Chivalry`s Branch - Wolfpack Clan

sicku
Posty: 11
Rejestracja: 06 gru 2011, 12:00

Chivalry`s Branch - Wolfpack Clan

Postautor: sicku » 06 lis 2012, 00:30

Obrazek


Cześć !
Z tej strony stary bywalec tego forum - Chaser, znany Wam dokładniej jako Kamillo. Na początek chcę zaznaczyć, że akcje typu gnębienie Was, wytykanie wad z mojej strony minęło. Zrozumiałem, że nie ma to sensu się dalej mścić za wydarzenia z przeszłości. Jak to mówią, człowiek dojrzewa do pewnych spraw. Nie ukrywam, że tamto zachowanie było dziecinne i debilne i nie mam zamiaru się usprawiedliwiać. Nie chce też prosić o całkowite zapomnienie tego co się stało i udawanie, że jest wszystko OK, bo tak się nie da. Po prostu, pamiętajmy, że to było, ale starajmy się do tego otwarcie nie wracać.
Dobra, słowa wstępu mam już za sobą, przejdę do sedna sprawy. Otóż, zakładam ambasadę w imieniu klanu Wolfpack, znanego z gry Mount and Blade Warband, a także Team Fortress 2, który rozpoczął także przygodę i selekcję graczy ze światka gry Chivalry Medieval Warfare. Ambasada ta ma na celu utrzymanie relacji obu klanów w jak najlepszym stanie. Zapraszam do odwiedzenia naszego forum - wolfpack-clan . com/forum (bez spacji; zrobione w celu mozliwosci publikacji posta wraz z stroną forum) . Nie posiadamy działu Ambasady na naszym forum, stąd prosiłbym, aby osoba odpowiedzialna za sprawy międzyklanowe dodała mnie do znajomych na Steamie. Mój nick to Kamillo94pl (Login) lub po prostu wyszukać po Nicku - Wolfpack_Chaser.
Chcę również zapytać Was, co sadzicie o tym, by jakoś wspólnie pograć ? Coś na wzór meczu treningowego jak to było w Warband. Oczywiście w trybie Team Objective chyba, że preferujecie inną formę. :)
Czekam z niecierpliwością na odpowiedź od Was i pozdrawiam
Chaser

sicku
Posty: 11
Rejestracja: 06 gru 2011, 12:00

Postautor: sicku » 13 lis 2012, 20:44

Witam ponownie !
Czy klan IPL byłby w stanie zagrać z nami w piątek o godzinie 20.30 czasu polskiego ? Na razie czekam na odpowiedź, czy jest możliwa wspólna gra w najbliższy piątek. Godzina może być oczywiście inna, jeśli ta Wam nie odpowiada (najlepiej tak między 20 - 21).
Aha, proszę o jak najszybszą odpowiedź (tak w ciagu 24-36 godzin), jeśli oczywiście jest to możliwe :) Czekam na informację w tym temacie.
Pozdrawiam
Chaser

sicku
Posty: 11
Rejestracja: 06 gru 2011, 12:00

Postautor: sicku » 15 lis 2012, 08:40

Witajcie !
Bardzo proszę o odpowiedź w dniu dzisiejszym w tym temacie czy dacie radę zagrać czy też nie, bo jeśli nie, to zdążę poszukać innego rywala na jutrzejszy wieczór.

Awatar użytkownika
IPL_Kerk Fortetze
Posty: 1747
Rejestracja: 19 sty 2011, 12:00
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: IPL_Kerk Fortetze » 15 lis 2012, 12:13

Witam!

Niestety nie jest możliwe abyśmy zagrali w piątek. Mimo wszystko dziękujemy za zaproszenie.

Nasz kontrpropozycja to poniedziałek 26 listopada w okolicach 20-21 godziny.

sicku
Posty: 11
Rejestracja: 06 gru 2011, 12:00

Postautor: sicku » 16 lis 2012, 16:47

Witam ponownie zakon rycerski klanu Imperium Polskie !
Z wielką radością w imieniu klanu Wolfpack, chcę poinformować, że dzień, który został nam zaproponowany (czyli 26.11.2012) jest dniem, w którym możemy wspólnie zagrać.
Proponujemy godzinę 20:30 polskiego czasu.
Teraz kilka spraw co do samej formy gry, no więc:
Serwer z tego co widziałem posiadacie w przeciwieństwie do nas, tak więc mamy miejsce gry. Proszę tylko mi napisać, gdzie ten serwer jest zlokalizowany. Druga sprawa, naszą mapą jest mapa Battlegrounds (pierwszy quest to podpalenie farmy drużyny przeciwnej). Mam pytanie - czy gramy na zasadzie, że jedna strona broni, druga atakuje i na odwrót, czy tylko jedna strona broni, druga atakuje i gdy zostaną wykonane wszystkie cele lub minie czas przeznaczony na grę kończymy mapę ? Wtedy o wyborze nacji decydowałby duel :)
I ostatnie pytanie - ilość graczy i ograniczenie klas. Proponuję minimum 8v8 i gdy obie strony będą posiadać liczbę większą od domyślnej liczby graczy, możliwość powiększenie drużyn.
Czekam na odpowiedź w tym temacie :)

Awatar użytkownika
IPL_Kerk Fortetze
Posty: 1747
Rejestracja: 19 sty 2011, 12:00
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: IPL_Kerk Fortetze » 16 lis 2012, 18:19

Myślę, że zamiana stron jest sprawiedliwa. Mapa jak najbardziej odpowiednia. Format 8v8 pasuje, godzina również. W obecnej chwili możemy wystawić maksymalnie 12 graczy. Serwer znajduje się w Holandii.

Konkrety dogadamy bliżej terminu.

Pozdrawiam

sicku
Posty: 11
Rejestracja: 06 gru 2011, 12:00

Postautor: sicku » 22 lis 2012, 23:00

Ok panowie, termin się zbliża, obgadajmy może szczegóły :)
No więc jedynie co mogę już teraz powiedzieć, to czy możemy grać na Waszym serwerze (my nie posiadamy aktualnie). Co do formatu, słucham Was :D
Aha i jeszcze coś - gramy 2 mapki, jeśli bedzie remis to rozstrzygający bedzie tryb na wzór "bitwy" z WB do 7 zwycięstw ? Jak coś czekam na Wasze propozycje.

Awatar użytkownika
IPL_Kerk Fortetze
Posty: 1747
Rejestracja: 19 sty 2011, 12:00
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: IPL_Kerk Fortetze » 23 lis 2012, 06:27

Nie widzę problemu by grać dotąd gdy będzie to dla nas dobrą zabawą w ramach wspólnego treningu bez ustalania konkretnie jedna dwie trzy bitwy. Jak najbardziej możemy grać na naszym serwerze.
Nie wiem czy Wy chcecie to traktować bardziej jak sparing czy bardziej jak wspólna gra?
Odezwę się na Steam to obgadamy szczegóły :)

sicku
Posty: 11
Rejestracja: 06 gru 2011, 12:00

Postautor: sicku » 24 lis 2012, 14:44

Dobrze ! Jak coś, dodaj mnie do przyjaciół na steam (Kamillo94pl) lub po prostu Wolfpack_Chaser. Jak usiiłuję Cię dodać to mam jakiś problem :/ Lub po prostu znajdziesz mnie w znajomych Hallera lub Weterana, ewentualnie Grzybka.


Wróć do „Archiwum Ambasady”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron