Promocja Klanu

Miejsce codziennych dyskusji na wszelkie tematy.


Awatar użytkownika
Kamillo
Posty: 424
Rejestracja: 30 sie 2010, 12:00
Lokalizacja: Zawiercie

Postautor: Kamillo » 23 gru 2010, 13:46

Ta promocja jest świetna http://www.youtube.com/watch?v=S0gAQFnarwY
Jednak trzeba wymyśleć coś nowego.
Ja oczywiście będę się dalej upierał za stworzeniem tego fragmovie. Jak ktoś chce więcej szczegołów itd. to na TS wyjąsnie :) Za dużo pisania by było.
Początek można by wyciąć z jakiegos filmiku z gry, lub filmu. Nadjeżdzająca kawaleria to oczywiście w Krzyżakach występuje.
Sam film promujący nasz klan, można nieco zmodyfikować z filmikiem KonradaIII (jeżeli wyrazi zgodę) i dodać do tego scenki z Warbanda. Filmik miałby na celu promocje klanu :)
Sam wygląd strony to oczywiście to co wspominał Legion. W tygodniu między świętami a sylwkiem siąde i pomyśle nad tym uważniej, jak coś to Legion na TS sie zagadamy. Teraz nie dam rady, iż jestem zajęty wielkim sprzątaniem :)

Awatar użytkownika
Keczup
Posty: 545
Rejestracja: 31 paź 2010, 12:00
Lokalizacja: Częstochowa-Sląsk

Postautor: Keczup » 23 gru 2010, 14:01

No Konrad zrobił to bosko muza itp bardzo ladne :)

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3018
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 23 gru 2010, 14:04

pogadam z Konradem ze mu powysyłamy urywki i on to poskleja i obrobi :0 i tez będzie bosko :)

Awatar użytkownika
Kamillo
Posty: 424
Rejestracja: 30 sie 2010, 12:00
Lokalizacja: Zawiercie

Postautor: Kamillo » 23 gru 2010, 14:06

IPLg_Lord Legionista pisze:pogadam z Konradem ze mu powysyłamy urywki i on to poskleja i obrobi :0 i tez będzie bosko :)

Jeżeli Konrad nie zgodzi się np. z braku czasu, to sie odezwij Legion do mnie, mieszka obok mnie taki mały specjalista od tego (to fragmovie z CoD4 to jego roboty).

Awatar użytkownika
Kamillo
Posty: 424
Rejestracja: 30 sie 2010, 12:00
Lokalizacja: Zawiercie

Postautor: Kamillo » 23 gru 2010, 14:08

Legion o fragmovie mówiłem... jest to ukazane w filmikach CG, podczas walk na arenie i w drugim podczas walki z sarranitami :)
Chodzi mi o takie coś, aby każdy coś takiego nakręcił od siebie :) Powycina się najlepsze momenty, połaczy je i będzie :)

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3018
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 23 gru 2010, 14:26

myślałem o motywach 3 filmów czyli Historia klanu w pigułce od powstania do teraz M&B Promo i Napoleon Promo. M&B Miala by się znajdować krotka Historia JAk my zaczynaliśmy walkę na Grunwaldzie i zaprezentowanie naszych sekcji jacy to oni SA zajebiści :D:D potem krotka Historyjka z jaka panuje atmosfera w klanie czyli pól żartem pól serio i jakieś ciekawe hasła do zachęcenia ludzi zeby wstąpili do naszego klanu :)

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3018
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 26 gru 2010, 04:08


Awatar użytkownika
IPL_Dunleap
Posty: 893
Rejestracja: 02 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Fountainstown
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Dunleap » 26 gru 2010, 15:41

...

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3018
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 03 sty 2011, 03:45

Pannowie także wracamy do tematu chciałbym również zaprosić rycerzy żeby z nami podzielili sie na temat Filmu . Jak byście mogli wrzucajcie swoje Pomysły :)

Awatar użytkownika
Kamillo
Posty: 424
Rejestracja: 30 sie 2010, 12:00
Lokalizacja: Zawiercie

Postautor: Kamillo » 03 sty 2011, 18:46

Legion - juz nie ogarniam, gdzie to była propozycja, że bandyci napadają na karawane a rycerze ich pokonuja, ale uwazam, że mozna by dać do całego starcia ten utwór:
http://vonmarien.wrzuta.pl/audio/1zhcFYhMbvm/ogniem_i_mieczem_-_husaria_ginie
Byłoby to - bandyci giną xD

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3018
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 03 sty 2011, 19:06

tym myślę ze zajmie sie Konrad :P

Awatar użytkownika
Keczup
Posty: 545
Rejestracja: 31 paź 2010, 12:00
Lokalizacja: Częstochowa-Sląsk

Postautor: Keczup » 08 sty 2011, 20:54

A ja mysle zeby zrobic do tego filmiku dodac zdjecia nasze kazdego osobno z podpisanym nickiem itp

Ericson

Postautor: Ericson » 08 sty 2011, 23:27

Mam propozycje. Jest mapa na której to atakujący mają wieżę oblężniczą, dojeżdzają do zamku itd. Wystąpilibyśmy w roli obrońców. Skupiamy się tylko na scenie i obszarze w okolicach tejże wieży. Nasi zdolni łucznicy zabijaliby obsadzających wieżę kuszników.
Po dotarciu do naszego muru oczywiście byśmu walczyli dzielnie wręcz. Krótki przerywnik, Jakieś wiwaty z naszej strony. (przy obróbce można wsadzić wstawke audio np. Bogurodzice).
Przychodzi drugi szturm, znowu odparliśmy. Z zamku wyjeżdża nasz kontratak, około 12 jeźdźców. Ujęcie skierowane na znikających w bramie konnych. Ujęcie jak się ustawiają przed twierdzą i szarżują ustawieni w dwóch liniach. Wtedy następuje powolne ściemnianie obrazu.


Myślę, że jest to do wykonania.

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3018
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 09 sty 2011, 00:41

to mi sie tez podoba :D:D:


Wróć do „Karczma”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości