Ogniem i Mieczem: Dzikie Pola

Miejsce codziennych dyskusji na wszelkie tematy.

Awatar użytkownika
Haller
Posty: 404
Rejestracja: 27 maja 2010, 12:00

Ogniem i Mieczem: Dzikie Pola

Postautor: Haller » 10 gru 2010, 14:02

No dziś jest 10 grudnia czyli data premiery najnowszej części gry Mount&Blade pod nazwą Ogniem i Mieczem: Dzikie Pola. Gra jest już do nabycia za nie całe 60 zł:
http://www.gram.pl/sk3_8Q7iJOe2_Mount_Blade_Ogniem_i_Mieczem_Dzikie_Pola.html

Ja już zamówiłem i mam nadzieję że ktoś prócz mnie zrobi to samo : D

Info i Screeny:

Rozszerzona edycja gry Mount & Blade: Ogniem i Mieczem, będącej połączeniem gry akcji z elementami RPG oraz strategii.
Ogniem i Mieczem: Dzikie Pola jest bardziej rozbudowaną wersją Mount & Blade: Ogniem i Mieczem. Oprócz zawartości znanej z tego tytułu, wprowadzono również szereg usprawnień do rozgrywki, a przede wszystkim dodano tryb wieloosobowy. Produkt jest bardzo dobrą propozycją przede wszystkim dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia z podstawową edycją. Tym razem dostaliśmy bowiem to samo, a jeszcze wzbogacone o nowe możliwości.

Akcja gry rozgrywa się w XVII wieku, a przedstawiane w niej sceny i zadania wyraźnie są inspirowane powieściami Henryka Sienkiewicza oraz adaptacjami filmowymi tych dzieł. Rozgrywka stanowi połączenie elementów gier akcji, RPG oraz strategii. Najpierw działamy w trybie mapy, gdzie kontrolujemy całą naszą armię, by po napotkaniu zagrożenia wkroczyć do trybu akcji. W tym przypadku kontrolujemy określoną postać z widoku pierwszej lub trzeciej osoby, a zabawa zaczyna przypominać rasową grę akcji.

W stosunku do Mount & Blade: Ogniem i Mieczem, w pewnym stopniu poprawiono Sztuczną Inteligencję sterowanych przez komputer żołnierzy. Rzadziej zdarza się, by udawali się w nie te miejsca gdzie trzeba lub zacinali się na chwilę w jednym miejscu. Oprócz kilku innych mniej istotnych usprawnień, naturalnie wprowadzono także szereg różnego rodzaju nieznanych wcześniej zadań. Dzięki temu gra starcza na dłużej i zapewnia dodatkowe godziny zabawy.

Największą nowością w stosunku do pierwowzoru jest jednak tryb wieloosobowy, którego wyraźnie brakowało w oryginale. Tym razem rozgrywka nie kończy się nawet po ukończeniu kampanii dla jednego gracza, gdyż żywotność została przedłużona właśnie dzięki możliwości przeprowadzania potyczek ze znajomymi. Różnego rodzaju opcje zabawy sprawiają, że gra w tym trybie oferuje coś więcej niż najprostsze bitwy, które musimy jedynie wygrać. Z kolei oprawa wizualna nadal prezentuje się średnio, ale została nieco poprawiona względem pierwowzoru.



Link do Galerii:

http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=9972

Awatar użytkownika
Keczup
Posty: 545
Rejestracja: 31 paź 2010, 12:00
Lokalizacja: Częstochowa-Sląsk

Postautor: Keczup » 10 gru 2010, 16:39

Bym kupił ale za dużo wydatków na razie:D

Awatar użytkownika
Grzewit
Posty: 403
Rejestracja: 21 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Oświęcim

Postautor: Grzewit » 10 gru 2010, 17:13

Nie martw się Hallerze w najbliższym czasie kupię:P

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3018
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 10 gru 2010, 17:19

jesli ludzie od nas beda kupowali ta gierke to i ja sie dolacze :D:D
Pozdrawiam S.Giermek Lord Legionista

Awatar użytkownika
Deathlord
Posty: 895
Rejestracja: 29 kwie 2008, 12:00
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Postautor: Deathlord » 10 gru 2010, 17:30

już bardziej interesował by mnie dragon age 2 choć tryb kapitanowie brzmi ciekawie muszę przyznać.

Awatar użytkownika
Deathlord
Posty: 895
Rejestracja: 29 kwie 2008, 12:00
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Postautor: Deathlord » 10 gru 2010, 17:47

sorka że post pod postem ale nie mam opcji edycji.
o ile mnie wzrok nie myli to na multi dalej będziemy grali frakcjami z native co równa sie temu że za 60 zł dostaniemy mm moda z innymi jednostkami? troche mnie sie to nie kalkuluje...

Awatar użytkownika
IPL_Rikard
Posty: 957
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Bergen

Postautor: IPL_Rikard » 10 gru 2010, 19:02

Z pewnością kupię.

Awatar użytkownika
Kamillo
Posty: 424
Rejestracja: 30 sie 2010, 12:00
Lokalizacja: Zawiercie

Postautor: Kamillo » 10 gru 2010, 19:25

Ja również, jak zalicze angola to kupie :wink:

Awatar użytkownika
IPL_Dunleap
Posty: 893
Rejestracja: 02 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Fountainstown
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Dunleap » 11 gru 2010, 01:42

Mam Ogniem i mieczem podobało mi się więc i tą grę na 100% kupie tylko nie wiem kiedy dokładnie

Awatar użytkownika
Kamillo
Posty: 424
Rejestracja: 30 sie 2010, 12:00
Lokalizacja: Zawiercie

Postautor: Kamillo » 11 gru 2010, 11:07

Mam pyytanie - Czy Dzikie Pola maja to samo zabezpieczenie co Ogniem i Mieczem, tzn. mozliwe 3 instalacje i gra do kosza?

Awatar użytkownika
Haller
Posty: 404
Rejestracja: 27 maja 2010, 12:00

Postautor: Haller » 11 gru 2010, 12:21

??? Takie coś było w poprzedniej części : O

Awatar użytkownika
IPL_Dunleap
Posty: 893
Rejestracja: 02 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Fountainstown
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Dunleap » 11 gru 2010, 17:18

tak dlatego nie usunąłem tego i siedzi na dysku do teraz, co prawda można było prośić o klucz dzięki któremu możesz odinstalować grę z kompa i zainstalować raz jeszcze w przypadku błędów ale to też było ograniczone chyba max 9 razy

Awatar użytkownika
Kamillo
Posty: 424
Rejestracja: 30 sie 2010, 12:00
Lokalizacja: Zawiercie

Postautor: Kamillo » 11 gru 2010, 17:53

Ponawiam pytanie - Czy ten system zabezpieczen bedzie uzyty w tej wersji gry ?

Awatar użytkownika
Kamillo
Posty: 424
Rejestracja: 30 sie 2010, 12:00
Lokalizacja: Zawiercie

Postautor: Kamillo » 12 gru 2010, 10:43

Panowie, słyszałem, że serwery świecą pustkami, to może raz na tydzien byśmy sobie wewnątrzklanowo takie godzinne meczyki porobili :) ?

Awatar użytkownika
Hyppio
Posty: 139
Rejestracja: 29 kwie 2010, 12:00

Postautor: Hyppio » 12 gru 2010, 20:32

Czy to prawda co mówił deathlord, że w multi są jednostki z nativa ? bo jak tak to trochę nie miło będzie ...


Wróć do „Karczma”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości