W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Dla zainteresowanych przystąpieniem do naszego klanu.
Pruber

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: Pruber » 28 lut 2018, 19:52

Witam Szanowne grono rycerskie. Podobnie jak Tur sądziłem, że drugi raz do tej samej wody nie wejdę, ale po 12 latach właśnie piszę drugie podanie do Imperium.
Statut jest mi oczywiście znany, wiek zgodny bo mam 37lat. Aktywność w sieci spora. Z serii totalwar posiadam już tylko Napoleona i Empire (gdzieś podczas jednej z wielu przeprowadzek poginęły mi rome 2 wraz z barbarian i medieval 2 z kingdoms . Warhammera nie posiadam i mówiąc szczerze nie ciągnie mnie do posiadania tej gry jako, że nie przepadam za stworami rodem z fantastyki. Warbanda posiadam nadal tego samego z którym niegdyś wojowaliśmy wspólnie i też oczekuję niecierpliwie na bannerlorda.
Aktualnie mocno wciąga mnie Arena totalwar. Ta jak i oczekiwana druga seria warbanda skłoniła mnie do wciągnięcia na maszt jeszcze raz mojej czerwono-białej flagi która mienić mogłaby się wśród waszych sztandarów.
Niestety nie jest możliwe abym spełnił warunek dotyczący identycznego nicku na forum , steam itd ponieważ mój nick (Pruber) został już na tym forum użyty a niestety zapomniałem hasła do forum. Używałem kiedyś innej poczty, do której hasło także już piaski czasu pochłonęły. Stąd aktualny mój nick teraz. W Arena totalwar używam nicku IPLPruber. Zresztą od lat mimo, że nie jestem juz rycerzem klanu mój nick Pruber prawie wszędzie jest poprzedzony tym zacnym przedrostkiem IPL. Także gdybym dołaczył do klanu i nadany zostałby mi tag wyglądać będzie to troche jak masło maślane IPLIPLPruber :) , ale im więcej IPL tym lepiej jak sądzę :)
Także oficjalnie składam wniosek o przyjęcie mnie ponownie w szeregi choć wstępnie palanowałem to zrobić z premierą bannera. Mamy Arene więc też można wspólnie coś zaplanować
Aktualnie pod nickiem IPLPruber smiało przyjmę zaproszenia do znajomych na Arena. Widziałęm już Legioniste i Grzybka więc zdaje się, że rozpoczęliście zdobywanie terenu w tym kierunku :)
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 28 lut 2018, 21:33

Witamy Ponownie
Wpadnij na ts pogadamy i na pewno przywrocimy twoje stare konto na forum :) czekam na steamie
Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
Obrazek

Weresha

Zgłoszenie Rekrutacyjne

Postautor: Weresha » 21 paź 2018, 16:55

Witam wszystkich!
Chciałbym dołączyć do IPL.
Obecnie uczęszczam do Technikum. Gram głównie w gry serii Total War takie jak Warhammer 2 oraz Shogun 2, zamierzam także rozpocząć grę w Three Kingdom.
Moje osiągnięcia: Obecny Drużynowy Mistrz Polski Total War Warhammer 2, Zwycięzca turnieju Wulfrik Cup 2v2, 2V2 Mixed avatar Shogun 2 Tournament oraz 1v1 Diamond Wolf Cup Shogun 2. Uczestniczę w każdym turnieju oraz każdych mistrzostwach. Online jestem cały czas, także z tym niema problemu. Zapoznałem się ze statutem klanu.

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 21 paź 2018, 20:54

temat stoi .
Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
Obrazek

_Daniel

Postautor: _Daniel » 23 paź 2018, 17:39

Witam chciałbym dołączyć do klanu, mam 18 lat i od dawna jestem zainteresowany tematem gier strategicznych, aktualnie biorę udział w mistrzostwach Polski w Warhammer II Total War, i właśnie tam się dowiedziałem o klanie, ciekawi mnie opcja gry z innymi w różne produkcje tego typu
Zapoznałem się ze statusem i mam nadzieję, że mnie przyjmiecie : D

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 23 paź 2018, 17:45

temat stoi
Obrazek

Moontoor

Postautor: Moontoor » 16 lip 2019, 22:00

Witam. Chciałbym dołączyć do IPL ponieważ przeczytałem na forum Tawerny Four Ways, że wracacie do gry w Mount&Blade. Gram w tę grę już prawie pięć lat na modzie Napoleonic Wars, od 2 lat zacząłęm grywać też w inne mody a od roku gram też na Native. Wiele o was słyszałem dobrego a szczególnie podobało mi się to, że przyznajecie sobie awanse na zlotach klanowych. Od zawsze chciałem być członkiem klanu który stawia na integrację i który przenosi znajomości z gry do znajomości w życiu prywatnym. Przez ostatnie lata trafiałem albo na fałszywych ludzi albo takich którzy nie chcą się tak integrować. Jedyny wyjątek był gdy sam założyłem własny klan w którym poznałem wiele wspaniałych ludzi. Jednak nie lubię liderować klanem dlatego i ten klan się rozpadł. Wasz klan w tym roku ma 15 rocznicę istnienia (jeżeli się nie pomysliłem) co świadczy o tym jaki jest stabilny dlatego z radością przyjąłem wiadomość, że wracacie na scene Mount&Blade. Liczę, że wreszcie trafię na ludzi z którymi warto będzie spędzać czas :D

Co do samych Total Warów to przez lata była to moja ulubiona seria gier.Gram w nie od 2004 roku (do dzisiaj mam save z tamtych czasów gdzies z Medievala II :D). Jednak przez brak czasu już od kilku lat prawie w nie nie gram. W czasach gdy grałem w te gry to grałem tylko kampanię w związku z tym będę słabym graczem na multi, ale liczę, że czegoś się od was nauczę :D

a teraz moje dane :

- ponad 2800 godzin w Mount&Blade Warband (w totalwarach różnie ale będę laikiem na multi)
- Bardzo aktywny
-lat 25, pracuję
Mój steam: https://steamcommunity.com/id/moontoor/

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 16 lip 2019, 22:55

Witam
Zgodnie z rozmowa temat trafił na Rade
Twoja osoba jest zawsze mile widziana na discordzie i mysle ze nie raz jeszcze pogadamy :)
na ten moment jeszcze nie prowadzimy żadnej rekrutacji na banerlorda ale mamy nadzieje jak tylko wyjdzie razem stoczymy niejedna bitwę :)
Obrazek

KonradIIIPL

Postautor: KonradIIIPL » 05 kwie 2020, 08:35

Witam Szanownych Rycerzy

Być może wielu z Was mnie pamięta, choć minęło parę lat kiedy ostatnio razem graliśmy.
Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę do Waszego klanu. Co o mnie? Lubie grać w gry z serii TW i M&B. Obecnie mam już 32 lata, dalej mieszkam za granicą (mam nadzieję, że to będzie ostatni rok). Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury. Pozdrawiam KonradIIIPL

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 05 kwie 2020, 15:28

Witaj Konradzie
Temat z twoja kandydatura został przeniesiony do Rady która zbierze sie w nie długim czasie by debatować w twojej sprawie przez ten czas zapraszamy na discord i na wieczorne spotkania przy miodzie pitnym.
ps. podsyłam dane twojego oryginalnego konta ze zmienionym haslem pozdrawiam i do zobaczenia .
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
IPL_Vino

Postautor: IPL_Vino » 09 kwie 2020, 22:29

W nawiązaniu do rozmowy na discordzie, wstrzymujemy proces rekrutacji. Mimo wszystko zapraszamy do wspolnej gry
Obrazek

RahiM_23

Postautor: RahiM_23 » 12 kwie 2020, 18:43

Cześć. Już kiedyś myślałem nad dołączeniem do jakiegoś klanu, jednak ani w Warbandzie ani w OiM nie grałem w multiplayer. Początki Bannerlorda to dla mnie dobry pomysł na spróbowanie takiej gry. Zapoznałem się ze statutem. Wymagania co do wieku czy innych rzeczy spełniam i mam nadzieję, że niedługo usłyszymy się na Discordzie lub ts 8)

Awatar użytkownika
IPL_Vino

Postautor: IPL_Vino » 13 kwie 2020, 00:37

Witaj, zaproś mnie na steam do znajomych lub napisz do mnie na discordzie
Obrazek

Wróć do „Rekrutacja”