Uprising 44 Czy gra podbije swiat

Miejsce codziennych dyskusji na wszelkie tematy.


Awatar użytkownika
IPL_Grim
Posty: 599
Rejestracja: 06 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Motokomando

Postautor: IPL_Grim » 14 lut 2012, 07:49

Teoretycznie.. jeśli świat określimy jako... placek, taki ziemniaczany najlepiej, bez jabłek. Czasami tu i tam posypany cukrem, a wszechświat zaś będzie kubkiem ciepłego czerwonego barszczu... To i tak jedynie ta część placka która będzie wiedziała o co idzie w tej grze to kupi (Też kurwa Tytuł wybrali.. ) Moich pieniędzy nie dostaną nigdy! A pozatym, ile można wałkować II wojnę?

Ericson

Postautor: Ericson » 14 lut 2012, 11:10

Rownie dlugo mozna walkowac co Wojne w Vietnamie :pp

Awatar użytkownika
IPL_Rikard
Posty: 957
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Bergen

Postautor: IPL_Rikard » 14 lut 2012, 11:30

Pisze się "Wietnamie" :wink: I Legion, może nie zauważyłeś, ale na forum jest dział "Inne gry".

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 14 lut 2012, 14:30

zobaczymy... ale to wyglada na jakis rts... a myślałem ze to fpp... czasem taka produkcja wiecej zaszkodzi jak pomoże... z drugiej strony to część naszej historii, skoro tylko tak dzieciaki mogą się o tym dowiedzieć, wszak wiadomo ze "szkóła jest nudna..." to czemu nie.

Awatar użytkownika
IPL_Kerk Fortetze
Posty: 1747
Rejestracja: 19 sty 2011, 12:00
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: IPL_Kerk Fortetze » 14 lut 2012, 17:17

W RTS rzadko można trzymać się prawdy historycznej więc ja mam pewne obawy czy się nagle nie okaże że będzie można zagrać Polakami i nimi napaść na Niemcy. Tytuł jest dla mnie nie do przyjęcia kiedy gram w Call of Duty nie wymagam żeby mi na okładce napisali Obowiązek Wzywa tylko gram w CoDa. Nie kumam dlaczego oni myślą, że nazwa Uprising pozowli im lepiej sprzedać produkt niż z nazwą Powstanie. Wbrew pozorom egzotyczne nazwy są większym magnesem ciekawości niż nudne "powiedzenie wprost).

Jesli gra będzie beznadziejna to nawet agielski dubbing jej nie pomoże. A jesli podczas targów i pokazywaniu demka gościu każe się zatrzymać i pokazać, że można w podziemiach popchnąć beczkę... nie no wybaczcie to żenująco śmieszne i żałosne. na głównej mapie pokazane wnętrze tramwaju??? WTF?? Kogo to obchodzi? Mnie interesuje jaką będe miał swobodę w tym świecie, jakie możliwości kierowania postacią i jak długo będę mógł w nią zagrać, za jaką cenę i czy będzie multi.

Mechanika gry i interfejs dostosowany do konsoli. Dla mnie to druga rzecz nie do przelknięcia nie po to trzymam myszkę w ręce żeby grać w gry na klawiaturze ;pppp sterowaniew jest po prostu beznadziejne trzeba ruszać całum ekranem żeby wybrać miejsce gdzie nasza postać się ma przemieścić. BRAWO.

Też miałem nadzieję, że to będzie FPP a teraz to zobacze.


Wróć do „Karczma”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości