kihnzix

Na przełomie września i października rozegraliśmy ostatni turniej Mount & Blade Warband. Było to dla społeczności M&B pożegnanie Warbanda w związku z nadchodzącym Bannerlordem.

7 Edycja Pucharu Polski dla naszego klanu była bardziej powrotem niż pożegnaniem. Skupieni na grach TW od 2 lat nie graliśmy w żadnym turnieju Warband. Nasze oczekiwania nie były za duże. Była to dla nas sentymentalna podróż do przeszłych czasów, w których zarywaliśmy noce machając mieczem w M&B Warband. Świadomi naszej formy w grze potraktowaliśmy imprezę jako zabawę. Choć nie da się ukryć, że po pierwszym naszym zwycięstwie liczyliśmy na wyższą pozycją w ostatecznej tabeli.

Łącznie rozegraliśmy 6 kolejek. Odbywały się one na wybranych przez administratorów mapach z użyciem z góry ustalonej frakcji.
W całym turnieju odnieśliśmy jedno zwycięstwo po części dzięki znakomitej grze w kawalerii Legionisty. Legio XII Fulminata 10:6. Był to mecz 4 kolejki.

3 2 1 

Po tym zwycięstwie nabraliśmy większej pewności siebie, wydzieraliśmy więcej rund kolejnym przeciwnikom. Niestety nie było to wystarczające aby zwiększyć naszą pule punktów. Brak przygotowania,długa przerwa oraz roszady w składzie w kolejnych meczach spowodowały, że nie byliśmy w stanie ugrać więcej w tym turnieju.  Tak prezentuje się tabela ligowa:

tabelapp                   http://www.mountblade.info/forum/index.php?topic=18104.0 Autor: Dyktator

Jeszcze w tym tygodniu rozegra się finał Pucharu Polski między drużynami Polish Eagles i Saracens. Życzymy powodzenia obu ekipom.

Dziękujemy naszemu Wojskiemu za dowodzenie we wszystkich meczach i cierpliwość do naszego składu. Dziękujemy również organizatorom turnieju i wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę. Teraz pozostaje czekać na kolejną cześć z serii M&B. Nasz Wojski zapowiedział pełną mobilizację i czynny udział w przyszłych turniejach.

Lista naszych zawodników:

Volv – Dowódca
Orku – Piechotra/Łucznik
Vino – Piechota
Legionista – Kawaleria
Arris – Łucznik
Weteran – Piechota łucznik
Deathlord – Piechota
Grim – Piechota
Raabe – Piechota