Nuta

Miejsce codziennych dyskusji na wszelkie tematy.

Awatar użytkownika
berek
Posty: 586
Rejestracja: 22 paź 2010, 12:00

Nuta

Postautor: berek » 30 sty 2011, 02:49

nie widziałem takiego tematu a że często lubię odświeżać swoją play listę i powoli kończą mi się pomysł postanowiłem wymienić się kilkoma piosenkami, których aktualnie słucham.Liczę na to, że ktoś podeśle jakieś ciekawe utworki

http://www.youtube.com/watch?v=tfBY96qxVRQ
http://www.youtube.com/watch?v=PQZhN65vq9E

Awatar użytkownika
Keczup
Posty: 545
Rejestracja: 31 paź 2010, 12:00
Lokalizacja: Częstochowa-Sląsk

Postautor: Keczup » 30 sty 2011, 03:05


Awatar użytkownika
Woland
Posty: 1248
Rejestracja: 27 gru 2006, 12:00
Lokalizacja: £ódź

Postautor: Woland » 30 sty 2011, 10:59

Bardzo lubie florence and the machine, naprawdę wspaniałe :)

ja od jakiegoś czasu nie mogę uwolnić się o tej piosenki
http://www.youtube.com/watch?v=ZyLx0qc_gKc
Chyba motor sobie kupię... świetnie by pasowało.

Awatar użytkownika
Haller
Posty: 404
Rejestracja: 27 maja 2010, 12:00

Postautor: Haller » 30 sty 2011, 11:54

Florence + The Machine... hmm zawzse przyjemnie się tego słucha : )
A Sabaton... osobiście nie przepadam za ich utworami. Takie jak by to ująć...
Metalowe Disco polo : D
A zespołu Muse to jakoś nigdy nie słyszałem, nie jest złe. Tylko zastanawiam się czemu tak słabo jest grane, zapewne przez złą jakość dźwięku.


To ja podeśle mój ulubiony kawałek, ulubionego wykonawcy ; )

http://www.youtube.com/watch?v=5_6kdIzPino

Awatar użytkownika
IPL_Raabe
Posty: 885
Rejestracja: 19 lis 2010, 12:00
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: IPL_Raabe » 30 sty 2011, 12:44

no to dorzucę coś od siebie ale to tylko kropla w morzu :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=MIRs6NU3ctU
http://www.youtube.com/watch?v=MIRs6NU3ctU

i też coś wylewnego :) bez teledysku bo jest ...
http://zimna8888.wrzuta.pl/audio/4rpLtxHIXGl/video_-_wez_nie_pierdol


Awatar użytkownika
Kamillo
Posty: 424
Rejestracja: 30 sie 2010, 12:00
Lokalizacja: Zawiercie

Postautor: Kamillo » 30 sty 2011, 21:10

Hah, ja to słucham glownie polską klasykę ! :P
Zapodam Wam kilka utworków :P
Linków nie podam, bo to łatwo można znaleźć w internecie.
W odróżnieniu, od wielu w dzisiejszych czasach, dodatkowo na ¦ląsku, dla mnie klasyką nie są raperzy lecz... disco-polo:
A tu kilka tytułów:
- Boys - Agnieszka
- Milano - Jasnowłosa
- Paradise - Piękna Pani
- Paradise - Tańcz Mała Tańcz
- Lider - Moja gitara
- Lider - Zaczruj mnie
- Akcent:
- Siwy Koniu
- ¯ycie to są chwile
- Za nami miłość
- Dziewczyna z klubu disco
- Królowa Nocy
- Kocham Ciebie
- ¯egnaj mała
- Cliver - Chodź Kochanie
- Weselny Klimat (nie pamiętam wykonawcy)
- Voyager - Kochaj albo Rzuć
- Mega Dance - Ewa odeszła
- Mega Dance - Puste Słowa
- Mister Dex - Eh ¯ycie
- Mister Dex - Mysio Pysio
- Mister Dex - Królwa Lodu

Mógłbym tak wymieniac Disco-Polo... mam ich chyba z 15 kaset, ktore slucham czasem (ok, praktycznie co drugi dzień) w radiu. Oprócz tego, słucham zagraniczne piosenki, słuchając sobie stacje radiowe typu RMF-FM, ZET. Nie przepadam jednak za zagranicznymi utworkami. Najbardziej szanuje utwory XX wieku, takie hity jak Opus - Life is Life itd. ale to każdy zna.
Z XXI wieku jest niewiele co mi się podoba i pomimo, że nie lubie Rapu to jednak ładnie brzmi - Pachanga - Calienta.
Polski hip-hop/rap to dla mnie szajs jakich mało. Są jedynie 3 godne podziwu utworki dla mnie:
- Mezo & Liber - Aniele
- WWO - Mogę Wszystko
- Monopol - Zodiak na Melanżu.
Również lubię twórczość A.Chylińskiej (nie, to nie jest rap) :P I Robert M ma także fajne utworki. Jednak Disco-Polo lubie najbardziej, bo to kojarzy mi się z czasami wolności od szkoły, kiedy to się oglądało w TV 13 Posterunek <3.
I takie małe oderwanie - Andrzej Rosiewicz - Chłopcy radarowcy. Posłuchaj to :D

Awatar użytkownika
IPL_Kerk Fortetze
Posty: 1747
Rejestracja: 19 sty 2011, 12:00
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: IPL_Kerk Fortetze » 31 sty 2011, 09:30

Bardzo fajnie że ten temat powstał bo mam propozycję założenia klanowego radyjka. Dlatego proponuję by każdy napisał co chce usłyszeć na radyjku, możnaby też wtedy nadawać ogłoszenia i takie tam, kiedyś prowadziłem takie "wioskowe" radyjko więc mógłbym się tym zająć i opłacać serwerek.

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 31 sty 2011, 09:37

eh.. chyba z tego nic nei wyjdzie... bo u nas rozrzut potezny.. od sepltury do jazzu popprzez disco polo jak widze :D

Awatar użytkownika
IPL_Kerk Fortetze
Posty: 1747
Rejestracja: 19 sty 2011, 12:00
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: IPL_Kerk Fortetze » 31 sty 2011, 13:35

IPL_Vondagar pisze:eh.. chyba z tego nic nei wyjdzie... bo u nas rozrzut potezny.. od sepltury do jazzu popprzez disco polo jak widze :D


To nie byłby problem mozna miec pare kanałów na radyjku. Ale inny problem to te chore stowarzyszenia o czym zapomniałem ze kazdemu by trzeba co miesiac po 100PLN placic. W sumie wraz z serwerem wyszłoby jakieś 600PLN :shock:

Dlatego ewentualnie muzyka z Jamendo.

Awatar użytkownika
Kamillo
Posty: 424
Rejestracja: 30 sie 2010, 12:00
Lokalizacja: Zawiercie

Postautor: Kamillo » 31 sty 2011, 17:27

IPLr_Kerk Fortetze pisze:
IPL_Vondagar pisze:eh.. chyba z tego nic nei wyjdzie... bo u nas rozrzut potezny.. od sepltury do jazzu popprzez disco polo jak widze :D


To nie byłby problem mozna miec pare kanałów na radyjku. Ale inny problem to te chore stowarzyszenia o czym zapomniałem ze kazdemu by trzeba co miesiac po 100PLN placic. W sumie wraz z serwerem wyszłoby jakieś 600PLN :shock:

Dlatego ewentualnie muzyka z Jamendo.

Tak znam ten ból, na pewnej stronie co miałem moda włściciel serwisu męczył się z tymi opłatami. Jednak miał znajomosci, dzieki czemu mial 50% zniżke, czyli do 400PLN w tym przypadku (dochodzilo jeszcze pole na dedykacje i prosby). Pomysł takowego radia to jednak zły pomysł Kerk wg mnie na naszym forum, bo powoli stanie się z ipl.fora.pl forum, jakby to uwzględnic... misz-masz, a nie, jak jest napisane "Forum Klanu Imperium Polskie - zrzeszającego miłośników gier z serii Total War, oraz serii gier Mount&Blade". Takowe radia możesz prowadzić na różnych audycjach, gdzie jako DJ nie będziesz ponosił kosztów (poza sprowadzeniem utworów, które zapewne w 80% to pobrane są z sieci). Na dodatek, na naszym forum zapewne za dużo słuchaczy nie znajdziesz, bo oprócz klanowiczów, nasze forum jest rzadko odwiedzane przez osoby z zewnątrz. Także pomysł naprawdę świetny, jednak wykonanie i jego wyniki nie beda zadawalające, na dodatek stopniowo doprowadzać Cie to będzie do bankructwa. Lepiej kup jakąs grę i z nami pograj :wink:

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3023
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 31 sty 2011, 18:54

ja zostanę jednak w dobrych starych rytmach regge i hip hopu :D:D i oczywiście przyśpiewki meczowe :DD:

Awatar użytkownika
berek
Posty: 586
Rejestracja: 22 paź 2010, 12:00

Postautor: berek » 01 lut 2011, 18:42

heh pomysł ciekawy choć raczej na dzień dzisiejszy nie do zrealizowania... ale wróżący dobrze na przyszłość:wink:

Awatar użytkownika
Kamillo
Posty: 424
Rejestracja: 30 sie 2010, 12:00
Lokalizacja: Zawiercie

Postautor: Kamillo » 02 lut 2011, 20:02

Heh przypomniało mi się, jak w podstawówce nam nauczycielka od muzyki puszczała pewien klasyk:
http://mrowka222.wrzuta.pl/audio/5PO3KJjnImX/jan_sebastian_bach_-_toccata_i_fuga_d-moll

Awatar użytkownika
IPL_Kerk Fortetze
Posty: 1747
Rejestracja: 19 sty 2011, 12:00
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: IPL_Kerk Fortetze » 03 lut 2011, 20:37

IPLs_Kamillo pisze:Heh przypomniało mi się, jak w podstawówce nam nauczycielka od muzyki puszczała pewien klasyk:


Nie no to jest mistrzostwo-nutka choć pacholęciem będąc puknął bym się w czoło gdyby ktoś tak mi powiedział a dziś? Chętnie słucham tego typu "brzdęki" i "rzępole" heh :o

mmmmmmmm 2:17 się zaczyna najlepsze


Wróć do „Karczma”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron