W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Dla zainteresowanych przystąpieniem do naszego klanu.
Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1808
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 01 lut 2014, 22:46

Temat dla Ciebie został założony.

look5556
Posty: 2
Rejestracja: 09 kwie 2014, 12:00

Cześć!

Postautor: look5556 » 09 kwie 2014, 22:16

Chciałbym Dojść do waszego Klanu.
Bardzo dużo gram w gry serii Total war I Warbanda :) Chciałbym wkońcu spróbować gry w jakimś Dobrym Klanie.
Nick moj na steamie: LOOK

look5556
Posty: 2
Rejestracja: 09 kwie 2014, 12:00

Postautor: look5556 » 09 kwie 2014, 22:26

Oczywiście mam ukończone 18 lat. W rome total war 2 mam przegrane 140 godzin a w Warbanda Coś około 240 godzin.

Awatar użytkownika
berek
Posty: 586
Rejestracja: 22 paź 2010, 12:00

Postautor: berek » 25 kwie 2014, 19:29

Podanie odrzucone.
Pozdrawiam i ¯yczę dalszych sukcesów w graniu.

Awatar użytkownika
Mintka
Posty: 74
Rejestracja: 02 maja 2014, 12:00
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Mintka » 03 maja 2014, 18:39

Witam Szanowne Rycerstwo, mój nick na steamie to MINTKA POLSKA jestem zapalonym miłośnikiem gier serii Total War. W Rzym zaczełem grać osiem lat temu, grałem również w Barbarian Invasion, Alexander, Medieval 2, dodatek Królestwa Empire, Napoleon oraz Szogun 2. Obecnie jestem zafascynowany grą Rzym 2 i w obrębie tej gry chciałbym trenować i podnosić swoje umiejętności. Mam 33 lata i jestem szlachetnym wojownikiem, zapoznałem się ze statutem klanu i go akceptuję. Znudziła mi się gra na steamie z przypadkowymi przeciwnikami i osobami wyskakującymi z gry. Grę w Rzym 2 traktuję jako dobrą zabawę i miło spędzony czas- jest moim hobby. Interesuję się też historią i modelarstwem. Chcę przyłączyć się do społeczności związanej z grą Rzym 2 abym mógł się nauczyć czegoś więcej i poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach. Pozdrawiam i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury. Twisted Evil

Wybobrak
Posty: 16
Rejestracja: 27 maja 2014, 12:00

Postautor: Wybobrak » 29 maja 2014, 17:33

Siema, chciałbym dołączyć do klanu.
Przygodę z serią total war zacząłem od pierwszego shoguna, więc doświadczenie mam dosyć spore. Teraz gram w Rome 2 i Shoguna 2. Chcę poznać nowych graczy i spróbować swoich sił w turniejach. Mam 19 lat, zapoznałem się ze statutem, mój nick na steam jest taki sam jak tutaj.

Selendar
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2014, 12:00
Lokalizacja: uk

Se;endar- podanie

Postautor: Selendar » 27 lip 2014, 23:22

Witam! Jestem bardzo zainteresowany przylaczeniem sie do klanu. Jestem graczem który lubi wspolpracowac z innym. Mogę zauważyć że klan zajmuje sie grami w ktore osobiscie gram. Gry jakie posoadam to:
Chivalry
Total war: napoleon
miedieval II total war
mount and blade(3 czesci)
rome total war + alexander

najczesciej gram w chivalry:P staz w mount and blade mam spory do tego chivalry. total war odkrylem stosunkowo nie dawno ale szybko sie ucze i jak bede mial z kim grac to bede gral duzo;]
Szukalem klanu do chivalry i nadzialem sie na lepszy bo dotyczy wiecej bardzo fajnych gier.
Mam 22 lata mieszkam w anglii, pracuje w serwisie samsunga.

moj steam nick to selendar1

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1808
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 28 lip 2014, 15:40

W chwili obecnej, Rome 2 Total War jest jedyną aktywną grą klanową. W pozostałych grach mamy przerwę a zwłaszcza w Chivalry. Jest szansa, że znajdą się chętni do pogrania w pozostałe gry z serii TW jednak na ten moment treningi prowadzone są głównie na Rome 2 (Wtorek godz 20). W związku z tym muszę spytać czy podtrzymujesz chęć przystąpienia do klanu. Jeśli tak to założę dla Ciebie temat rekrutacyjny.

Selendar
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2014, 12:00
Lokalizacja: uk

Postautor: Selendar » 29 lip 2014, 00:44

kurde...;/ juz myslalem ze bede mia lz kim pogierzyc. no rome 2 jest jedyna z s gier ktorej nie mam :D poza tym pracuje popoludnia wiac grywam raczej po 23 i rano... dolaczanie do klanu byloby mysle bezcelowe w moim przypadku;]
Trudno więc ale jesli zaczelbyscie grac w cos innego z checia dolacze

mackoff
Posty: 142
Rejestracja: 21 lis 2012, 12:00

Postautor: mackoff » 03 wrz 2014, 17:11

nick na steam:
LVEX_mackoff

staż gry:
Gry serii Total War są mi znane od pierwszego Shoguna. W tryb multiplayer w Total War gram dopiero od Shoguna 2 choć teraz staram się nadrobić zaległości w Medku 2 i Napoleonie. Naturalnie najwięcej gram w Rome 2 Total War.
Od Lipca 2013 jestem założycielem i leaderem klanu Lupus Vexillo (LVEX) - który postanowiliśmy rozwiązać przyłączając się do IPL.

powód, który skłonił Cię do złożenia podania o przyjęcie do naszego klanu:
Znam się z kolegami z IPL - razem regularnie gramy i organizujemy "Czwartki z Antykiem". Wydaje mi się że odpowiada mi atmosfera u Was.
Dodatkowo ja cały czas uczę się grać w trybie multiplayer - liczę że przez treningi i wspólną grę moje umiejętności wzrosną.
Olbrzymią przyjemność sprawia mi organizacja i angażowanie się w tematy klanowe jak i społecznościowe wokół gier Total War - liczę więc że IPL będzie w stanie wykorzystać ten potencjał a ja będę w stanie zaoferować Wam sporo od siebie.

informacji na temat aktywności w turniejach
Nie mam zbyt dużego doświadczenia w turniejach. Organizowaliśmy (LVEX) wraz z Choragwią Rycerską turniej "Bursztynowy Szlak" wydaje mi się że nie był źle przeprowadzony a na pewno był pierwszym turniejem Rome 2 na polskiej scenie.

kim jesteś, uczysz się? pracujesz? Chcemy o tym wiedzieć!
Mam 31 lat, żonę i niesamowitego syna Dawida (8m-cy), a także psa rasy cocker-spaniel.
Pracuje w dużej korporacji - nic ciekawego o czym można by pisać:)
Jestem miłośnikiem historii starożytności - literatura, gry, a także rekonstrukcja i archeologia eksperymentalna choć to ostatnie aktualnie zawieszone z powodu narodzin syna.

Statut przeczytałem i akceptuję.

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1808
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 03 wrz 2014, 19:12

Temat założony. Powodzenia!

LVEX_hazi
Posty: 3
Rejestracja: 21 wrz 2013, 12:00

Postautor: LVEX_hazi » 03 wrz 2014, 23:58

nick na steam:
LVEX_Hazi

staż gry:
Zanim nauczyłem się chodzić nauczyłem się grać w gry serii Total War xD. Tryb multiplayer zaczynałem od Medievala 2 i tak zacząłem swoją przygodę jeśli chodzi o Multi. Teraz oczywiście only Rome....znaczy się Kartagina Total war 2 XD
Od początku istnienia członek klanu Lupus Vexillo (LVEX).

powód, który skłonił Cię do złożenia podania o przyjęcie do naszego klanu:
Doszła informacja o przenosinach więc się zgłosiłem ;]

informacji na temat aktywności w turniejach:
Jedyne to turnieje na początkach jak wychodził Medieval 2...ale byłem wtedy młody i piękny.....


kim jesteś, uczysz się? pracujesz? Chcemy o tym wiedzieć!
Mam 26 lat, wredną dziewczynę (Kocham ją XD ) i małego buldoga o imieniu Bigos (Bidżis).
Pracuje w firmie przemysłowej...ogółem żal....
Jestem miłośnikiem historii starożytności - literatura, gry, a także rekonstrukcja i archeologia eksperymentalna w postaci tworzenia różnych kopii do sprzedaży jak ktoś by chciał mogę pokazać :P
Rysownik/grafik amator.
Poza tym jestem graczem futbolu amerykańskiego w polskiej lidze, obecnie gram w Husarii Szczecin (Top Liga), poza tym uprawiam street workout oraz uczestniczę w tzw Spartan Race.
Więcej grzechów nie pamiętam.

Statut przeczytałem i akceptuje.

Klama
Posty: 2
Rejestracja: 03 wrz 2014, 12:00
Lokalizacja: Nowy Targ/Kraków

Postautor: Klama » 04 wrz 2014, 00:02

nick na steam:
LVEX_Klama

staż gry:
Począwszy od Roma. Medival, Shogun 2, Rome 2. Mound and blade OiM, Warband.

powód, który skłonił Cię do złożenia podania o przyjęcie do naszego klanu:
Szukam społeczności z którą można sobie pograć, nie tylko w gry serii total war.

informacji na temat aktywności w turniejach:
W zasadzie brak. Brałem udział zaledwie w jednym turnieju "Bursztynowy Szlak"

Kim jesteś, uczysz się? pracujesz? Chcemy o tym wiedzieć!
23 lata. Pochodzę z Nowego Targu. Aktualnie mieszkam i pracuję w Krakowie. Wynajmuję mieszkanie z dziewczyną. Pracuję jako kierowca zawodowy. To chyba tyle :wink:.

Statut przeczytałem i akceptuje.

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1808
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 04 wrz 2014, 18:18

tematy pozakładane

jutrzenki
Posty: 12
Rejestracja: 23 wrz 2013, 12:00

Postautor: jutrzenki » 06 wrz 2014, 18:30

Siema.
Mam na imię Szymon, a mój nick ogólny to jutrzenki.
Grałem w Mount Blade Warband, Rome Total War, Medieval II, Empire, Napoleon i wiele innych starszych strategii, ogółem RTS to mój ulubiony typ gier.
Chcę dołączyć do klanu ze względu na to, że to polski klan i chciałem sobie pograć z sympatycznymi ludźmi, słyszałem, że gracie teraz w Roma 2 z tym nie będzie problemu gdyż już grę zamówiłem.
Byłem kiedyś założycielem klanu NZN w Warbandzie i miałem tylko 2 gry klanowe bo klan szybko się rozpadł. Mam 18 lat mieszkam w Bielsko-Biała, uczę się w szkole zawodowej. To by było na tyle :)
Przeczytałem Status i go akceptuje


Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron