W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Dla zainteresowanych przystąpieniem do naszego klanu.
Dudek
Posty: 86
Rejestracja: 25 cze 2010, 12:00

Postautor: Dudek » 23 lip 2010, 14:38

Witam! Chciałbym dołączyć do klanu. Gram w Medieval 2, Empire, Napoleon oraz M&B Warband. W serie total war gram około roku, a w Warbanda od premiery.
Do klanu chciałbym dołączyć aby nieco podszkolić się w grze oraz dla dobrej zabawy.
Jestem uczniem (pierwsza klasa liceum) oraz piszę artykuły do gazet itp.

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 23 lip 2010, 14:39

witaj, w końcu ktoś z ntw... :D

Awatar użytkownika
Aron
Posty: 3005
Rejestracja: 06 kwie 2007, 12:00

Postautor: Aron » 23 lip 2010, 14:46

Witaj ,niebawem załozymy topik w ktorym bedziemy omawiac twoja sprawe

Resid
Posty: 2
Rejestracja: 12 sie 2010, 12:00
Lokalizacja: Pomorskie

Postautor: Resid » 12 sie 2010, 22:01

Witam.Gram w Warband od 3 tygodni,wcześniej grałem w mounta bez dodatku :wink: .Podałem do was podanie gdyż macie fajną nazwe klanu i podobno gracie klanowo z zagranicą.Moim najlebszym trybem gry jest oblężenie,duel i bitwa(bez "odrodzenia").Grałem w Rome total war i medivala.Jestem uczniem i interesuje się historią.Byłem w klanach;Bractwo ognia-Bractwo krwi-Jesteśmy ziomy(wszystkie niestety się rozpadły :( ) Jestem w 100% gotów do ćwiczeń. GG-21179769. {Proszę pisac na pm)ps-zapoznałem się ze statutem)wiek-16

Awatar użytkownika
IPL_Rara
Posty: 321
Rejestracja: 06 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Rara » 12 sie 2010, 22:17

Ile masz lat ? Zapoznałeś się ze statutem ?

Awatar użytkownika
AbsynT
Posty: 4
Rejestracja: 15 sie 2010, 12:00

Postautor: AbsynT » 15 sie 2010, 17:26

Cześć jestem Krzysiek, nie piję od czterech miesięcy :lol: , chciałbym wstąpić do waszego klanu. Skłoniła mnie do tego propozycja jednego z rycerzy :) W serię Total War gram od premiery Rome. W Warbanda od kilku tygodni po premierze w Polsce. Na codzień uczę się w liceum i zajmuję RR. Zapoznałem się ze statutem klanu, mój wiek to 17 lat. Interesuję się historią, zajmuję się odtwórstwem historycznym w obrębie XIII i XV wieku :wink: Jako krzyżak w jednym z bractw rycerskich.

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 15 sie 2010, 17:27

Napisz coś więcej, jakie masz zainteresowana , ile masz lat i czy przeczytałeś statut

Awatar użytkownika
Kamillo
Posty: 424
Rejestracja: 30 sie 2010, 12:00
Lokalizacja: Zawiercie

Postautor: Kamillo » 30 sie 2010, 22:11

Witam, witam.
Me imię to Kamil, pochodze z małej mieściny blisko Częstochowy (w celach bezpieczeństwa nie podam jej dokładnej nazwy :P).
W Warbanda gram od dnia premiery, niestety w singla (posiadałem piracką kopię gry). Teraz zakupiłem Warbanda w steamowej przecenie, gre bede mial jutro ok. 19 (coś bank nie może się ogarnąć).
Proszę nie oczekiwać odemnie jakiś cudów władania mieczem, toporem, lancą czy łukiem, pr0 nie jestem, ale może kiedyś :P Tak na serio to doświadczenia w Warbandzie mam praktycznie 0 (tylko tyle co z singla na poziomie trudności 60 coś %). Przeczytałem ogólne zasady i wiem, że wymagana jest "gra wstępna" (bez skojarzeń). Mile by było, jakby się ktoś z adminów z tym wstrzymał i pozwolił mi nabrać doświadczenia (potrzebuje czasu tak do października).
Ok teraz napisze moje zainteresowania i wiek.
Mam 16 lat i od środy zaczynam 1 klase ogólniaka, z tego powodu grać będę mógł tylko w weekendy (gdyż uprawiam siatkówke, pływanie i badmintona), a potrzebuję też czas na nauke.
Moje zainteresowania to historia (zaczynając od starożytnej Grecji, aż po czasy XX w.), sport, Arnold Schwarzenegger :D

Ufff.. ale się rozpisałem, prosze jakoś rozpatrzyć mój wniosek, dać mi czas na trening weekendowy i nie wymagac odemnie za wiele, bo ja to mogę co najwyżej zbroje podawać xD

Btw, bym zapomnial - nie mam doświadczenia w grach strategicznych, iż nie lubie ogólnie gier strategicznych, wyjątkami są M&B + Warband, jakieś RPGi typu Wiedźmin oraz gry typu hack`n`slash (czy jak to sie zwie), chodzi mi o np. Torchlight, Dungeon Siege.


ZAPOZNA£EM SIę ZE STATUTEM.

Awatar użytkownika
Lord Dariusz
Posty: 430
Rejestracja: 24 paź 2007, 12:00
Lokalizacja: Radomsko

Postautor: Lord Dariusz » 30 sie 2010, 22:21

Witamy.
Jednak ta mała mieścina blisko Częstochowy może być ciekawa :wink: także jakbyś mógł to poda jej nazwę :)
Niebawem zostanie założony temat w twojej sprawie :)

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 30 sie 2010, 22:23

Podczas testów twoje umiejętności mają małe znaczenie. Bierzemy pod uwagę trochę inne rzeczy. Nie ma powodów do obaw. Proponuje rozpocząć testy od razu. Niestety prawda jest taka, że decyzja o przyjęciu nie może być podjęta bez rozegranych testów. Napisz jeszcze czy zapoznałeś się ze statutem i wkrótce założymy dla Ciebie temat.

Awatar użytkownika
Kamillo
Posty: 424
Rejestracja: 30 sie 2010, 12:00
Lokalizacja: Zawiercie

Postautor: Kamillo » 30 sie 2010, 22:25

IPL_Lord Dariusz pisze:Witamy.
Jednak ta mała mieścina blisko Częstochowy może być ciekawa :wink: także jakbyś mógł to poda jej nazwę :)
Niebawem zostanie założony temat w twojej sprawie :)


No skoro nalegasz - Zawiercie (50km od Częstochowy, ale nie ma w pobliżu innego większego miasta) :)

Awatar użytkownika
Kamillo
Posty: 424
Rejestracja: 30 sie 2010, 12:00
Lokalizacja: Zawiercie

Postautor: Kamillo » 30 sie 2010, 22:37

Fakt, zapomniałem o Dąbrowie, a byłem tam niedawno rowerem :)
No ale wiemy co i jak.

Rara - a ty co? Myszków? Kromołów? Ogrodzieniec, Poręba, Pilica?

Awatar użytkownika
IPL_Rara
Posty: 321
Rejestracja: 06 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Rara » 30 sie 2010, 22:50

Dąbrowa ^^

Awatar użytkownika
IPL_Dunleap
Posty: 893
Rejestracja: 02 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Fountainstown
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Dunleap » 02 wrz 2010, 22:24

Witam

Właśnie pomyślnie zdałem maturę za granicą, jednak wciąż nie biorę życia zbyt poważnie. Mam 18 lat na kompie spędzam dużo czasu głównie ogląda na anime ale grać też potrafię. Osobiście Wolę FPS-y i RPG ale czasem lubię pograć w strategię. Najwięcej wprawy mam w Company of Heroes. Gra Mount and Blade mnie zainteresowała i kupiłem wszystkie części. Pare tygodni temu nabyłem Warbanda, (wcześniej miałem pirata na próbę) chwile pograłem na multi i mi się spodobało. Chętnie stoczyłbym planowane bitwy dlatego chce dołączyć do klanu, gdyż w normalnej wersji brak dowódców i często w oblężeniach ginie masa ludzi nim rozwalą bramę. Wolałbym zagrać z pewnym planem i wytrenowanymi żołnierzami :D nom ale przede wszystkim zabawa.

PS. moje gg 10544046, przeczytałem zasady! chętnie stoczę pojedynki na M&BW gdy któryś z rycerzy przyj,moje moje zaproszenie i będę mógł do niego napisać!

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 02 wrz 2010, 22:31

Wkrótce zostanie założony dla Ciebie temat.

PS Gratuluję zdanej matury :).


Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości