RPG - IPL

Miejsce codziennych dyskusji na wszelkie tematy.

Awatar użytkownika
Tur
Posty: 722
Rejestracja: 19 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Tur » 03 sty 2008, 13:09

KP:
Imię: Wzwodus zwany Nerwusem
Charakter: Chaotyczny Dobry
Wygląd (zdjęcie też być może): CENZURA
Status społeczny: Rycerz najemny na o wiele wcześniejszej emeryturze
Po której stronie konfliktu się opowiada: Mowa niemiecka brzmi mu w uszach jak zgrzytanie piasku między zębami. :wink:

Awatar użytkownika
Ibran
Posty: 1979
Rejestracja: 11 lut 2007, 12:00
Lokalizacja: Imladris

Postautor: Ibran » 03 sty 2008, 16:19

KP:
Imię: Ibran al Mumahad ad Zarkarin ibn Taruk ali Mahmed
Charakter: spokojny, kocha siedzieć i rozmyślać nad zaletami i wadami posiadania własnego haremu. Poza tym uwielbia własną poezję (większość słuchaczy nie podziela tego zdania) nie wadzi dobrym jadłem. Jego pasją są podróże (tak nazywa momenty w których nie potrafi powiedzieć gdzie się znajduje co często się zdarza). Znany z umiejętności władania jataganem i krótkim sztyletem chowanym za pasem.
Wygląd:
Włosy: ciemny blond
Oczy: błękit paryski 8)
Znaki szczególne: mała blizna na czole nad prawym okiem (Biedny arab poślizgnął się na książce i mówiąc dosłownie: przypierdolił w ścianę) zarost krótko ścięty okala twarz.
Status społeczny: wolny? Zwykły "podróżujący" wędrowiec
Po której stronie konfliktu się opowiada: po swojej... :twisted:

Awatar użytkownika
Jelen
Posty: 86
Rejestracja: 17 wrz 2007, 12:00

Postautor: Jelen » 03 sty 2008, 18:19

OJ ciężko to widzę ^^

Mamy Niemca który jest neutralny. Mamy Wzwodusa który nie lubi Niemców. Wojna dwóch katolickich krajów, a tu wychillowany arab sobie podróżuje. No i niezwyciężonego plantatora, założyciela klasztoru. :P

Zabieram się do budowy scenariusza (wstępnego, bo widząc po waszych postaciach, wiele może się zdarzyć :) )

Awatar użytkownika
Ibran
Posty: 1979
Rejestracja: 11 lut 2007, 12:00
Lokalizacja: Imladris

Postautor: Ibran » 04 sty 2008, 15:09

IPLg_Jelen pisze:Mamy Niemca który jest neutralny. Mamy Wzwodusa który nie lubi Niemców. Wojna dwóch katolickich krajów, a tu wychillowany arab sobie podróżuje. No i niezwyciężonego plantatora, założyciela klasztoru. :P


No jak dla mnie to się ciekawie zapowiada. Taka swoista mieszanka kulturowa. :D Kiedy możemy spodziewać się scenariusza?

Awatar użytkownika
Jelen
Posty: 86
Rejestracja: 17 wrz 2007, 12:00

Postautor: Jelen » 04 sty 2008, 15:53

IPL_Ibran pisze:
IPLg_Jelen pisze:Mamy Niemca który jest neutralny. Mamy Wzwodusa który nie lubi Niemców. Wojna dwóch katolickich krajów, a tu wychillowany arab sobie podróżuje. No i niezwyciężonego plantatora, założyciela klasztoru. :P


No jak dla mnie to się ciekawie zapowiada. Taka swoista mieszanka kulturowa. :D Kiedy możemy spodziewać się scenariusza?


Myślę że na dniach :)


Wróć do „Karczma”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 122 gości