupilem upragnionego mediv2 :) Przeczytalem statut,mam 23 lata i jestem z Wrocławia,obecnie studiuje.Odezwalem sie do was poniewaz jestescie najbardziej doswiadczonym klanem z polskiej sceny a mi z pewnoscia przyda sie ostry trenning ;)poza tym milym gestem byl sam fakt ze jak tylko sie zarejestrowalem na tym forum odrazu jeden z waszych czlonkow sie mna zainteresowal i napisal do mnie na gg dzieki czemu dowiedzialem sie czegos wiecej:) i jeszcze bardziej zachecilo mnie do napisania tego postu.dzieki wielkie i pozdrawiam czekam az ktos sie odezwie;)

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 23 lip 2007, 15:35

Witaj, :D zakladam dla ciebie osobny topik


Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości

cron