oj polsko polsko....

Miejsce codziennych dyskusji na wszelkie tematy.

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

oj polsko polsko....

Postautor: Vondagar » 10 wrz 2011, 09:58


Awatar użytkownika
IPL_Grim
Posty: 601
Rejestracja: 06 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Motokomando

Postautor: IPL_Grim » 10 wrz 2011, 14:04

Może odrazu łapmy za widły i ruszajmy do walki?

Awatar użytkownika
IPL_Kerk Fortetze
Posty: 1747
Rejestracja: 19 sty 2011, 12:00
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: IPL_Kerk Fortetze » 10 wrz 2011, 16:32

A ja tam za jakieś czyjeś partyjki nie będę umierał. List jest największą głupotą jaką dotychczas wymysliły komitety wyborcze. I to w przededniu wyborów!!!!

Jakie łamanie demokracji do kur.... nedzy?

Awatar użytkownika
IPL_Rikard
Posty: 959
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Bergen

Postautor: IPL_Rikard » 10 wrz 2011, 16:34

Jakie? Takie jak na Białorusi, a nawet większe! Przeciwnicy polityczni są nie tylko bici i aresztowani, ale zdarzają się też morderstwa na tle politycznym! ;]

Awatar użytkownika
IPL_Grim
Posty: 601
Rejestracja: 06 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Motokomando

Postautor: IPL_Grim » 11 wrz 2011, 02:02

No ba, a jak trzeba... to nasz zły rząd dogada się z Rosją i zamorduje opozycje w "katastrofie"

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 11 wrz 2011, 05:59

oj...


Kerk? doczytaj, dowiedz sie.. bo nieche mi sie ciebie jabac za niedoinformowanie, i bez urazy choć bardzo cie szanuje ... ale kompletnie wypadłeś z "autobusu"

grim... moze to fajne (widły) ale problem liderów nie da sie roziwązać... oni sie wieszają sami ot tak z siebie wedle nastroju tuż przd wyborami

To ze od X czasu jesteśmy na 18 miesjcu wśród demnokracji ułomnych nie przeszkadzało.... ale teraz coś sie zmieniło mamy problem żeby być w tej 18!!!!

wiec jak ktos k.. nie kuma o co jest walka niech tu głupot nie pisze...

Nastepne powstanie nie jest mozliwe... w tym kraju... ludzie którzy mogli by je wywołac sa ogłupiani z dnia na dzień! nawet nie wiedzą iż kolejnym dekretem zabrano im wolność, swureność , a teraz nawet i tożsamośc narodową!


eh .. mało wódki

Awatar użytkownika
Aron
Posty: 3005
Rejestracja: 06 kwie 2007, 12:00

Postautor: Aron » 11 wrz 2011, 07:22

IPL_Vondagar pisze: zabrano im wolność, swureność , a teraz nawet i tożsamośc narodową!



Niestety smutna prawda Vondagarze

Awatar użytkownika
IPL_Grim
Posty: 601
Rejestracja: 06 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Motokomando

Postautor: IPL_Grim » 11 wrz 2011, 13:02

Mhm.. czyli rozumiem.. że wysłane są te listy ukazujące brak demokracji... aby ktoś z zewnątrz zaregował?

Awatar użytkownika
IPL_Rikard
Posty: 959
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Bergen

Postautor: IPL_Rikard » 11 wrz 2011, 13:15

Tak. Chociaż reakcji USA nie mamy co się obawiać: za mało u nas ropy, żeby się fatygowali.

Awatar użytkownika
IPL_Kerk Fortetze
Posty: 1747
Rejestracja: 19 sty 2011, 12:00
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: IPL_Kerk Fortetze » 11 wrz 2011, 16:51

No to zajebiście może jakieś siły stabilizujące by się przydały, NATO ONZ a może Ukłądu Warszawskiego :D

Czytam to czytam i dalej nie rozumiem gdzie tam jest złamana demokracja? ¯e nie dopuszczono jakiejś nic nie znaczącej partyjki do kandydowania do sejmu to już łamanie prawa, demokracji??? A gdzie jakieś fakty? Napisane jest tak ogólnikowo że ja nawet nie wiem czy to miało miejsce wczoraj czy 30 lat temu? A może to ten komitet wyborczy tej jakiejś partyjki nagiął prawo, chciał coś "załatwić", może oszukiwał na podpisach?

Dziwne że własnie przed wyborami nagle się obudzili zajebiści patryjoci i będą obrzucać gównem Polskę.

Chcemy powstania choćmy na ulicę a nie kurwa wymieniajmy się pismami za pomoca jakiegoś drugiego wałęsy.

Kto nie szanuje siebie niech nie liczy na poszanowanie siebie. Jak będziemy na arenie międzynarodowej robić sobie gnój z własnego narodu to ten gnój zostanie rzucony na pryzmę i wszyscy będą go traktować jako zło konieczne.

NIE POPRE i koniec. A koktajle mołotowa mogę zacząć robić już dziś jak trza bedzie walczyc z czołgami.

Awatar użytkownika
IPL_Grim
Posty: 601
Rejestracja: 06 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Motokomando

Postautor: IPL_Grim » 11 wrz 2011, 21:43

IPL_Kerk Fortetze pisze:No to zajebiście może jakieś siły stabilizujące by się przydały, NATO ONZ a może Ukłądu Warszawskiego :D

Czytam to czytam i dalej nie rozumiem gdzie tam jest złamana demokracja? ¯e nie dopuszczono jakiejś nic nie znaczącej partyjki do kandydowania do sejmu to już łamanie prawa, demokracji??? A gdzie jakieś fakty? Napisane jest tak ogólnikowo że ja nawet nie wiem czy to miało miejsce wczoraj czy 30 lat temu? A może to ten komitet wyborczy tej jakiejś partyjki nagiął prawo, chciał coś "załatwić", może oszukiwał na podpisach?

Dziwne że własnie przed wyborami nagle się obudzili zajebiści patryjoci i będą obrzucać gównem Polskę.

Chcemy powstania choćmy na ulicę a nie motyla nożka wymieniajmy się pismami za pomoca jakiegoś drugiego wałęsy.

Kto nie szanuje siebie niech nie liczy na poszanowanie siebie. Jak będziemy na arenie międzynarodowej robić sobie gnój z własnego narodu to ten gnój zostanie rzucony na pryzmę i wszyscy będą go traktować jako zło konieczne.

NIE POPRE i koniec. A koktajle mołotowa mogę zacząć robić już dziś jak trza bedzie walczyc z czołgami.


Coś czego szukałem, jednak nie znalazłem odpowiednich środków do wypowiedzi. Popieram twe słowa Kerku! W dodatku odczepić się od rządu, albo uderzać z dobrymi argumentami które naprawdę są w stanie nas przekonać.

Awatar użytkownika
William
Posty: 861
Rejestracja: 25 sty 2011, 12:00

Postautor: William » 11 wrz 2011, 21:48

Ja myślę że pogada się z Legionem i sciągnie swoich ziomków i ONZ nie trzeba :wink:

Awatar użytkownika
IPL_Rikard
Posty: 959
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Bergen

Postautor: IPL_Rikard » 11 wrz 2011, 22:40

O ile się orientuję to PKW nie ma obowiązku dopuszczać wszelkich partii. Ale mogę się mylić, jako żem młody i o wykształceniu ścisłym, a nie humanistycznym.

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 12 wrz 2011, 09:18

No tak list nei tłumaczy dlaczego... ci i jak wiec dla osób neiswiadomych a takich sporo bo media milczą w tej sprawie a praktycznei jest to fałszowanie wybórów!

Sprawa Nowego Ekranu i nie tylko jest głośna ale nie w mediach niestety, wszelkie media oczywiscie pojawiaja sie na konfernecjach których było wiele, polsat, tvn, tvp 1, tvp 2, ale nikt nieczego nie puszcza. Chodzi o to że PKW odmawia nagminie rejestrowania list, na postawie jakoby nieczytelnych podpisów, ( Co do samych podpisów te musza zbierać partie które nie sa w sejmie z tego co wiem, ale teraz pisze z głowy wiec moge byc nieco nie precyzyjny)
W kazdym razie przykładowo PKW stwierdza ze np. 300 podpisów jest nieczytelnych, na prosbe które podpsiy sa nieczytelene i z prośba o okazanie tych podpisów robi sobie "na szybko uchwałe" ze nie musi pokazywać które, ostatecznie Nowy Ekran odwołuje sie do Sądu Najwyzszego, tenże stwierdza ze podpsi nie ma znaczenia czy jest czytelny, liczy sie pesel z ktrego wynika iż dany osobnik ma prawa wyborcze. Zatem Sąd Najawyzszy uchylił decyzje PKW, kłopot w tym ze wiele list i kandydatów nie wszeło z takiej zasady np. Korwin sobie nie wystartuje w wyborach. Innymi słowy znou PKW sotsuje dziwna taktykę dlatego ze wszelkie inne listy tak samo powinny zostac przyjęte, ale nei PKW twierdzi ze każdy z osobna musi sie odwoływać, Nowy Ekran zatem ma krótszy czas kampani o 7 dni od pozostałych ugrupowań, z uwagi iz musili sie odoływać. Moze to pogmatwane ale w każdym razie jest to ewidnnetne udupianie przeciwników politycznych, i wszelkich zagrożeń władzy, nie chodzi oto ze mamy wybór, te partie które znowu pojawia sie na bilbordach to własciwie ta sama opcja polityczna która już była i spuszczała w klozecie ten kraj wam zas nie pozostawia sie wyboru.

A teraz jeszce nieco faktów: partie które sa w sejmie pobieraja z budżetu potężna kase na swoje utrzymanie!!!, Partie nie bedące w sejmie nie maja dofinasowania z budżetu. Partie które sa w sejmie nie musza zbierać podpisów. Zatem gdzie jest ta demokracja ? i równe traktowanie?
na koniec odrzuca sie im listy z podpisami sprawa toczy sie od lat, i proceder trwa.


http://collector.nowyekran.pl/post/26289,relacja-o-absurdach-wyborczych-w-kontekscie-decyzji-pkw

Awatar użytkownika
IPL_Grim
Posty: 601
Rejestracja: 06 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Motokomando

Postautor: IPL_Grim » 12 wrz 2011, 12:40

A morał z tego jest krótki i wszystkim znany. Jak już podpisujesz badziewa to tak abyś został rozczytany.

Bo zaraz to wykorzystają a inni rozpoczną tworzenie konspiracji przeciwko innym.. Aż chce się rzec, Typowi Polacy.


Wróć do „Karczma”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości