W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Dla zainteresowanych przystąpieniem do naszego klanu.
Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 20 paź 2012, 22:57

Decyzją rady rekrutacja do klanu Imperium Polskie zostaje zamknięta na czas nieokreślony.

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 17 lis 2012, 14:25

Rekrutacja do sekcji Chivalry została otwarta

mackoff
Posty: 142
Rejestracja: 21 lis 2012, 12:00

Postautor: mackoff » 21 lis 2012, 18:05

<b>Staż gry:</b>
W gry Total War gram od czasu Shogun Total War i Medieval Total War (jedynki nie dwójki), przeszedłem przez wszystkie tytuły jednak tylko na trybach dla jednego gracza - tylko kampania. Aktualnie gram w Shogun 2 Total War.

Aktualnie posiadam Medieval 2 Total War wraz z dodatkiem Kingdoms oraz Shogun 2 Total War (bez Zmierzchu Samurajów)

<b>Powód napisania podania:</b>
Chcę spróbować gry online w Total War - w szczególności pojedynczych bitew z żywym przeciwnikiem. W przyszłości kto wie być może także udało by mi się wystąpić w jakimś turnieju. :)

Wasz klan, statut, jego osiągnięcia i wpisy na forum utwierdzają mnie w przekonaniu że jest to odpowiednie miejsce aby:
-dobrze się bawić
- poznać ciekawych ludzi i stać się częścią czegoś trwałego i dobrego jakościowo
- rozpocząć swoją przygodę z multiplayerem w Total War


<b>Turnieje:</b>
Nigdy nie brałem udziału - w przyszłości chętnie spróbuje.

<b>Kim jestem:</b>
Imię: Maciek, wiek: 29lat. Miejsce zamieszkania: Pruszków Zawód:Pracownik biurowy. W total War kocham się od czasu Shoguna i Medievala. Historycznie szczególnie pociąga mnie starożytność ze wskazaniem na starożytny Rzym za czasów Republiki. Poza tym mam żonę i psa - na razie bez dzieci.
Moje hobby to sport (piłka nożna), książki (szczególnie J.R.R. Tolkien), gry karciane i planszowe, podróże.

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 21 lis 2012, 19:10

Napisałem Ci PW

maciokoki
Posty: 7
Rejestracja: 14 mar 2011, 12:00

Postautor: maciokoki » 24 lis 2012, 13:41

- grałem jakieś 2-3 lata w warbanda z przerwami a obecnie pogrywam w chivalry medieval warfare

- Interesuje mnie coś więcej niż tylko granie solo i raz gdy byłem na waszym serverze w Chivalry zgłosiłem chęć przyłączenia się (wtedy rekrutacja była zamknięta) powiedziano mi abym obserwował stronę i oto jestem :]

- Co do turniejów,treningów czy innych pojedynków będę na pewno aktywnym uczestnikiem

- nazywam się Mateusz 27 lat na karku i bez dzieci (na szczęście xD) a pracuję obecnie dorywczo jako zaopatrzeniowiec. Interesuję się sportem oraz jak widać grami komputerowymi nastawionymi na multiplayer :]

ps. kiedyś składałem do was podanie ale niestety musiałem się wycofać

edit: zapoznałem się ze statutem

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 24 lis 2012, 16:09

Czy zapoznałeś się ze statutem ?

maciokoki
Posty: 7
Rejestracja: 14 mar 2011, 12:00

Postautor: maciokoki » 24 lis 2012, 16:38

dopisałem :]

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 25 lis 2012, 12:23

Temat rekrutacyjny założony.

Verdil
Posty: 14
Rejestracja: 27 lis 2012, 12:00

Postautor: Verdil » 27 lis 2012, 16:57

Staż gry:
Granie „single” w gry typu Total war oraz Ogniem i mieczem
Na koncie steam mam gry takie jak: Napoleon Total War oraz Shogun II no i oczywiście Chivalry w którego planuje teraz sporo grac. Moje doświadczenie raczej jest niski (lub jak kto woli –bardzo niskie) w tych grach …jednak jestem starym graczem Multi gier innego rodzaju (parę lat w Lineage 2 na officjal serwerach)

Powód napisania podania:
Bo wygląda na to ze podchodzicie do tematu w miarę sensownie…. Komunikacja TS oraz treningi sa zachęcające. Dodatkowo przyjmujecie tylko pełnoletnich graczy dzięki czemu może nie ogłuchnę słuchając napinających się małolatów.

Turnieje:
Nigdy nie brałem udziału ale z chęcią bym w przyszłości wziął
Kim jestem:
Nazywam się Szymon i mam 29lat. Mieszkam w stolicy Warmii i Mazur, tutaj też pracuję i się uczę.
Status:
TAK zapoznałem się

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 27 lis 2012, 16:59

Zakładam dla Ciebie temat.

Leriss
Posty: 2
Rejestracja: 27 lis 2012, 12:00

Postautor: Leriss » 27 lis 2012, 22:11

Staż Gry:

W Chivalry gram od około dwóch tygodni, codziennie po pracy (pracuję na 2 zmianę, dlatego online jestem między 23-3 w ciągu tygodnia - w weekendy więcej o wiele). Uważam, że całkiem dobrze wymachuję młotem oraz włócznią :wink:

Powód który skłonił mnie do złożenia aplikacji do klanu IPL:

Pogrywam często na waszym serwerze Chivalry, poczytałem sobie właśnie nieco o waszym klanie, poGoogle'owałem, podoba mi się wasz system rang oraz podejście (procedury, jasny statut - to jest to). Rozmawiałem również nieco na ten temat z jednym z was.

Informacje na temat aktywności w turniejach:

Kiedyś byłem mistrzem europy 1v1, lecz w grze Call of Duty 4 :wink:
W M&B i serie TW grałem głównie na single, mało kiedy online.

Kim(czym) jestem, czym się zajmuję, coś o sobie:

Pracuję na pełen etat jako Młodszy Administrator Serwerów Linux na drugą zmianę (stąd moja dostępność w grze od pon-pt w godzinach późno wieczornych), planuję iść na studia (aemisieniechceeee), mam 22 lata, czasem wpadam do dziewczyny która mieszka w Warszawie. Słucham Rock/Metal i lubię browary oraz dobre towarzystwo.

Mój login Steam: lerisspl (pierwsze konto kiedyś sprzedałem niestety, dlatego pl na końcu).

Zapoznałem się w pełni ze Statutem IPL.

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 28 lis 2012, 01:23

Wydaje mi się ,że będzie duży problem z uczestnictwem w treningach ponieważ rozgrywamy je w poniedziałki i czwartki od 20-22 a w weekendy gramy trochę luźniej. Mimo, iż życie klanowe toczy się 24/7 to wymagamy od siebie uczestnictwa na treningach i sparingach. Obawiam się ,że może być to bariera nie do przejścia niestety.

Leriss
Posty: 2
Rejestracja: 27 lis 2012, 12:00

Postautor: Leriss » 28 lis 2012, 01:54

Rozumiem. Dziękuję jednakże za poświęcony czas i życzę samych sukcesów!

Awatar użytkownika
Wulfryk
Posty: 42
Rejestracja: 13 gru 2012, 12:00
Lokalizacja: Kraków

Wulfryk - informacja rekrutacyjna

Postautor: Wulfryk » 14 gru 2012, 13:43

Dzień dobry, wszystkim !

Na początek pragnę zaznaczyć, że zapoznałem się ze statutem klanu Imperium Polskie i w pełni go rozumiem oraz akceptuję. Przeczytałem także informację o zasadzie przyjmowania do klanu.
Mam 31 lat.

STA¯ GRY:
No cóż, wiele mógłbym napisać ponieważ na komputerze grywam od circa
21 lat, odkąd dostałem z jakiejś okazji, której nawet nie pamiętam Amigę 500. Grywam głównie w gry strategiczne, które nawiązują do historii i pozwalają na jej odtwarzanie i zmienianie. Drugim ulubionym przeze mnie gatunkiem są gry pokroju Mount & Blade czy Chivlary: Medieval Warfare czyli takie historyczne "zręcznościówki", poza tym jestem miłośnikiem przygodówek wszelakiej maści oraz gier cRPG.
Aktualnie grywam namiętnie w serię Total War, Civilization 5, Chivlary.
W swoich zbiorach posiadam calą serię TW, Warbanda i całe mnóstwo innych gier. Z niecierpliwością wyglądam wydania Rome 2: Total War.

POWÓD Z£O¯ENIA PODANIA:
W ostatnim tygodniu, naszły mnie rozmyślania jak by to było gdyby znaleźć się w grupie podobnych mnie miłośników komputerowej rozrywki,
i móc zagrywać wspólnie ku chwale znakomitego klanu na jaki mi wyglądacie. Podskórnie czuję, że jesteście dobrze zorganizowani i macie tradycję co dobrze rokuje ponieważ szybko się przywiązuję do tego co robię. Gram od dawna, gram nadal i grać będę już chyba do końca swoich dni :), jest to jedno z moich głównych hobby i zwyczajnie byłoby miło przesiąść się czasem z singlowego grania do multiplayerowej gry ze znajomymi (niestety żaden z moich znajomych z reala nie grywa).

INFORMACJA O AKTYWNO¦CI W TURNIEJACH:
Nigdy nie bralem udziału w żadnym turnieju gier komp. niestety.

O SOBIE:

Jak już wspominałem mam 31 lat, jestem ojcem 8 miesięcznej córki i szczęśliwym mężem fantastycznej kobitki.
Z zawodu i wykształcenia jestem architektem , z zamiłowania malarzem.
Czasu na grę jest sporo ponieważ mam wolny zawód a ostatnio częściej zajmuję się malowaniem niż projektowaniem także bardzo ciężko jest określić ile czasu ja w ogóle pracuję bo w zasadzie nie pracuję tylko dobrze się bawię robiąc to co kocham. Interesuję się sztuką - głównie malarstwem, historią, łowiectwem, prawem, filozofią, muzyką no i oczywiście grami komputerowymi.
Jestem osobą bezkonfliktową, otwartą na innych ludzi no i elastyczną.
Nie wiem czy jest sens więcej o sobie pisać, bo jeżeli mnie przyjmiecie z pewnością poznamy się bliżej.
Tymczasem czekam na jakąkolwiek odpowiedź.

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 14 gru 2012, 14:06

Witamy, twój temat rekrutacyjny został postawiony.


Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

cron