Promocja Klanu

Miejsce codziennych dyskusji na wszelkie tematy.

Awatar użytkownika
Keczup
Posty: 545
Rejestracja: 31 paź 2010, 12:00
Lokalizacja: Częstochowa-Sląsk

Postautor: Keczup » 21 gru 2010, 16:42

w stodole zrobić stół jest to na mapie pole przy rzece :lol: :lol:

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3018
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 21 gru 2010, 19:24

a tego nie wiem nie widzialem tego stoliczka :P:

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3018
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 21 gru 2010, 22:30

Wszystkie ciekawe motywy można by bylo przeprowadzić na pv modzie tam jest sporo rzeczy które można by bylo rokminic

Awatar użytkownika
Kamillo
Posty: 424
Rejestracja: 30 sie 2010, 12:00
Lokalizacja: Zawiercie

Postautor: Kamillo » 21 gru 2010, 22:59

Potrafi ktoś z Was montować ShoutBox? Bo jednak można by założyć, jednak to jest ryzykowne i może spowodować awarie (delikatnie mówiąc) całej strony.

Można również zebrać sie w jakiś dzień na Warbandzie, zrobic fotke naszych postaci i wrzucic :) Wiecie, taka "pamiątka" xD

A filmiki to można fragmovie jakby się komuś chciało, np. aby każdy przesłał swoje demko z gry i najlepsze momenty zostały by wycięte i sklejone w jeden filmik :)
http://www.youtube.com/watch?v=G7j_1JTSaqA
Robota kumpla z klasy (podst. i gimnazjum). Naprawde, fajne ma filmiki, części nawet nie opublikował :)

Dziękuję i pozdrawiam
Bogurodzica.

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3018
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 21 gru 2010, 23:43

niezłe nawet można by bylo na Stroce każdego rycerza zjecie i herb i banerek wkleić :D:D i napisać funkcje ale sa ciekawe propozycje ale narazie niech rycerze sobie podyskutują na ten temat ale można parę fajnych rzeczy po wymyślać :) na Stroce :)

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 22 gru 2010, 12:17

co roku kots chce robic strone www, mi to sie juz przejadło... ta akurat zrobil Lord W dawno dawno temu. Osobiście uważam ze strona nam nie potrzebna bo całe życie klanu koncetruje sie na forum. Filmiki zrobi Konrad, zreszta juz pare porobił i sa całkiem niezłe. Niechce wam odbierac energi... i pomysłów o moze sie cos urodzi. Jesli chcodzi o robienie stronek to może poszukajcie gotowych rozwiązań np. word press (caly system do newsów itp) ew. jakies flashówki galerie itp inna sprawa ze nei wiem jak z hostowaniem, teoretycznie ja moge postawic na linuks takie www ale pasowałoby w koncu jakas domene sensowną... moze jakies groszowe org ? info itp? chyba za grosze to chodzi

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3018
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 22 gru 2010, 14:21

jest duzo fajnych pomysłów ciekawy .. mysle ze stronkę fajny pomysl tylko szkoda ze niema Lorda W i nie wiadomo kiedy Powróci i dlatego chcialem zaproponować stworzenie ciekawego servisu i dla fanów TW i M&B co do filmów Film został juz tylko jeden i to tylko TW o to lik http://www.youtube.com/watch?v=S0gAQFnarwY Film jest extra ale można by było nakręcić do M&B bo nima :) . AAAA Mailem sobie przypomnieć Zeby rycerze wysłali mi co chcą mieć na Banerach na forum bo Kondrad nie dostal tych co mu niektórzy wysłali :)

Awatar użytkownika
Kamillo
Posty: 424
Rejestracja: 30 sie 2010, 12:00
Lokalizacja: Zawiercie

Postautor: Kamillo » 22 gru 2010, 15:00

IPLg_Lord Legionista pisze:niezłe nawet można by bylo na Stroce każdego rycerza zjecie i herb i banerek wkleić :D:D i napisać funkcje ale sa ciekawe propozycje ale narazie niech rycerze sobie podyskutują na ten temat ale można parę fajnych rzeczy po wymyślać :) na Stroce :)

Legion - za dużo bajerów też nie może być, tzn. zdjęcia owszem, ale żeby Ci się nie ubzdurało robić zakładki "Download" na mody. Stronka z domeną jak powiedział Vondagar kosztuje. Małe kwoty to nie są, to znaczy zalezy w jakim przypadku (mowa to o liczbie użytkowników itd.)
Np. stronki torrentowe (nie publiczne sajty, lecz prywatne trackery) płacą tak ok. 600-1000 zł. Oczywiście nam to nie grozi :) U nas kwota wyniesłaby tak do 50 zł, myśle, że ok 30 zł.
Co do ShoutBoxa, można by zagadać do tego kolesia co go robił na tawernie, jednak jeżeli ma być tworzona strona to trzeba to szybko, bo gdyby nam coś się spieprzyło z SB, to po stronie (tzn. musimy zaczynać na nowo).
Kolejny punkt. Silnik. Wydaje mi się, że trzeba zakupić jakiś silniczek :) Ale nie wiem czy napewno.

I dotacja :!:
Strona utrzymywała by się na płatnym serwerze, a więc należy się zastanowić, czy chciałoby się każdemu płacić, aby nie było sytuacji, że ktoś ma płacić i nagle znika na miesiąc, aby tego uniknąć.
Założenie stronki fajnie i kozacko brzmi, jednak nie jest to wcale takie łatwe. Oczywiście, co do zdjęc można wkleić fotke jego postaci w grze. :)
Jednak to rycerze muszą obgadać ze sobą, bo co z tego, że Ty Legion masz zapał, skoro rycerstwu pomysł się może nie podobać. Lub może być za trudny do wykonania, bo np. nikt się na tym nie zna.
Jednak więcej czasu przebywamy na tym forum. Jest ono darmowe i również dobrze służy jak stronka internetowa. Dziękuję.

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3018
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 22 gru 2010, 15:05

to są tylko pomysły anie jakieś ze musimy coś robić :)
myślę ze zawsze można zrobić darmowa stronkę

Awatar użytkownika
Grzewit
Posty: 403
Rejestracja: 21 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Oświęcim

Postautor: Grzewit » 22 gru 2010, 16:36

A propo duelu. Można by było (tylko ktoś musiałby się podjąć tego) zrobić mapkę "Karczma", w której zrobilibyśmy tzw. karczemną burdę na całego :wink:

Awatar użytkownika
Keczup
Posty: 545
Rejestracja: 31 paź 2010, 12:00
Lokalizacja: Częstochowa-Sląsk

Postautor: Keczup » 22 gru 2010, 16:48

Ciezko zrobic 1 wielki dom

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3018
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 22 gru 2010, 16:56

niestety miala byc mapa ale skończyło się na chęciach niestety ale gadałem już z kuplę możne coś rok-minic i porobi mapy :D:D zobaczymy ale bardzo bym chciał żeby mapa klanowa powstała :(:(:

Awatar użytkownika
Aron
Posty: 3005
Rejestracja: 06 kwie 2007, 12:00

Postautor: Aron » 23 gru 2010, 12:31

Legionisto zorganizujemy sprejalny trening aby zrobic taki film
do tego w trakcie budowy jest zamek Imperium ktory mamy właczyc do filmu
więc spokojnie
ale skoro chcesz tak bardzo podziałac w tym kierunku wspolnie z giermkami napiszcie krotki scenariusz jak to ma wygladac wyslij mi go na pv
przedstawie to radzie rycerskiej eventualnie naniesiemy kilka poprawek i zabierzemy sie do nagrywania scen

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3018
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 23 gru 2010, 13:02

dziękuje bardzo :D Szanowni Giermkowie burza mózgów będzie :D:D:D piszcie swoje pomysły co ma się znaleźć w filmie
postawa jest Bogarodzica
i szarża naszej jazdy
walka naszej piechoty
i basza grupa specjalna £ucznicy ::D:D



Wróć do „Karczma”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości