Od momentu ogłoszenia produkcji nowej gry z serii Total War nasza ekipa rozważała dołączenie jej do sekcji gier klanowych. Jej specyficzna rozgrywka – inna niż dotychczasowe produkcje Creative Assembly daje nadzieje na poszerzenie grona odbiorców. Jak wszyscy wiemy  gry typu MOBA mają się bardzo dobrze i zazwyczaj są furtką do popularnych rozgrywek esportowych. Tym bardziej ucieszył nas fakt, że CA postanowiło podjąć współpracę z Wargaming.net w ramach nowego programu Wargaming Alliance.

wahttp://wargamingalliance.eu/

Czym jest Wargaming Alliance?
W skrócie, jest to platforma, która ma spopularyzować gry f2p małych i dużych deweloperów, zająć się marketingiem i dystrybucją.  Wargaming ma w swoim portfolio znaną i odnoszącą sukcesy produkcję World of Tanks, która na scenie esportowej bardzo dobrze sobie radzi pomimo popularniejszych gier turniejowych takich jak League of Legends, Dota czy CSGO.

To daje duże nadzieje dla Total War Arena – nie ukrywamy, że będziemy dalej obserwować losy tej produkcji. Nasz klan ma szanse rozwinąć nową sekcję. Jeśli jesteście zainteresowani dołączeniem w przyszłości do drużyny TW Arena – śledźcie naszą stronę.