fajny artykuł

Miejsce codziennych dyskusji na wszelkie tematy.

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

fajny artykuł

Postautor: Vondagar » 26 sty 2011, 15:38


Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 27 sty 2011, 08:30


Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 03 lut 2011, 13:54


Awatar użytkownika
berek
Posty: 586
Rejestracja: 22 paź 2010, 12:00

Postautor: berek » 03 lut 2011, 14:37

słaby artykuł :P

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 03 lut 2011, 14:39

no tak nie jest to jakis wykład akdemicki, ale raczej światełko w tunelu w przciwnym kierunku dla tych którzy mysla ze idzie na lepsze...

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3018
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 03 lut 2011, 15:59

oj Vond chociaż raz chciałbym żebyś raz do czegoś podszedł pozytywnie :PP będzie dobrze ja mam taka nadzieje ze jednak z głupoty pójdziemy naprzód a nie wiecznie będzie zle :D:D

Awatar użytkownika
IPL_Kerk Fortetze
Posty: 1747
Rejestracja: 19 sty 2011, 12:00
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: IPL_Kerk Fortetze » 03 lut 2011, 16:16

IPL_Vondagar pisze:http://fronda.pl/konslib/blog/niemoralnosc_i_szkodliwosc_dotacji_unijnych_i_nie_tylko


No cóż osobiście tak nie uważam jak ten gościu ale dobrze że ktoś rzuca inne światło na tę sprawę. Jest pole do dyskusji.

Jesli chodzi o artykuł nt. pakietu klimatcznego skomentuję to w ten sposób - "hehehe".

Polecam filmik Jana Korwina Mikke o eksperymencie jak to nas woda zaleje gdy lodowce się roztopią oraz filmik gdzie George Carlin tłumaczy jakim my to jesteśmy zagrożeniem dla Ziemii.

Naprawdę bujdy o zmianach klimatu to do kogo innego nie do mnie. Ja nie wydam

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 03 lut 2011, 20:02

co do zmian klimatu przez gazy cieplarniane bujda bujda.. jasne... a podatki wewalili węglowe... sa juz w energi elektrycznej od zeszłego roku, a to ze polska jest zoobowiązana do ograniczenia emisji co2? spoko.. ale zapomnieli dodac ze to zwiększy koszty energi elektrycznej, oraz zrobi zapasć ekonomiczna w naszym kraju bo beda upadac kolejne kopalnie. A co na to twórca teori ? a no wystekał ostatnio ze sie pomylil o 300 lat jakos nikt mu nie uwierzyl a machina Co2 działa... zbieranie podatków, handlowanie limitami emisji, budowa podziemnych zbiornikow na co2!

Mamay zmartwienie ze Co2 to problem.. tylko czemu nikt nie mowi o cenie ropy oraz o wyczerpywaniu sie tych zasobów? nasz system produkcji zywnosci jest uzależniony od ceny ropy... kazdy skok ceny ropy bedzie powodowac skok ceny żywnosci.. a jak jej braknie.. to bedzie klapa... przy tym systemie tak usilnie pompowanym nei bedzie różowo...

a dopłaty do rolnictwa? spoko prawda fajnie? teraz pola stoja puste, bo wystarczy skosic 2 rqazy w roku siano na tym.. i kasa leci.

Awatar użytkownika
IPL_Kerk Fortetze
Posty: 1747
Rejestracja: 19 sty 2011, 12:00
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: IPL_Kerk Fortetze » 12 gru 2011, 18:49

Pewnego dnia jeden z doktorantów Allana MacDiarmida, Marc Druy, skondensował niechcący dosyć niebezpieczny wybuchowy związek. Powstała panika. Policja uniwersytecka odgrodziła laboratorium od reszty budynku, stawiając specjalne warty. Usunięcie niebezpiecznego związku wymagało ostrożnego przeniesienia reaktora chemicznego do wyciągu i otworzenia zaworu. MacDiarmid postanowił zrobić to sam. Ubrany w fartuch laboratoryjny, grube rękawice i w plastikowej osłonie na twarzy, bez maski gazowej, wszedł w pole rażenia. Nagle zawahał się, cofnął i zażądał dziennika laboratoryjnego o twardych okładkach. MacDiarmid zgrabnie wsunął sobie dziennik za pasek spodni, pouczając obecnych powiedział:
-W chwilach krytycznych naukowiec powinien w pierwszym rzędzie chronić swą męskość.


http://www.joemonster.org/art/18837/Slawni_panowie_slawne_panie_VI


Awatar użytkownika
IPL_Kerk Fortetze
Posty: 1747
Rejestracja: 19 sty 2011, 12:00
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: IPL_Kerk Fortetze » 17 lut 2012, 18:24

Ręce mi opadły i jest mi niedobrze. Mam już dość pokazywania mi filmu jakie to nieszczęśliwe są kurczaki. Filmu zapewne kręconego przez hodowcę bydła który w ten sposób chce zniechęcić konsumenta do jedzenia kurczaków. Filmu kręconego przez człowieka który zapewne sam wpie....a w KFC udka aż mu się uszy trzęsą.

Prawda jest taka: Lis zagryzający królika ma gdzieś czy on ma młode czy ma norę, czy ma co jeść i w jakich warunkach ten królik żył.

Czy ja mam się zastanawiać nad tym jak żył kurczak? Tak samo potrzebuje zjeść jak ten lis więc mam to w dupie. Strasznie jestem ciekaw czy kurczaki nakręcają filmy i czy piszą o warunkach w jakich żyją niektórzy ludzie. Wątpię, one mają nas gdzieś.

Czy ja mam wejść do sklepu i co zapłakać? - Oj Oj jak bardzo mi szkoda tego kurczaka,chlip chlip chlip, oj oj jak mi szkoda cię rybko, oj oj jak mi szkoda tej biednej roślinki że ją tak zmielono i zapakowano w ciasne woreczki.

A co? ¯e mam rozum i świadomość w odróżnieniu od lisa? pfffffff ale mam taki sam żołądek.

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 17 lut 2012, 23:29

http://wolnemedia.net/polityka/ahmadinezad-i-tzw-demokracje-zachodnie/

a tak apropo kurczaków to sie nazwya hipokryzja... zrec miecho i płakac na losem kury...

los kury mnie nie interesuje tak samo kury nie interesuje moj los.., sprawieliwe było gdybym mial mozliwośc uplowac oskurowac, oprawic, upiec i zjeść... cały czas miec świadomośc tego ze zabijam, oprawiam, i zjadam.

To ze lecimy do marketu i na tace kupujemy miesko.. odrealnia...cała sytuacje.

Chceść jeść mieso.. zabij i opraw i przygotuj.

Paradosalnie... rośliny ponoc też maja uczucia i żyja... spoko jedzmy kamienie.


Wróć do „Karczma”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości