W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Dla zainteresowanych przystąpieniem do naszego klanu.
Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 23 cze 2011, 20:48

masz już temat, wiesz co robić.

Awatar użytkownika
Grzewit
Posty: 403
Rejestracja: 21 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Oświęcim

Postautor: Grzewit » 03 lip 2011, 23:18

Chłopaki przepraszam za ostatnie zgłoszenie (podanie do klanu), które napisałem zbyt pospiesznie. Pewnie myślicie, że wycofałem ponieważ pogadałem z Aronem na temat Baela i usłyszałem że nie ma szans to ja też zrezygnowałem z potencjalnego członkostwa w IPLu. Chciałbym za to przeprosić i przedstawić tak jak to było naprawdę. Napisze wam to samo co napisałem Vinowi: jeszcze w ZKMie myśleliśmy o tym żeby stworzyć nowy klan bo w ZKMie nam się przestało podobać przez Lucka. Zrobiliśmy masowe odejście z klanu i planowaliśmy się założyć klan. Mieliśmy komunikator, forum ale ludzie zaczęli się rozchodzić. Część poszła do REFu inni wrócili do ZKMu więc pomyślałem sobie że plan upadł dlatego złożyłem podanie lecz następnego dnia Bael do mnie pisze co z tym klanem, przecież trochę ludzi jest (ponad 10 osób) więc robimy. Obiecałem mu wcześniej że mu pomogę a nie chciałem się stać osobą nie słowną więc musiałem wycofać całe podanie. Uwierz mi zrobiłem to z ciężkim sercem zwłaszcza że już Berek do mnie pisze z radością że wracam, Rabbe też się cieszył. Wydawało mi się że Haller też jak z nim robiłem testy.
Tak to z grubsza wyglądało. Rozumiem jeżeli nie będziecie chcieli rozpatrywać tego podania. Nabrudziłem sobie w "papierach".
Mam jednak nadzieję, że dacie mi szanse na dołączenie do was ponieważ muszę wam powiedzieć, że byłem w paru klanach, na paru tsach w tym tsie REFu, mumblu ZKMu, OFRu u Grey Order i nie spotkałem się tam z taką atmosferą, szacunkiem jaki panuje w IPLu. Wy pokazujecie, że skill nie jest najważniejszy tylko to co jak się ktoś zachowuje i co sobą reprezentuje a nie to jak macha myszką. Największym tego przykładem jest chyba Aron, który nie ukrywajmy przeciętnym graczem ale jego zachowanie pokazuje jego klasę. Poza tym tęskni się za rozmowami z wami, śmianiem na tsie, treningami itp.
Znacie mnie, wiecie jak gram, wiecie jakie mam gry więc tego nie muszę pisać. Jeżeli będzie potrzebna to napiszę.
Tak zapoznałem się ze statutem.

Pozdrawiam Grzewit.

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 03 lip 2011, 23:53

Grzewicie, będąc słownym nie zmienia się zdania co 5 minut. Wstąpienie do IPL to decyzja świadoma i nie może być tak ,że każesz mi usuwać i stawiać ponownie tematy rekrutacyjne bo jest to niepoważne. Niestety przykro mi to mówić ale nas mało interesuje skąd ta nagła zmiana zdania - nas interesuje to, czy kandydat naprawdę chce dołączyć do klanu ty w pewnym momencie się zawahałeś. Niestety ale nie możemy postawić kolejnego tematu rekrutacyjnego. Mimo to życzymy Ci powodzenia na scenie Warbandowej.

Awatar użytkownika
Keczup
Posty: 545
Rejestracja: 31 paź 2010, 12:00
Lokalizacja: Częstochowa-Sląsk

Postautor: Keczup » 06 lip 2011, 15:46

Witam Was ponownie.
Tak jak Grzewit chciałbym wystąpić z ponowną prośba przyjęcia mnie do klanu.
Grzewit odszedł z własnej woli ja zostałem wyrzucony i wiem jak bardzo zniszczyłem sobie Wasze zaufanie mam nadzieję że uda się to naprawić.
Miałem trochę czasu żeby przemyśleć niektóre sprawy odnośnie mojego zachowania i pyskówką do Rycerzy mój charakter
bardzo się oszlifował w związku z różnymi sprawami rodzinnymi.
Wiem,że nie muszę się rozpisywać ponieważ to nic nie zmieni to czy zostane przyjęty zależy tylko od Was i czy dacie mi drugą
szanse.
Tutaj w ostatnim zdaniu mogę jedynie zacytować Grzewita
" Poza tym tęskni się za rozmowami z wami, śmianiem na tsie, treningami"

Podrawiam Keczup

Awatar użytkownika
Deathlord
Posty: 895
Rejestracja: 29 kwie 2008, 12:00
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Postautor: Deathlord » 06 lip 2011, 17:26

Kiepski moment sobie wybrałeś bo akuratnie Rycerstwo na zjazd się powoli szykuje więc na odpowiedź możesz czekać nawet do wtorku. Niemniej szczęścia życzę, będzie Ci potrzebne.

Btw. Dlaczego masz dalej giermkowy banerek??

Awatar użytkownika
Keczup
Posty: 545
Rejestracja: 31 paź 2010, 12:00
Lokalizacja: Częstochowa-Sląsk

Postautor: Keczup » 06 lip 2011, 17:38

Masz racje nie usuwałem ponieważ na konto nie wchodziłem od dwóch miesięcy już usuniety.

Awatar użytkownika
Aron
Posty: 3005
Rejestracja: 06 kwie 2007, 12:00

Postautor: Aron » 06 lip 2011, 18:07

Ave
jak myslisz Konsulu bo ja......
myślę ze nie zgodze sie kompletnie...aby teraz zaprzątać sobie głowę




...ale obiecuje ze poruszymy twój temat i porozmawiamy o tobie na zlocie przy kufelku" Jasnego pełnego " na zlocie i mysle ze to jasne zadecyduje o twoich losach mozesz nam życzyć jedynie smacznego
Pozdrawiam
IPL{RYCERZ}ARON

Awatar użytkownika
Keczup
Posty: 545
Rejestracja: 31 paź 2010, 12:00
Lokalizacja: Częstochowa-Sląsk

Postautor: Keczup » 06 lip 2011, 20:12

Oczywiście niema sensu. Jeden dwa tygodnie nie graja roli a zjazd jest raz na rok. Nigdzie się nie pali.

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 11 lip 2011, 14:27

Rycerze podczas zlotu debatowali nad tym ,czy możesz starać się o przystąpienie do klanu.

Musisz wiedzieć keczupie ,że podczas naszego zjazdu byłeś nieodzownym elementem zwłaszcza podczas grillowania. Dlatego postanowiliśmy przy okazji zagłosować czy pozwolić Ci rozgrywać testy czy też nie .

A że byłeś akurat pod ręką to wyglądało to mniej więcej tak:

Obrazek

Jak widać więcej głosów jest za tym abyś mógł rozgrywać testy zatem temat dla Ciebie stoi.

WARXZ
Posty: 93
Rejestracja: 02 mar 2011, 12:00

Postautor: WARXZ » 22 lip 2011, 15:58

Pisałem do was pewien czas temu około 3 miesięcy. Wstępnie byłem umówiony na testy ale troche się ich bałem więc coraz bardziej odwlekałem do tego stopnia że mój temat został zamknięty.
Później coś odciągneło mnie od gry w napoleona - może jakaś inna gra (sam do końca nie pamiętam).
Dzisiaj chciałbym prosić o rozpatrzenie mojego podania jeszcze raz i o możliwość rozegrania testów.
Regulamin przeczytany, wszystkie wymagania spełnione.
Aktualnie posiadam:
Napoleon:Total War
Mount & Blade Warband
W planach:
Medieval II: Total War

Awatar użytkownika
IPL Michaś
Posty: 1205
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:00
Lokalizacja: Starachowice

Postautor: IPL Michaś » 22 lip 2011, 16:06

Witamy juz zakładam dla Ciebie temat

Awatar użytkownika
Arthasan
Posty: 33
Rejestracja: 25 lis 2009, 12:00

Podanie Arthasana

Postautor: Arthasan » 28 lip 2011, 17:16

Cześć. Chciałbym dołączyć do waszego klanu. Jakiś miesiąc temu rozmawiałem na ten temat z Aronem, napisałem nawet pożegnanie na forum REFu, ale lider zaproponował mi zostanie, przedstawiał wizje na naprawę klanu itd... Nic z tego nie wyszło. W Warbanda gram od 4 września 2009 godzina: 16:35. Do IPLu chciałem dołączyć już dawno, dawno temu, ale niestety nie miałem wystarczającego wieku. Teraz, kiedy już mogę złożyć podanie, chciałbym razem z wami miło spędzać czas :)

Tak na prawdę mam na imię Kuba, mam 16 lat i mieszkam w Szklarskiej Porębie. Takie miasteczko turystyczne w Sudetach. Obecnie uczę się w szkole. Lubię czytać książki, spotykać się ze znajomymi i grać w Warbanda :twisted:

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
Arthasan

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 28 lip 2011, 22:10

temat stoi.

Awatar użytkownika
Konrad III
Posty: 454
Rejestracja: 27 maja 2009, 12:00

Postautor: Konrad III » 25 sie 2011, 03:13

Cześć chłopaki, chciałbym ponownie wstąpić do jakże elitarnego klanu IPL, wiem popełniłem błąd... dlatego chciałbym go naprawić i pochopnie jak poprzednio decyzji nie podejmować. Jednocześnie chciałbym przeprosić Lorda Legionistę za mój wybuch złości :wink: pozdrawiam Konrad III. :>

Cichy
Posty: 4
Rejestracja: 14 wrz 2011, 12:00

Postautor: Cichy » 14 wrz 2011, 23:45

Ave! Witam wszystkich.
zgłaszam się do Was z prośbą o rozpatrzenie mojej kandydatury. Na multi jestem od jakiś ~2lat, z licznymi przerwami.
Nazywam się Andrzej, mam 22 lata, mieszkam i studiuję we Wrocławiu. Posiadam oryginalnego Romka, Medka, Empira i Napka. Jednak najczęściej gram na medku, czasem na romku.
Czemu chcę do Was dołączyć? bo chcę grać i uczyć się od najlepszych, oraz stale podnosic swoje umiejętności. Grałem już z Clearem i Markusem w jesieni ¦redniowiecza 3 i chyba co nieco o mnie i moich umiejętnościach (jeśli jakieś są) wiecie. Proszę o dalsze szanse wykazania się i pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
Salve!

moje dane kontaktowe:
gg:6215722
nick GS: [TIN]_Cichy


Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości