W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Dla zainteresowanych przystąpieniem do naszego klanu.
sicku
Posty: 11
Rejestracja: 06 gru 2011, 12:00

Postautor: sicku » 01 sie 2013, 21:35

Witam serdecznie klan Imperium Polskie.
Od wielu miesięcy nie byłem na Waszym forum, toteż postanowiłem go odwiedzić, po głębszym zastanowieniu się napisać to podanie do Waszego klanu.
Przedstawiać bym się nie musiał, gdyż zna mnie tu wielu z Was - niektórzy z tej lepszej strony, niektorzy z gorszej. Ale jednak kultura (i Wasz regulamin rekrutacyjny) nakazuje przedstawić się, toteż czynię to:
Mam na imię Kamil, 12 dni temu stuknęło mi ostatnie naście.
W tym roku ukończyłem ogólniaka, napisałem maturę, zdałem ją nie najgorzej i od października rozpoczynam studia. Jestem fanem serialu Spartacus, w szczególności postaci Celta Gannicusa, uwielbiam historię, filmy, FIFkę. Nie gram już w Warbanda od 1.5 miesiąca (może wróce, nie wiem, póki co po 3 latach mam dosyć tej gry, poza tym jestem zapisany do klanu CoR), ogólnie mało obecnie gram, gdyż są wakacje i tyram po 12h przy ocieplaniu domów... do jutra :D. Jednak wieczorkami, tak po 21 czas na grę w Chiva znajdę (chyba, że będę musiał wcześniej to też postaram się) :wink:
Dobra, podstawowe informacje macie, teraz ważniejsza informacja, dla starej gwardii IPL, która zna mnie od hohoh 2010 roku.

Wiem, że na początku mojego odejścia od Was nasze relacje (moje z Wami) uległy pogorszeniu. Winni są i tu i tu, ja jednak chcę wysunąć prawą dłoń i jeśli żywicie jakąkolwiek uraze wciąż do mnie, pogodzić się.
Chiva nie traktuje już jak Warbanda - gry, gdzie chce coś pokazać skillowo. Po prostu chce pograć w jakimś towarzystwie nie raz, nie dwa razy.

Kontakt steam - kamillo94pl.

Statut przeczytałem.
Ogólnie chcę dołączyć jako gracz Chiva, nie Warbanda - to drugie mnie póki co nie interesuję (także nawet nie włączę tego, jakbyście mnie zmuszali).

Liczę na szybko odpowiedź i danie mi szansy.

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 02 sie 2013, 14:25

Witaj,
Gratuluje osiągnięcia wieku dorosłego. Odwaga do napisania ponownego podania jest dla nas godna podziwu. W naszym klanie zdarzały się ponowne podania
i część z nich była przez nas rozpatrywana po dłuższym zastanowieniu. Tutaj niestety zbyt długo debatować nie trzeba było. Rada rycerska jest zgodna, że w tym
konkretnym przypadku musimy odmówić możliwości przeprowadzenia testów. Nie zgodzimy się z tym, że wina leży po obu stronach, ale nie będziemy teraz tego roztrząsać, ponieważ decyzja jest jednostronna. Jak zdążyłeś zauważyć nasza społeczność opiera się na wzajemnym szacunku, zaufaniu i dobrej atmosferze, dlatego nie możemy pozwolić sobie na brak zaufania do członków klanu Imperium Polskie. Swoim podaniem pokazałeś, że brakuje Ci również pokory i szacunku do rozmówcy. Koniecznie starasz się udowodnić komuś winę, szczególnie, że to Ty starasz się o ponowne przyjęcie a nie na odwrót. Nam nie odpowiada taki sposób dyskusji.Mimo wszystko dziękujemy za złożenie podania i życzymy sukcesów.

Fariel
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2013, 12:00

Postautor: Fariel » 01 wrz 2013, 09:19

Witam jestem Fariel mam 21 lat i chcialbym dolonczyc do waszego klanu. Gram przewaznie w Chivalrly Medieval Warfare gdzie mam juz 70 godzin spedonych w grze , z tego powodu chcialbym dolonczyc do jakiegos klanu aby wposlnie rozwijac swoje umiejetnosci bojowe i wpolnie tluc wrogow :) Pozdrawiam i dziekuje za rospatrzenie mojego podania.
Kontat GG 672535.

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 01 wrz 2013, 19:17

Prosiłbym o poprawienie podania. Cały ten temat zawiera dużo przykładów poprawnie napisanego podania. 2 zdania to troszeczkę za mało. Druga sprawa to ortografia - rozumiem, że ktoś nie musi operować językiem polskim na co dzień, ale zawsze można przepuścić tekst przez worda albo jakiegoś "sprawdzacza" online :).

Demonicrock
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2013, 12:00

Aplikacja

Postautor: Demonicrock » 14 wrz 2013, 19:09

Witam

Chciałbym dołączyć do waszego klanu.

Dlaczego chciałbym dołączyć do waszego klanu:
Uważam że seria Total War otwiera bardzo dużo możliwości w przypadku rozgrywek wieloosobowych (zastosowanie ciekawych strategii, współpracy, koordynacji działań). Wszystko to może być bardzo ciekawą rozrywką o ile znajdzie się fajnych ludzi z którymi można grać stąd moja aplikacja do waszej gildii.

Doświadczenie: W serię Total War gramy już od 4 lat zaczynałem grając w Medival. Wcześniej dużo grywałem w Napoleon Total War (około 400 h). Należałem do kliku klanów oraz grywałem w małych turniejach.
W Rome Total War 2 moje o doświadczenie jest niewielkie dopiero zaczynam moją przygodę z tym tytułem.

Aktywność w turniejach: W Rome Total War 2 na chwilę obecną brak
Napoleon Total War – małe turnieje

O mnie: 30 lat, zawód automatyk. Pracuje od poniedziałku do piątku grywam głównie w weekendy.

Zapoznałem się ze statusem.

Kontakt: Steam konto Demonicrock

Pozdrawiam
Demonicrock
<span style="font-weight: bold"></span>

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 15 wrz 2013, 11:52

Zakładam dla Ciebie temat

Huan
Posty: 4
Rejestracja: 21 paź 2013, 12:00
Lokalizacja: Londyn

Sexual Chocolate!

Postautor: Huan » 21 paź 2013, 23:22

Siemano

Mam na imie Marcin ale w mojej prywatnej twierdzy zwa mnie Huanem Smile Z zaintersowan to Ogolnie dziewczyny,nauka, imprezy i inne takie takie ale procz tego lubie sobie zdrowo ponapirac w roznego rodzaju gry typu tetris i tibia lol (jestem hardcorem)

12 lat gralem z CSa, od 2 lat regularnie cioram w League of Legends, od kilku lat rowniez cioram regularnie w TOTAL WARy roznego rodzaju Smile

z dodatkowych wazniejszych informacji:
- wymiary 90/60/90 (w zbroi)
- pierwszy poranny sik oddaje okolo 7:30
- 30 wiosen pieknego zywota
- Londynczyk z krwi i slomy
- zawodowo operator kamer/montazysta video ale grafiki i szeroko pojetego IT tez sie nie brzydze.
- lubie biegac boso po rosie....(lol)

Prosze o przyjecie i zaakceptowanie mojego podania/aplikacji poniewaz w przeciwnym wypadku bede zmuszony wbic sobie sztylet w piete a nastepnie zgwalcic rutka (to drugie brzmi niesmacznie)

Dodatkowe skille: Posiadam prawo jazdy kat.A i B, biegla obsluga pakietu office i moja mama pierze w rzece Smile

Ah od kilku dni gram tez w Chivalry i bije wszystkich jak leci Smile

zapoznalem sie ze statusem :wink:

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 21 paź 2013, 23:24

Statut przeczytany ?

Huan
Posty: 4
Rejestracja: 21 paź 2013, 12:00
Lokalizacja: Londyn

Postautor: Huan » 21 paź 2013, 23:26

IPL_Vino pisze:Statut przeczytany ?


Tak jest wodzu! do rana bede go recytowal na pamiec :)

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 22 paź 2013, 23:05

Temat dla Ciebie został założony!

Huan
Posty: 4
Rejestracja: 21 paź 2013, 12:00
Lokalizacja: Londyn

Postautor: Huan » 23 paź 2013, 18:50

urrrraaaaaaaa :)

o Panie to ty na mnie spojrzales!

Duczek
Posty: 15
Rejestracja: 27 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa

Podanie

Postautor: Duczek » 31 paź 2013, 18:04

Witam wszystkich

Nazywam się Robert, znajomi mówią na mnie Duczek, mam 18 lat od września. Część z was może mnie kojarzyć z SZ, REF'u lub IG. Aktualnie nie jestem w żadnym klanie.
W Total Wary gram od Rome 1, natomiast w multi zacząłem grać dopiero w Shogunie. Uważam, że jestem całkiem niezły. Po za tym grałem kiedyś jak już wiecie w WB i Chivalery.
IPL poznałem jeszcze w czasie bety WB, aktualnie jest straszna bieda jeżeli chodzi o multi w Rome 2, więc postanowiłem dołączyć do was i mieć z kim grać. Po za tym z tego co słyszałem i kojarzę w klanie macie fajną i dojrzałą atmosferę. Do złożenia podanie namówił mnie też trochę Legionista :)
Jestem z Pruszkowa, chodzę do 3 klasy liceum w Warszawie (profil mat/geo/niem). Lubię sport, głównie piłka nożna, koszykówka i ręczna. Po za tym filmy akcji, fantasy i komedie, chętnie czytam książki. Lubię też spędzać czas ze znajomymi i ładnymi dziewczynami :)
Nigdy nie brałem udziału w turniejach w TW. Aktualnie jako, że mam maturę w tym roku i DSD w styczniu, to czasu też nie za dużo na grę. Generalnie gram trochę w tygodniu (w środy i czwartki mam więcej czasu) i weekendy.
Statut przeczytał, zrozumiałem i zaakceptowałem.
Liczę na dobrą zabawę i polepszenie umiejętności

Pozdrawiam

Duczek

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 31 paź 2013, 22:48

Zakładamy temat.

ELITEofKingWarman88
Posty: 5
Rejestracja: 31 paź 2013, 12:00

Postautor: ELITEofKingWarman88 » 12 lis 2013, 16:41

Hello!


I like to join your great clan IPL. I am ELITEOFKINGWARMAN88, Or Warman8 for short. I been playing TW MP since March 2004 when I joined the 2.0 server on MTW1/VI and been playing actively ever since. I have 10 Hall of Fame Awards, 9 from Total War and 1 from RPG Guild, a non TW game site. I am a 3x Clan War Belt Champion, 7x CWB finalist. I am the Tournament Central Season 5 MTW/VI Champion and rack up some amazing records in my career. I am apart of the famous MTW/VI clan ELITE FORCE, and earned the title ELITEOF from them. I wish to join IPL because you guys are active and I want to be apart of a good clan and I want to lead you guys to a CWB and CWC win. I am also 25% Polish :).



Glory And Honor!

ELITEofKingWarman88

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 12 lis 2013, 17:43

We appreciate your interest in our clan. However, one of our rule says that the language used in our community is Polish. If you think you meet this requirement and you will be able to communicate with us using Polish language I can start recruitment procedure.


Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron