overwatch-ft

Inne gry czyli w co się grywa

Oczekiwanie na Mount & Blade: Bannerlord trwa, Total War: Arena wciąż zamknięta po ostatnich testach a Total War: Warhammer nie chwycił. Aktywność na TW: Attila umarła a Rome II choć dzięki kilku osobom jeszcze oddycha to rokowania lekarzy nie dają dużo nadziei. Oficjalnej aktywnej gry klanowej chwilowo brak a grać w coś wspólnie trzeba aby nie wegetować już kompletnie. Był Planetside 2, Battlefield 3, World of Tanks, War Thunder, GTA V, DIRT: Rally, Life is Feudal: Your Own, Age of Empires 2, a ostatnio także nowi Kozacy. Było też sporo innych wynalazków, które można by wymieniać i wymieniać. A w co grywamy teraz?

Counter-Strike: Global Offensive

No może niekoniecznie „teraz” w to grywamy ale do tej gry się wraca i temat pewnie ponownie wypłynie i tym razem. Tylko patrzeć jak znów jako B.U.E.N.O. będziemy masterować de_dust2 i rushować B. A jak Volv się wreszcie zbierze to może zrobi kolejny montaż z naszej „profesjonalnej” gry.

Civilization VI

Nie bez przeszkód organizacyjnych ale kampania trwa. Sandały i brody pierwszych męczenników religijnych wylądowały w ośrodkach kultu jako eksponaty a na granicy francusko-japońskiej przelano pierwszą krew w wojnie religijnej, Rzym inwestuje w naukę, Norwegowie błąkają się po morzach a na wschodzie czai się Ghandi, który zapewne robi to co Ghandi robi najlepiej czyli szykuje atomową zagładę.

Overwatch

Najświeższy hit od Blizzarda, który kilka osób z naszego grona nabyło. Szeroka gama postaci, ciesząca oko grafika i duża dynamika akcji. W kategorii strzelanek chwilowo zdetronizował wspomnianego wcześniej CSa. Głownie katujemy gry rankingowe przeżywając wzloty, upadki i porcje frustracji.

Choć wspomniane wyżej gry są obecnie głównymi obszarami naszej wspólnej aktywności to nie są to gry klanowe i nie jest na nich prowadzona rekrutacja. Jeśli jesteś zainteresowany wspólną grą napisz do nas na steam.

 

 Arris