Ambasada Gorących Nudystów

Aldreen
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2011, 12:00

Ambasada Gorących Nudystów

Postautor: Aldreen » 27 wrz 2011, 22:49

W imieniu swoim, jak i moich przyjaciół witam klan Imperium Polskie !
Jesteśmy grupą przyjaciół, mieszkających w Warszawie. Wspólnie grywamy w różnego rodzaju gry. Zaczynaliśmy od Call of Duty 2, obecnie gramy w Mount and Blade Warband (od jakieś 2 miesięcy). Nazwa naszej grupy, bo tego klanem nazwać nie można to rozgrzani nudyści. Tak wiem, głupszej się nie dało, ale używamy ją od 2007 roku i się tego trzymamy.
Coś o nas opisze krótko:
Jak wspomniałem, w Mount and Blade Warband gramy od 2 miesięcy. Często gramy na różnego rodzaju serwerach, w trybie gry pojedynek lub też bitwa. Należymy do grupy serwerowych skoczków, czyli raz tu, a raz tam.
Meczyk w Warband to dla nas całkowita nowość. Chcemy sprawdzić swoje siły, ponieważ jesteśmy zainteresowani turniejem "piątek", który to można znaleźć na TW. Wybór padł na Was, ponieważ widzieliśmy, że bierzecie udział, a i wiele osób nam Was polecało.
Mamy nadzieję, że zgodzicie się na wspólny meczyk, w najbliższy weekend, najlepiej w sobotę o 19.00. Mapy i frakcje do ustalenia ;D Powiem krótko, że będzie to nasz debiut i mamy nadzieję, że się zgodzicie. Liczba osób od nas, które grają w Warband to 7, tak więc możemy pograć po 6-7 graczy :wink: No chyba, że Tomek kupi Warbanda w ciagu tygodnia.
Aha, dodać muszę, a właściwie zapytać czy jest możliwość gry na innym serwerze niż 11_IPL ? Nie jesteśmy chętni na grę na tym serwerze, ponieważ 3 naszych graczy ma tam poważne utrudnienia, jeden nie może się połączyć. Jeśli to możliwe, chcemy zagrać na serwerze hostowanym przez katapulta . net. Oczywiście, jeżeli nie macie czasu, możemy zająć się załatwieniem takiego serwera na czas meczu.

P.S. Napiszę jeszcze skąd taka nazwa naszej grupy, a nie inna ;D Po prostu ja i moi kumple, którzy tworzą tą grupę uwielbiamy przesiadywać na plażach podczas upalnych dni.


Pozdrawiam Aldreen

Wróć do „Archiwum Ambasady”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości