Windows 8 - Proszę o poradę chłopaki

Miejsce codziennych dyskusji na wszelkie tematy.

Awatar użytkownika
Wulfryk
Posty: 42
Rejestracja: 13 gru 2012, 12:00
Lokalizacja: Kraków

Windows 8 - Proszę o poradę chłopaki

Postautor: Wulfryk » 31 sty 2013, 09:12

Dzień dobry,

Tak się składa, że u mnie zbliża się czas upgrejdowania kompa.
Oczywiście tłumaczę to sobie ulepszeniem warunków do pracy, którą wykonuję na kompie ale jak jest naprawdę dobrze wiadomo :) .
Mniejsza jednak o to, z pewnością będę wymieniał kartę graficzną, proca, płytę główną i pamięć (dyski i resztę zostawiam)no i system.
Obecnie mam 64bitową Vistę, którą nawet sobie chwalę wbrew obiegowym opiniom jakoby był to szit.
Wiem dobrze, że na necie znajdę pewnie setki porównań systemów itd. ale zależy mi na zwykłej opinii kogoś kto nowych okienek już używa.
Z tego co narazie się orientuję to nowe Windows jest znacznie tańsze i w podstawowej wersji zawiera pakiet office (moja vista chociaż oryginalna office nie posiada i ratuję się używając open office ale niestety to czasem zawodzi, np. wysyłam opis techniczny do załóżmy konstruktora i czasami nie chce mu się właściwie otworzyć, występują jakieś przekłamania graficzne etc.).
Także serdecznie proszę o jakieś opinie o nowym systemie. Być może nie wiem a tu już Windows 9 jest za rogiem :). Z góry dziękuję .

Awatar użytkownika
IPL_Kerk Fortetze
Posty: 1747
Rejestracja: 19 sty 2011, 12:00
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: IPL_Kerk Fortetze » 31 sty 2013, 12:32

Być może nie wiem a tu już Windows 9 jest za rogiem


Sam sobie odpowiedziałeś. Sytem Windows 8 jest tym czym Vista była dla Windowsa 7. Czyli EKSPERYMENTEM! Właściwy system to będzie windows 9 zwany już dziś Windowsem Blue

Dlatego daj sobie spokój z Win8, przeżyjesz to samo co na Viście. Brak sterowników brak kompatybilności urządzeń, mnóstwo nerwów. Lepiej dokup sobie za 200 z hakiem offica na alledrogo i cierpliwie czekaj na dziewiątkę.

Awatar użytkownika
Wulfryk
Posty: 42
Rejestracja: 13 gru 2012, 12:00
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Wulfryk » 31 sty 2013, 12:36

O i oto mi chodziło. Dzięki Kerk, w takim razie zostanę przy tym co mam aż do premiery 9.

Rutek
Posty: 93
Rejestracja: 12 sty 2013, 12:00
Lokalizacja: £ęczyca

Postautor: Rutek » 12 lut 2013, 23:03

Kerk Ja mam 8 i powiem ci ze ona ma wszystkie sterowniki.

Awatar użytkownika
IPL Weteran
Posty: 479
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:00
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Postautor: IPL Weteran » 22 kwie 2013, 17:21

Ja z Vistą 64bit też nie mam i nie miałem problemów. Na razie jedyna wada to brak obsługi TRIMa.


Wróć do „Karczma”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron