W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Dla zainteresowanych przystąpieniem do naszego klanu.
sir Artur
Posty: 369
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:00
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Postautor: sir Artur » 11 gru 2006, 08:13

witaj Bronti..powodzonka w testach wybacz ale z róznorakich przyczyn sam tego nie uczynię :cry:

Awatar użytkownika
Pless
Posty: 966
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:00
Lokalizacja: Ziemia Pszczyńska

Postautor: Pless » 11 gru 2006, 09:15

AVE

Witam serdecznie.

Na testy łap Rycerstwo najlepiej przed treningami - masz pewność , iż będziemy.

Treningi poniedziałki 19:00 i piątki 20:07. Powodzenia.

PS. Spraw sobie mikrofon i słuchawki oraz dobrze skonfigurowanego TSa.

n_t
Posty: 71
Rejestracja: 14 lut 2006, 12:00
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Postautor: n_t » 11 gru 2006, 13:48

Ty też Pless to zrób :)

Awatar użytkownika
Bronti
Posty: 71
Rejestracja: 10 gru 2006, 12:00
Lokalizacja: Susz

Postautor: Bronti » 11 gru 2006, 15:56

IPL Pless pisze:AVE

Witam serdecznie.

Na testy łap Rycerstwo najlepiej przed treningami - masz pewność , iż będziemy.

Treningi poniedziałki 19:00 i piątki 20:07. Powodzenia.

PS. Spraw sobie mikrofon i słuchawki oraz dobrze skonfigurowanego TSa.


Witam!
Najbardziej pasuje mi w piątki :wink:
Ale mam jedną bardzo ważną prośbę!
Chciał bym jeszcze się rozmówić z tymi Rycerzami, którzy będą mnie testować :wink: Nie to żebym jakieś przekręty na boku robił :)
Mikrofon ze słuchawkami mogę pożyczyć od kumpla ale Team Speaka raczej nie będe potrafił skonfigurować...

Awatar użytkownika
Pless
Posty: 966
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:00
Lokalizacja: Ziemia Pszczyńska

Postautor: Pless » 11 gru 2006, 23:58

Bronti pisze:Mikrofon ze słuchawkami mogę pożyczyć od kumpla ale Team Speaka raczej nie będe potrafił skonfigurować...


Musisz zainwestować 12 zł w taki sprzęt bez tego ani rusz - pomożemy ci skonfigurować - daj znać jak będziesz miał sprzęt i ściągnięty program.

Awatar użytkownika
Bronti
Posty: 71
Rejestracja: 10 gru 2006, 12:00
Lokalizacja: Susz

Postautor: Bronti » 12 gru 2006, 19:39

IPL Pless pisze:
Bronti pisze:Mikrofon ze słuchawkami mogę pożyczyć od kumpla ale Team Speaka raczej nie będe potrafił skonfigurować...


Musisz zainwestować 12 zł w taki sprzęt bez tego ani rusz - pomożemy ci skonfigurować - daj znać jak będziesz miał sprzęt i ściągnięty program.


Najpierw pożyczę od kolegi mikrofon ze słuchawkami! A jak Bóg da i zostanę Giermkiem wtedy zainwestuję! :wink:
Ok zgłoszę się czy to na gg czy na forum!
Ave!

Awatar użytkownika
Bronti
Posty: 71
Rejestracja: 10 gru 2006, 12:00
Lokalizacja: Susz

Postautor: Bronti » 15 gru 2006, 16:13

Wybaczcie, że jeden post pod drugim :wink:
Ze statutem oznajomiłem się i muszę stwierdzić, że się zgadzam :)
teraz muszę zająć się problemem TS o raz słuchawek...

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 1248
Rejestracja: 27 gru 2006, 12:00
Lokalizacja: £ódź

Postautor: Woland » 27 gru 2006, 01:53

Dobry Wieczór,

Nie wiem, czy dobrze trafiłem, nie wiem czy znalazłem ale w myśl hasła "szukajcie, a znajdziecie" badam czeluście internetu aby dostać się do klanu zrzeszającego graczy Medieval II : Total war (i nie tylko :P).
Może autobiografię zacznę o mojego stażu gry. Przygodę z serią Total War zacząłem dwa lata temu. Początkowo grałem w Medieval I, potem przerzuciłem się Rome'a i dodatek do niego. Nie grywałem jjednak bitew online.Preferowałem duże bitwy z komputerem.
W listopadzie tego roku zamówiłem w przedpremierze za pośrednictwem serwisu totalwar.org.pl długo oczekiwaną, drugą cześć Medievala i odrazu rozpocząłem podboje :) Tym razem spróbowałem swoich sił w grze online.
Gra odrazu przypadła mi do gustu, pomijając koszmarnie działające gamespy.
Dlaczego Imperium Polskie? Być może dlatego, że jestem miłosnikiem serii, takim jak Wy - który spędził wiele godzin przed monitorem i prowadził legiony/rycerzy do zwycięstwa. Myśle, że wielu z Was jest także miłośnikami historii (nie chwaląc się jestem finalistą konkursu historycznego "Losy i dzieje oręża polskiego - Od Cedyni do Orszy")
- więc mógłbym się z Wami identyfikować. Zapomniałem nadmienić, że mam ukończone 16 lat i uczęszczam do liceum. Bariera wiekowa jest więc spełniona. Swój przydługawy i nudny wywód kończe podaniem najważniejszych danych.
nick na gs : bamboszinio
gg : 4648517

Oczywiście posiadam oryginale wersje RT, BI i M2.

Pozdrawiam Serdecznie i licze na zainteresowanie moją kandydaturą. Jednocześnie zapraszam na gg w celach dyskusyjnych na tematy związane z grą jak i ogólnie pojętą historią :)

Bamboszinio

Awatar użytkownika
Miokal
Posty: 146
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:00
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Miokal » 27 gru 2006, 02:12

No cóż, w zasadzie wszystko co chcemy o Tobie wiedzieć napisałeś, pozostaje mi jedynie napisać, że musisz stoczyć bitwy testowe z 3 rycerzami, szukaj nas na GS, umawiaj sie na gg :)

powodzenia :)

Awatar użytkownika
Bronti
Posty: 71
Rejestracja: 10 gru 2006, 12:00
Lokalizacja: Susz

Postautor: Bronti » 27 gru 2006, 14:05

Jestem już po trzech pojedynkach i po sześciu bitwach z Rycerzami...
Teraz czekam na waszą opinię w mojej sprawie...
Chodź już chyba wiem jak będziesz decyzja Szanownego Grona Rycerzy Imperium Polskiego...
Chciał bym jeszcze podziękować za czas poświęcony mojej osobie!
Niech was prowadzi Biały Orzeł!
Bywajcie!

Awatar użytkownika
Miokal
Posty: 146
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:00
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Miokal » 27 gru 2006, 14:24

Bronti, masz temat o swojej osobie, tam pisz :P

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 1248
Rejestracja: 27 gru 2006, 12:00
Lokalizacja: £ódź

Postautor: Woland » 27 gru 2006, 19:40

Rozegrałem już trzy pojedynki z Miokalem, czekam na następnych przeciwników :) Termin do uzgodnienia na gg.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
_Pruber
Posty: 1057
Rejestracja: 12 lut 2006, 12:00
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: _Pruber » 28 gru 2006, 00:02

Witam Bamboszinio i czekam na walkę. Poczuj na twarzy moją stalową, skromną rękawiczkę :).

PS Otwieram nowy temat specjalnie dla Ciebie. Od tej pory to w nim głos klanu przemawiał będzie do Ciebie. Korzystaj bo tam właśnie ujrzysz wszelkie decyzje nasze dotyczące Twojej osoby.

Awatar użytkownika
Marcinus
Posty: 2
Rejestracja: 28 gru 2006, 12:00
Lokalizacja: Vladislaviensis

rekrutacja

Postautor: Marcinus » 28 gru 2006, 01:58

Cześć.Nie bedę się rozpisywał o mojej skromnej osobie.Jestem juz dość stary(30 lat) więc czas się ustabilizować i znależć sobie klan.Na multiplayerze gram dopiero od Rzymu,wcześniej nie miałem łącza,grałem tylko kampanię i bitwy od Szoguna po Medieval.Teraz mam średnie łącze i o ile dopisze wolny czas mam ochotę na wspólnote,notabene "rycerską".Piszę to bo czytałem statut i odpowiada mi jego surowość.Paladynem pewnie nie zostanę,ale sprawdzcie mnie na gs,może los się uśmiechnie i będę Giermkiem. :lol: edit:Gram na MTW2 ,ponieważ jak tylko zaistniała możliwość zmiany porzuciłem Rzym...

gg 691020

nick na GS:Naszul

zapisany do turnieju Medieval 2 Championship ,więc często jestem na Gs,jeśli nie ma mnie w pracy.Pozdrawiam Rycerstwo gromkim:Niech żyje Rzeczpospolita Obojga Narodów,jej wrogom śmierć!!! :twisted:

EDIT:Pruber pisze tu odpowiedż na twoje pytanie:Nie mam czasu na zakładanie nowego klanu,poza tym myślę że kilka klanów na scenie już mi podpadło(chamstwo i arogancja niektórych osób)a jeszce o was złego nie usłyszałem ,może poza n_t.Trochę sie rozpisywał o tym.Może u was znajdę kozacką atmosferę.Cóż szkodzi spróbować...Statut mi się podoba poza tym,dosyc stanowczy i zwięzły,to lubię :D

Awatar użytkownika
_Pruber
Posty: 1057
Rejestracja: 12 lut 2006, 12:00
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: _Pruber » 28 gru 2006, 03:23

Witam!!!
Mógłbyś napisać jeszcze dlaczego akurat IPL???
I dla Ciebie tworzę nowy temat w dziale "Rekrutacja" więc od teraz korzystaj z niego a nie zostaniesz w tyle :).
Teraz czekają Cię walki testowe z 3 rycerzami. Czekamy, kontaktuj się przez gg. Powodzenia.


Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron