wybory 2011

Miejsce codziennych dyskusji na wszelkie tematy.

Awatar użytkownika
IPL_Grim
Posty: 599
Rejestracja: 06 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Motokomando

Postautor: IPL_Grim » 06 paź 2011, 11:47

Heh, drogi Legionisto spodziewałem się ze twój link pokaże nam dokładne relacje spotkań premiera zarówno z ludźmi którzy niezbyt go lubią a wręcz otwarcie "wypraszają go" oraz z wyborcami którzy jednak oddadzą na PO swój głos gdyż wierzą w obietnice, no i odnajdują się w obecnej rzeczywistości.

Awatar użytkownika
IPL_Rikard
Posty: 957
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Bergen

Postautor: IPL_Rikard » 06 paź 2011, 17:45

Chyba oczekujemy na niemożliwe :wink:

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3018
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 08 paź 2011, 06:24

Obrazek
Od północy zaczęła obowiązywać cisza wyborcza, która potrwa do zakończenia głosowania czyli do godz. 21 w niedzielę. Polacy odpoczną od kampanii - w tym czasie zabronione jest bowiem prowadzenie agitacji wyborczej oraz publikowanie sondaży wyborczych.
Zgodnie z prawem, kampania wyborcza musi zostać zakończona na 24 godziny przed dniem głosowania. Ponieważ wybory parlamentarne odbędą się w niedzielę - cisza wyborcza rozpoczyna się w piątek o godz. 24.00.
Zgodnie z Kodeksem wyborczym, od tego momentu zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej - w tym zwoływanie zgromadzeń, organizowanie pochodów i manifestacji, wygłaszanie przemówień oraz rozpowszechnianie materiałów wyborczych.

Warto przypomnieć, że agitacją wyborczą prawo nazywa "publiczne nakłanianie lub zachęcanie, do głosowania w określony sposób lub do głosowania na kandydata określonego komitetu wyborczego".

Media muszą pamiętać, że w czasie ciszy wyborczej nie można publikować sondaży dotyczących przewidywanych zachowań wyborczych, przewidywanych wyników wyborów. Nie można też podawać wyników sondaży przeprowadzanych już w dniu głosowania.

Za złamanie ciszy wyborczej grozi kara grzywny.

Kara za publikację sondaży przewidziana w Kodeksie wyborczym wynosi od 500 tys. do 1 mln złotych.

Jeśli głosowanie nie zostanie przedłużone, cisza wyborcza zakończy się w niedzielę o godz. 21.00 - w momencie zamknięcia lokali wyborczych. Wtedy media będą mogły podać pierwsze sondażowe wyniki wyborów parlamentarnych.

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 09 paź 2011, 23:09

No i po wyborach, a teraz do kolejki na strzyżenie....

Podwyzszka podatków!, GMO, i nowe etaty dla urzędników
Nikt juz nie rozliczy tej bandy

Obrazek

Ericson

Postautor: Ericson » 09 paź 2011, 23:10

Czemuś Polaku biedny? Boś głupi :)
tym podsumuję wybory tego roczne.
Ot plany wielkie, a tu przeciętność skrzeczy.

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3018
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 09 paź 2011, 23:18

i znow bedzie Donek ...:(

Awatar użytkownika
IPL_Rikard
Posty: 957
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Bergen

Postautor: IPL_Rikard » 09 paź 2011, 23:32

Lepszy Donek niż spec od hodowli kotów.

Awatar użytkownika
IPL_Arris
Posty: 522
Rejestracja: 17 mar 2011, 12:00

Postautor: IPL_Arris » 09 paź 2011, 23:36

IPL_Vondagar pisze:No i po wyborach, a teraz do kolejki na strzyżenie....

Podwyzszka podatków!, GMO, i nowe etaty dla urzędników
Nikt juz nie rozliczy tej bandy

Obrazek

+1 Też miałem dziś podobną wizję zezwierzęcenia społeczeństwa.

Rikard, rzeczywiście. Lepiej spec, który ze społeczeństwa wyhodował stado baranów. Możemy tak odbijać piłeczkę jadąc po takich nic nie znaczących dyrdymałach jak to czy Kaczyński ma kota czy nie czy jak to Tusk palił trawkę, dla mnie to istotne nie jest no ale może to są obecne kryteria wyborcze.

Awatar użytkownika
IPL_Rikard
Posty: 957
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Bergen

Postautor: IPL_Rikard » 09 paź 2011, 23:52

Tak, tak. Akurat ładną wizję zezwierzęcenia mieliśmy pod pałacem prezydenckim i z krzyżem (to tak Ericson też do wypowiedzi o głupocie) I nie chcę nic mówić, ale PiS było przed PO jako owczarnia ;] A ni na PO, ani na PiS nie głosowałem. Ale cieszę się, że PiS nie jest pierwszy. I tyle ode mnie.

Awatar użytkownika
IPL_Grim
Posty: 599
Rejestracja: 06 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Motokomando

Postautor: IPL_Grim » 10 paź 2011, 00:02

Nowe etaty dla urzędników! Fuck Yeah! :D

Btw. Rikard najlepszy awatar.. evaaaa!

Awatar użytkownika
IPL_Arris
Posty: 522
Rejestracja: 17 mar 2011, 12:00

Postautor: IPL_Arris » 10 paź 2011, 00:41

IPL_Rikard pisze:Tak, tak. Akurat ładną wizję zezwierzęcenia mieliśmy pod pałacem prezydenckim i z krzyżem.


Ano widziałem tych ynteligentów którzy chodzili wyśmiewać, przedrzeźniać, rzucać mięsem, szarpać i z braku lepszego słowa profanować krzyże i osoby pod nim zebrane (łamanie/podpalanie/odwracanie i używanie w inny ciekawy sposób przynoszonych rekwizytów). Jak już przedstawiamy obrazki to pokazujemy je w całości a nie tylko połowicznie. Jednostronnych już naoglądałem się w "obiektywnych" mediach.

Awatar użytkownika
IPL_Rikard
Posty: 957
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Bergen

Postautor: IPL_Rikard » 10 paź 2011, 00:51

Tylko, które bydło było pierwsze? :) A elita uniemożliwiająca przeniesienie krzyża? Użycie siły wobec duchownych i funkcjonariuszy państwowych? Jeżeli to było ok, to nie mam więcej pytań.

Awatar użytkownika
IPL_Arris
Posty: 522
Rejestracja: 17 mar 2011, 12:00

Postautor: IPL_Arris » 10 paź 2011, 01:31

IPL_Rikard pisze:Tylko, które bydło było pierwsze? :) A elita uniemożliwiająca przeniesienie krzyża? Użycie siły wobec duchownych i funkcjonariuszy państwowych? Jeżeli to było ok, to nie mam więcej pytań.


Ale proszę, nie licytuj się ze mną o to kto był pierwszy. To nie o to tu chodzi. Nigdzie też nie powiedziałem, że to było ok co się tam działo.

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 10 paź 2011, 08:40

krzyż temat zastępczy... ludzie sie kłócą o krzyż... a ci sruuu... uchwalaja wpuszczenie GMO do polski, sruu.... podatek katastralny, sru zwrot majątku ż...m, sru... gdzie sie podziała polska....

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 1248
Rejestracja: 27 gru 2006, 12:00
Lokalizacja: £ódź

Postautor: Woland » 10 paź 2011, 09:06

Niestety Polacy za mało dostali jeszcze w dupę aby przejrzeć na oczy. Ale zaraz pojawią się pierwsze symptomy regresu. Będziemy musieli poczekać kolejne 4 lata...

A z tym Budapesztem to dobrze Kaczyński powiedział. Kto się interesuje ten wie, że Orban robi tam świetną robotę...

Pozdrawiam


Wróć do „Karczma”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości