W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Dla zainteresowanych przystąpieniem do naszego klanu.
Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3023
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: IPL_Lord Legionista » 28 lut 2018, 21:33

Witamy Ponownie
Wpadnij na ts pogadamy i na pewno przywrocimy twoje stare konto na forum :) czekam na steamie
Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
Obrazek

Weresha
Posty: 2
Rejestracja: 20 paź 2018, 17:45

Zgłoszenie Rekrutacyjne

Postautor: Weresha » 21 paź 2018, 16:55

Witam wszystkich!
Chciałbym dołączyć do IPL.
Obecnie uczęszczam do Technikum. Gram głównie w gry serii Total War takie jak Warhammer 2 oraz Shogun 2, zamierzam także rozpocząć grę w Three Kingdom.
Moje osiągnięcia: Obecny Drużynowy Mistrz Polski Total War Warhammer 2, Zwycięzca turnieju Wulfrik Cup 2v2, 2V2 Mixed avatar Shogun 2 Tournament oraz 1v1 Diamond Wolf Cup Shogun 2. Uczestniczę w każdym turnieju oraz każdych mistrzostwach. Online jestem cały czas, także z tym niema problemu. Zapoznałem się ze statutem klanu.

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3023
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: IPL_Lord Legionista » 21 paź 2018, 20:54

temat stoi .
Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
Obrazek

_Daniel
Posty: 5
Rejestracja: 22 paź 2018, 23:22

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: _Daniel » 23 paź 2018, 17:39

Witam chciałbym dołączyć do klanu, mam 18 lat i od dawna jestem zainteresowany tematem gier strategicznych, aktualnie biorę udział w mistrzostwach Polski w Warhammer II Total War, i właśnie tam się dowiedziałem o klanie, ciekawi mnie opcja gry z innymi w różne produkcje tego typu
Zapoznałem się ze statusem i mam nadzieję, że mnie przyjmiecie : D

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3023
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: IPL_Lord Legionista » 23 paź 2018, 17:45

temat stoi
Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
Obrazek

Moontoor
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2019, 19:26

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: Moontoor » 16 lip 2019, 22:00

Witam. Chciałbym dołączyć do IPL ponieważ przeczytałem na forum Tawerny Four Ways, że wracacie do gry w Mount&Blade. Gram w tę grę już prawie pięć lat na modzie Napoleonic Wars, od 2 lat zacząłęm grywać też w inne mody a od roku gram też na Native. Wiele o was słyszałem dobrego a szczególnie podobało mi się to, że przyznajecie sobie awanse na zlotach klanowych. Od zawsze chciałem być członkiem klanu który stawia na integrację i który przenosi znajomości z gry do znajomości w życiu prywatnym. Przez ostatnie lata trafiałem albo na fałszywych ludzi albo takich którzy nie chcą się tak integrować. Jedyny wyjątek był gdy sam założyłem własny klan w którym poznałem wiele wspaniałych ludzi. Jednak nie lubię liderować klanem dlatego i ten klan się rozpadł. Wasz klan w tym roku ma 15 rocznicę istnienia (jeżeli się nie pomysliłem) co świadczy o tym jaki jest stabilny dlatego z radością przyjąłem wiadomość, że wracacie na scene Mount&Blade. Liczę, że wreszcie trafię na ludzi z którymi warto będzie spędzać czas :D

Co do samych Total Warów to przez lata była to moja ulubiona seria gier.Gram w nie od 2004 roku (do dzisiaj mam save z tamtych czasów gdzies z Medievala II :D). Jednak przez brak czasu już od kilku lat prawie w nie nie gram. W czasach gdy grałem w te gry to grałem tylko kampanię w związku z tym będę słabym graczem na multi, ale liczę, że czegoś się od was nauczę :D

a teraz moje dane :

- ponad 2800 godzin w Mount&Blade Warband (w totalwarach różnie ale będę laikiem na multi)
- Bardzo aktywny
-lat 25, pracuję
Mój steam: https://steamcommunity.com/id/moontoor/

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3023
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: IPL_Lord Legionista » 16 lip 2019, 22:55

Witam
Zgodnie z rozmowa temat trafił na Rade
Twoja osoba jest zawsze mile widziana na discordzie i mysle ze nie raz jeszcze pogadamy :)
na ten moment jeszcze nie prowadzimy żadnej rekrutacji na banerlorda ale mamy nadzieje jak tylko wyjdzie razem stoczymy niejedna bitwę :)
Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
Obrazek

KonradIIIPL

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: KonradIIIPL » 05 kwie 2020, 08:35

Witam Szanownych Rycerzy

Być może wielu z Was mnie pamięta, choć minęło parę lat kiedy ostatnio razem graliśmy.
Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę do Waszego klanu. Co o mnie? Lubie grać w gry z serii TW i M&B. Obecnie mam już 32 lata, dalej mieszkam za granicą (mam nadzieję, że to będzie ostatni rok). Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury. Pozdrawiam KonradIIIPL

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3023
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: IPL_Lord Legionista » 05 kwie 2020, 15:28

Witaj Konradzie
Temat z twoja kandydatura został przeniesiony do Rady która zbierze sie w nie długim czasie by debatować w twojej sprawie przez ten czas zapraszamy na discord i na wieczorne spotkania przy miodzie pitnym.
ps. podsyłam dane twojego oryginalnego konta ze zmienionym haslem pozdrawiam i do zobaczenia .
Obrazek
Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
Obrazek

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1808
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: IPL_Vino » 09 kwie 2020, 22:29

W nawiązaniu do rozmowy na discordzie, wstrzymujemy proces rekrutacji. Mimo wszystko zapraszamy do wspolnej gry
Obrazek

RahiM_23
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2020, 12:51

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: RahiM_23 » 12 kwie 2020, 18:43

Cześć. Już kiedyś myślałem nad dołączeniem do jakiegoś klanu, jednak ani w Warbandzie ani w OiM nie grałem w multiplayer. Początki Bannerlorda to dla mnie dobry pomysł na spróbowanie takiej gry. Zapoznałem się ze statutem. Wymagania co do wieku czy innych rzeczy spełniam i mam nadzieję, że niedługo usłyszymy się na Discordzie lub ts 8)

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1808
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: IPL_Vino » 13 kwie 2020, 00:37

Witaj, zaproś mnie na steam do znajomych lub napisz do mnie na discordzie
Obrazek

Bagiiietek
Posty: 5
Rejestracja: 22 gru 2020, 01:09

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: Bagiiietek » 23 gru 2020, 15:09

Witam.
Nie będę owijał w bawełnę, poszukuję polskiego klanu do grania w bannerka z "fajną rodzinną atmosferą". Jeżeli chodzi o staż w grze... to gram od samego początku wyjścia gry w ea, jednak w październiku musiałem zakończyć.Tego czasu doznałem nieoczekiwanych problemów z internetem które to wymusiły. Tydzień temu wyeliminowałem ten problemam więc chcę powrócić do gierki. Jeżeli chodził o mnie to uważam ocenianie samego siebie za mało obiektywne, więc jeżeli kogoś interesowało by moje życie prywatne, to zapraszam do rozmowy.

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1808
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: IPL_Vino » 23 gru 2020, 18:06

Cześć,

Napisz do mnie na steam albo discord , bo nie mogę Cie namierzyć
Obrazek

Skillzons
Posty: 1
Rejestracja: 01 lut 2021, 17:56

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: Skillzons » 01 lut 2021, 19:04

Cześć, nazywam się Sebastian i jestem obecnie uczniem IV klasy technikum informatycznego. W gry z serii m&b gram od około sześciu lat. Grałem w kilku mniejszych klanach w m&b ogniem i mieczem, a także brałem parę razy udział w meczach ligowych. Chciałbym dołączyć do waszego klanu z powodu braku zainteresowania samotną grą :D Statut oczywiście przeczytałem i akceptuje zawarte w nim informacje.


Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości